Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   készülünk az 1/a-ba - kezdöknek- (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=139)

aúú 05-11-2006 12:14

Quote:

Originally Posted by Senki
az meg ügye kellemesen pofátlanul drága ám de élelmes megoldás.... :) és milyen idegesítő :D

És eléggé logikátlan is... de most nem fejtem ki itt megint, nyitottam régebben erre egy külön fórumot, ha valakit érdekel...:)

Senki 05-11-2006 12:15

Quote:

Originally Posted by aúú
És eléggé logikátlan is... de most nem fejtem ki itt megint, nyitottam régebben erre egy külön fórumot, ha valakit érdekel...:)

igen emléxem arra a fórumra, de besült a téma mert nem lesz sok embernek annyi pénze meg kedve ehez, hogy rendszeressé váljon az ilyen védekezés...

Alba 05-11-2006 12:20

Igen csak a barakkhelyig lehet vedeni, gondolom ez egyertelmu.En se azt mondom hoyg 10 barakkal megfogok 10000 lovast _Ö
De a barakkhelynek megfelelő ijjaszzal tudok ved3ekezni megha teljsen ki is utottem lovakkal...
minden pénz kérdése.

aúú 05-11-2006 12:21

Quote:

Originally Posted by Alba
Igen csak a barakkhelyig lehet vedeni, gondolom ez egyertelmu.En se azt mondom hoyg 10 barakkal megfogok 10000 lovast _Ö
De a barakkhelynek megfelelő ijjaszzal tudok ved3ekezni megha teljsen ki is utottem lovakkal...
minden pénz kérdése.

Hát, amit írtál eredetileg, az eléggé félreérthető volt...:)

aúú 05-11-2006 12:23

Quote:

Originally Posted by Senki
igen emléxem arra a fórumra, de besült a téma mert nem lesz sok embernek annyi pénze meg kedve ehez, hogy rendszeressé váljon az ilyen védekezés...

Igazából nem besült, hanem nem tudtak logikus ellenérvet felhozni ellene és a legtöbben egyetértettek abban, hogy marhaság az, hogy a katonáid csak olyan földet foglalnak el, amin vagy nincs semmi, vagy fel van minden építve és ha éppen épülnek az épületek, akkor azt úgy ott hagyják, mint a pinty...

Senki 05-11-2006 12:30

Quote:

Originally Posted by aúú
Igazából nem besült, hanem nem tudtak logikus ellenérvet felhozni ellene és a legtöbben egyetértettek abban, hogy marhaság az, hogy a katonáid csak olyan földet foglalnak el, amin vagy nincs semmi, vagy fel van minden építve és ha éppen épülnek az épületek, akkor azt úgy ott hagyják, mint a pinty...

igaz, igaz :D de ez eleve ilyen abszurd dolog, se mellette se ellene nem lehet érvelni. ilyen és kész. marhaság. :)

Láma 05-11-2006 12:31

Quote:

Originally Posted by Alba
Igen csak a barakkhelyig lehet vedeni, gondolom ez egyertelmu.En se azt mondom hoyg 10 barakkal megfogok 10000 lovast _Ö
De a barakkhelynek megfelelő ijjaszzal tudok ved3ekezni megha teljsen ki is utottem lovakkal...
minden pénz kérdése.

aha, ezt nem lehet megcsinálni...

Alba 05-11-2006 12:31

Quote:

Originally Posted by aúú
Hát, amit írtál eredetileg, az eléggé félreérthető volt...:)

Jo lehet, de azt hittem egyertelmu dolgokat evidensnek veszunk...Mar nincs esely ra hogy több egyseg vedekezzen mint ami a barakkba befer :)

Kocka 05-12-2006 08:54

Quote:

Originally Posted by Alba
Jo lehet, de azt hittem egyertelmu dolgokat evidensnek veszunk...Mar nincs esely ra hogy több egyseg vedekezzen mint ami a barakkba befer :)


Dehogynincs :)
Erre valo az ortorony :D

Kocka 05-12-2006 08:55

Quote:

Originally Posted by Kocka
Dehogynincs :)
Erre valo az ortorony :D

Mielott anyaznal csak viccnek szantam :)


All times are GMT +1. The time now is 05:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu