Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Új tolvajakció (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4349)

lacy 03-03-2011 10:22

[quote=Dance;282330]Földet elfel is fedezed szóval szerintem nem a föld szerzése miatt nincs annyi toli. fentebb ahogyan olvastam az jön le hogy a hadik az urak amivel semmi gond nincs.

csak sejtésed van mi van a fenti csopikban?elég nagy kárt tudnak okozni a tolik a hadisokban.

Kutyuleee 03-03-2011 10:23

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 282331)
a hódító nem szerencsejáték, hogy elindulok 100 két nyíl felfelé katmorállal és odaérkezek 96 katmorállal és pattanok mint a szél

kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít;)

Tsobi 03-03-2011 10:34

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 282333)
kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít;)

Megtenném, de ezt kivételesen jól tudod. :p

Remedy 03-03-2011 10:39

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 282333)
kövezzetek meg,ha rosszul tudom, de tudtommal a katmorálból az inditáskori számít;)

Viszont vedesnel pedig az aktualis, igy kicsit megforditva a peldat, "dejo, vedem" - hoppa, megse, a tolvajok elloptak a katmoralom... :P

Dew 03-03-2011 10:50

Quote:

Originally Posted by Dance (Post 282330)
Ha Beállítottságot lehetne választani az elején vari toli vagy hadi azzal kapná meg a toli + akciókat....
...ehhez hasonlóan a variknak teleport fel le stb.

nagyon jó! ork tábi tudós vándorral szépen kiválasztom a "vari beállítottságot" az elején, aztán szépen csinálok egy teljest, és feljebbteleportálom magam egy kitámadott orihoz, rámegyek 8 sereggel, utána visszateleportálok, és jó messze leszek az ellentől... :cool: vagy szépen körváltás előtt varázsolok egyet, és az ellenfél már is 3+ körre jön ki...

és a termelőknek milyen különlegességet adnál? lehet inkább azt kéne választanom, hogy a sereg tanya nélkül is kajáljon gabona nélkül...

nagyon nem tetszenek ezek a javaslatok...

Quote:

Originally Posted by Dance (Post 282330)
Földet elfel is fedezed szóval szerintem nem a föld szerzése miatt nincs annyi toli.

persze, fedezek. de az katonába kerül (ami feljebb nem kevés! B-ben egy fullos fedezéshez 1500 környékén is 20-30k katona kell), és ezt még be kell építeni... kíváncsi vagyok fedezve mennyiből jutnál fel A-ban top-ba. Míg egy hadissal (kis ferdítéssel) "ingyen" van a föld, és jó része be is van építve (ha stratéga vagy az egész).
igenis a föld a legnagyobb kincs odafenn. el is fokoznak érte nem kis vagyont néha a játékosok.

Pool 03-03-2011 15:03

Hogy elbeszélgettek a semmiről...

Dance 03-03-2011 16:26

:)
 
Na igen. Számítható kárt okoznak.
Általános példát írok mert látom reagálni tudtok de a téma topichoz nincs ötlet..Aki fentebb van hadiként és régóta játszik annak elég tartaléka van ahhoz hogy oké begyújtották a házat nyerset kell venni megveszed, Ellopták az embereket? 1 kocsmával visszalopod a hullától. Megijedtél? Max kizökkensz. Te is berombolhatsz cserébe csak neki picit többe kerül meg esélyes hogy több lesz a költsége is.
Ártani árthat persze hogy fáj-Tolvajnál készültséget leviszik nullára kap addig 4 mészárt és már nem csak ti ölitek hanem a környék is lopja. Persze neki is van szövije de ő már " 10" körből kimarad. Miért ne lehetne hogy ő is lehúzza a katmorált? Ha van két Óriás a Szövetségben akkor simán kivonhatják addig a forgalomból amíg tart a háború. Vagy leszabizik mert azzal többre megy. Őrült aki a biztos szenvedést választja a jól bevált biztos helyett azonban ami tuti az sosem izgalmas.
Így nézve a tolvaj maximum egy szúnyog fentebb ami idegesít lecsapom és kész.
Biztos vagyok benne, hogy ti sokkal tapasztaltabbak vagytok nálam a játékot illetően. Arra szeretnék rávilágítani hogy egy tolvaj ország messze többet kellene, hogy tudjon mint jelenleg. Van 1 adott védelme se több se kevesebb. számolhatóan átütheted. Ha a seregedet útközben ölhetné már máshogy számolnál és mások is szívesebben választanák az akciók miatt.
Majd felhozzátok az elfet hogy ő miket véd. Mennyit árt? :) Elolvastam ezt a kézikönyvet ott is leírták érthetően hogy mf vs mf be elvan de szövetségben már haszontalan.
Egyértelmű hogy megint fogok kapni 1-x ig nemtetszést aminek örülök mert bebizonyosodik az, általánosságban, hogy a játék színesebbé tételéhez kevés a +1% regenerálódás vagy 1-2+ morzsa. Akik pedig hadist játszanak régóta azok mára már nagymenők és a nagymenőknek nem érdeke az, hogy az ellenség ellen nagyobb legyen a rizikó. Pedig élveznétek garantáltan és meg is mozgatná a játékot.

Pool 03-03-2011 18:49

Ez sajnos arra sem jó, hogy "lenemtetszezzem"...
A topic eredeti ötlete még elfogadható, de hogy tolvajokkal befolyásoljunk katmorált? Röhejes


All times are GMT +1. The time now is 16:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu