Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Az elismertség visszaállítása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4326)

Ati 08-30-2010 14:36

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 262174)
Ezért vetettem fel a kétféle értékelést. Ebből az egyik teszem azt kizárólag a játékkal kapcsolatos megbeszélésekre, esetleg a segítségekre vonatkozna. A másik pedig általános szeret/nemszeret lenne, a maga trollkodásával együtt.

Mindkettőből trollkodás lenne. Hacsak nem SMS-ben kell szavazni. :D

Burning 09-02-2010 16:20

szerintem megvolt a régi rendszernek a haszna és a varázsa is. mikor idejöttem mint kezdő és láttam, hogy egyeseknek 3-4 kockájuk van másoknak meg 1 vagy még az az 1 is piros akkor úgy nagyjából azért tudtam, hogy ki is az akire talán érdemes is hallgatni és akinek a szava mögött van is valami tudás;)
arra meg, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva azt kell mondjam, hogy elég hamar kiderül, hogy kik azok akik mondjuk csak a viccek topicba írnak, vagy a chatbe és mégis zöldek, esetleg unszimpátia miatt pirosak és ezt tudomásul veszi az ember...nincs ezzel semmi gond (de erre mondjuk jó lenne a kettő szétszedése...viccekre megy a felfele kéz, unszimpátiára meg a lefele...a zöld/piros meg a "szakmai" jellegű hozzászólásokra:D)
aki meg abban leli élvezetét hogy multizással 4 kockája legyen az tegyen így...szerintem kárt nem okoz, mert az esetleges beírásából úgyis lesütne hogy mi is a helyzet (az, hogy esetleg indokolatlanul szórná vkinek a pirosat, pedig jelenthető és kész:) )
másrészről hódítós fórumozásomnak talán legnagyobb mérföldköve volt a 2. és 3. kockám, mivel láttam rajta, hogy azért a -10 en pontok óta sokat fejlődtem...és ami fontosabb volt, hogy ezt nem én gondoltam így, hanem azok akik adták a pontokat. én legalábbis úgy láttam komoly munkám van mögötte:D:D:o
a 4. kockát már én se tartom sokra, mert valóban inkább a nem rendeltetésszerű használatnak köszönhető, de az is jelezte bizonyos szintig, hogy elfogadott a fórumos közösség és vannak akiknek szimpatikus lettél az elmúlt időszakban:D (erre lehetnének a kezek mondjuk)

Rob 09-03-2010 07:26

nem véletlenül lett ez a dolog megváltoztatva, ha jó működött volna ma is működne. ne fejlődjünk visszafelé!:cool:

Ati 09-03-2010 08:17

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 262628)
nem véletlenül lett ez a dolog megváltoztatva, ha jó működött volna ma is működne. ne fejlődjünk visszafelé!:cool:

EGY IDEIG jól működik. Mint újdonság. :) És büszke vagyok arra, hogy a Hódítós közösségben egész sokáig jól működött. Más közösségekben ennyi időt nem bírt ki. Lehet, hogy elvétve van egy-két zártabb közösség, ahol tovább megmarad, de egy ilyen nyílt közösségben a legtöbb fórumon pár hónap alatt be szokott csődölni.

Szép volt, jó is volt, amíg működött, de az elejétől fogva lehetett tudni, hogy csak egy ideig maradhat publikus.

Igen, a "publikus" szót direkt hazsnáltam, mert valójában a háttérben most is használva van, most is megvan ugyanaz a szerepe, mint régen volt, eldönti, hogy ki nyithat témákat stb. Csak ezt most én állítgatom önhatalmúlag. ;)


All times are GMT +1. The time now is 12:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu