Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

Never 10-03-2006 18:21

Ha szét is szedik,és visszarakják,azt az orit kapod vissza,amit átraktak :)
Off vége :)

laci 10-03-2006 18:21

Szvsz akkor is össze kell kötni az országokat, ha nem egy kézben vannak, de egy gépről játszanak velük. A rendszer nem fogja kitalálni, hogy a Te másik országod, vagy a feleségedé, vagy valamelyik barátodé és folytathatnám. Ilyen erővel az összes multizó megmagyarázhatná, hogy nem neki van 5 országa, hanem a szomszédok játszanak nála...

monro 10-03-2006 18:25

Quote:

Originally Posted by Never (Post 33481)
Ha szét is szedik,és visszarakják,azt az orit kapod vissza,amit átraktak :)
Off vége :)

Erre azért ne vegyél mérget :(

director 10-03-2006 18:26

Quote:

Originally Posted by laci (Post 33482)
Szvsz akkor is össze kell kötni az országokat, ha nem egy kézben vannak, de egy gépről játszanak velük. A rendszer nem fogja kitalálni, hogy a Te másik országod, vagy a feleségedé, vagy valamelyik barátodé és folytathatnám. Ilyen erővel az összes multizó megmagyarázhatná, hogy nem neki van 5 országa, hanem a szomszédok játszanak nála...

és pont ezt is csinálja az összes multis, nem? :)

laci 10-03-2006 18:29

Quote:

Originally Posted by director (Post 33485)
és pont ezt is csinálja az összes multis, nem? :)

Te mondtad ki, nem én :D

monro 10-03-2006 18:30

Quote:

Originally Posted by laci (Post 33482)
Szvsz akkor is össze kell kötni az országokat, ha nem egy kézben vannak, de egy gépről játszanak velük. A rendszer nem fogja kitalálni, hogy a Te másik országod, vagy a feleségedé, vagy valamelyik barátodé és folytathatnám. Ilyen erővel az összes multizó megmagyarázhatná, hogy nem neki van 5 országa, hanem a szomszédok játszanak nála...


Meg kell védjem a barátomat! Ő sosem multizott!!!
Én régebben igen, de azóta azokat az orikat saját kezüleg töröltem. Nem túl sok fedhetetlen játékossal játszottam együtt de Zou ezek közül való.

laci 10-03-2006 18:32

Egy szóval sem mondtam, hogy multizott. Csak arra próbálok kilyukadni, hogy miért kell összekapcsolni az országokat.

Zounok 10-03-2006 18:35

Quote:

Originally Posted by laci (Post 33487)
Te mondtad ki, nem én :D

Nem tudom ki vagy, de semmi jogod vádaskodni!

A másik tévedésed: nem kell összekötni őket!!!! Olvasd át az ide vonatkozó szabályokat mielőtt bárkit is megvádolsz bármivel, addig ne szólj bele feleslegesen olyanba, amihez gőzöd sincs!!!!

Zou

Never 10-03-2006 18:35

Quote:

Originally Posted by monro (Post 33483)
Erre azért ne vegyél mérget :(

Nem veszek rá mérget,csak azt hiszem,elvileg így van :)

monro 10-03-2006 18:35

Quote:

Originally Posted by laci (Post 33489)
Egy szóval sem mondtam, hogy multizott. Csak arra próbálok kilyukadni, hogy miért kell összekapcsolni az országokat.

Nem mondtad, de erre célozgattok.
Egyébként bemásolta Zou a FAQ idevonatkozó iránymutatását... No comment.
Tökmindegy, hogy szerinted mit kellene tenni vagy sztem mit kellene. A játéknak van egy szabályzata és oda az van írva, amit Zou bemásolt.


All times are GMT +1. The time now is 17:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu