Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   X-faktor (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4417)

BimmBimm 12-04-2010 21:46

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 272399)
(nekem Nikolas és a Norbi)

Dettó, de én lassan már csak azért drukkolok, hogy Veca továbbjusson:)

Ati 12-04-2010 21:50

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 272399)
Hanem? :)

(nekem Nikolas és a Norbi)

Norbira nem tippeltem volna, ő egy nagyon jó show-t csinál a színpadon. Nikolas lett volna az egyik tippem, az biztos. A másikba nagyon em gondoltam bele, ott már gondban lennék.

Annak ellenére, hogy igazából semmi bajom Nikolasszal, csak tényleg minden dal olyan "egyforma". Ettől még jó, csak a többiek színesebben adják elő a dalokat. Szerintem.

Hex 12-11-2010 20:13

komolyan nem értem, hogy ez a hello kittys szánalomhalmaz mit keres még ott az x-faktorban

vityu 12-11-2010 20:30

Én meg azt nem értem, hogy miért kell utálni valakit, csak azért, mert éppen az adott illetőnek nem tetszik az, amit ő mutat.

Szerintem a műsorban mindenki tehetséges. Nekem sem tetszik mindenki, sőt nem is nézem már egy ideje, mert nem érdekel.

Mindenki, akire a nézők szavaznak, csináltak valamit érte. Semmire nem lehet bent maradni.

Ati 12-11-2010 20:52

Szerintem Veca jut tovább a két párbajozó közül. Bár mindketten jól csinálták/csinálják.

Fefe013 12-11-2010 21:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 272830)
Szerintem Veca jut tovább a két párbajozó közül. Bár mindketten jól csinálták/csinálják.

Röhej volt ez a szavazás....

Sztem a nézők és Ildikó kiejtették a mai est legjobbját...:(

Remedy 12-11-2010 21:12

Ti is tudtok szajrol olvasni?

Fefe013 12-11-2010 21:13

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 272832)
Ti is tudtok szajrol olvasni?

Az első vitatott számunkra(asszony meg én), de amit másodszor mondott az tiszta....
Elsőre neked mi jött le? Privátban lécci írd meg...

Ati 12-11-2010 21:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 272830)
Szerintem Veca jut tovább a két párbajozó közül. Bár mindketten jól csinálták/csinálják.

Ez nem jött be. Bár miután ezt írtam, belegondoltam, hogy ha a nézők döntése alapján lesz, akkor ott már lehet, hogy kiesik Veca.

Redback 12-11-2010 21:21

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 272832)
Ti is tudtok szajrol olvasni?

Itt vagy privátban meg lehet kérdezni mit mondott és kicsoda?

Remedy 12-11-2010 21:25

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 272833)
Az első vitatott számunkra(asszony meg én), de amit másodszor mondott az tiszta....
Elsőre neked mi jött le? Privátban lécci írd meg...

Bevallom nem jegyeztem meg, de a legosibb noi mesterseget legalabb ketszer vagy haromszor veltem felfedezni es az ferfi nemiszerv birtokos alakjat is mintha tudtam volna olvasni. :)

Majd letoltom es kielemzem. :D

Fefe013 12-11-2010 21:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 272836)
Bevallom nem jegyeztem meg, de a legosibb noi mesterseget legalabb ketszer vagy haromszor veltem felfedezni es az ferfi nemiszerv birtokos alakjat is mintha tudtam volna olvasni. :)

Majd letoltom es kielemzem. :D

Akkor tényleg azt mondta, amit "hallani" véltünk...
Majd az elemzést két példányban, gépelve légyszives...;)

Tsobi 12-11-2010 21:40

Én konkrétan fel vagyok háborodva. Zavar persze, hogy a Veca esett ki, de ugyanígy zavart volna, ha a Csaba ment volna haza. Norbi a mai teljesítménye (ill. énekverseny lévén az összes előadása) alapján a hármas döntőben foglalja a helyet, a tehetségek pedig sorra hullanak ki mellőle. Miért? Mert jópofa.. Én is jópofa vagyok, ennek ellenére leégne az arcomról a bőrzet..

csabi 12-11-2010 22:01

ma véletlenül hallottam a háttérben a műsort, Norbi egyhangon énakalte a huligenszt, amitől kiborultam (már az eredetit sem szerettem, de ez borzalmas volt), a párbajnál viszont Csaba hangja megütötte a fülem, szerintem remek volt. :)

Tsobi 12-11-2010 22:44

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 272842)
a párbajnál viszont Csaba hangja megütötte a fülem, szerintem remek volt. :)

És fáj? :)
(fúderossz)

Pool 12-11-2010 22:48

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 272838)
Én konkrétan fel vagyok háborodva. Zavar persze, hogy a Veca esett ki, de ugyanígy zavart volna, ha a Csaba ment volna haza. Norbi a mai teljesítménye (ill. énekverseny lévén az összes előadása) alapján a hármas döntőben foglalja a helyet, a tehetségek pedig sorra hullanak ki mellőle. Miért? Mert jópofa.. Én is jópofa vagyok, ennek ellenére leégne az arcomról a bőrzet..

Ez csak üzletpolitika...
A sok botfülű iq-fighternek bejön a majomkodás, verik rá a segélyből vett feltöltőkártyáról az sms-t, már régen lehetett tudni, hogy ennek a 0 énekhangúnak ott kell lenni a döntőben...
Mint annak idején a kis koldus mesemondónak is nyerni kellett a nyíregyházi táncos srácok előtt, ami tényleg szánalmas volt...

Mindegy ki, csak ne az az idióta nyerjen...

BimmBimm 12-11-2010 23:42

Sajnos lemaradtam a mai részről, sajnálom hogy Veca esett ki. De mi volt ez a szájról olvasó rész? Kb értem hogy mit lehetett leolvasni valaki szájáról, de ki mondta kire és mikor?

Ati 12-11-2010 23:45

Quote:

Originally Posted by BimmBimm (Post 272856)
Sajnos lemaradtam a mai részről, sajnálom hogy Veca esett ki. De mi volt ez a szájról olvasó rész? Kb értem hogy mit lehetett leolvasni valaki szájáról, de ki mondta kire és mikor?

A párbaj végén, amikor bemondták a nézői döntést, Csabát mutatták, amint Vecának mond hosszasan valamit, de hang nem volt.

BimmBimm 12-12-2010 00:25

http://www.rtlklub.hu/xfaktor/video/110395

Hát csak részleteket tudtam leolvasni én is. :D

Pool 12-18-2010 21:12

Van Isten! :)

Byebye Norbika :)

Ati 12-18-2010 21:14

Sajnálom, hogy Norbi nem lesz a döntőben.

Debilke 12-18-2010 21:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 273508)
Sajnálom, hogy Norbi nem lesz a döntőben.

Nem odavaló, így ordibálni még a Lányom is tud, és a fenekét is közel ilyen jól rázza :D
Vecának kellett volna a döntőben lennie, a Csabával. Nicolas sem rossz, de nem támogatom, hogy magyar tehetségek elől, idegenajkúak vigyék el a díjakat :) remélem elég finoman fogalmaztam :)

Remedy 12-18-2010 21:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 273508)
Sajnálom, hogy Norbi nem lesz a döntőben.

En meg azt sajnalom hogy idaig eljutott.

Az elejen vicces volt, de utana mar leginkabb tehetsegtelen, es unalmas.

Amikor enekelni kellett volna, akkor meg csunyan alulmaradt a tobbiekkel szemben.

1-2 produkcioja tetszett, de dontobe semmikepp nem valo.

BimmBimm 12-18-2010 23:29

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 273510)
Nem odavaló, így ordibálni még a Lányom is tud, és a fenekét is közel ilyen jól rázza :D
Vecának kellett volna a döntőben lennie, a Csabával. Nicolas sem rossz, de nem támogatom, hogy magyar tehetségek elől, idegenajkúak vigyék el a díjakat :) remélem elég finoman fogalmaztam :)

Elég finoman:)
És egyet is értek veled abban, hogy Veca vs. Csaba döntőnek kellett volna lenni, de Nikolasal kapcsolatba más véleményen vagyok.

BimmBimm 12-18-2010 23:53

Nekem úgy tűnt, hogy D. Nagy Lajos csak nyekergett. Nem erre számítottam tőle...

Redback 12-18-2010 23:54

Quote:

Originally Posted by BimmBimm (Post 273525)
Nekem úgy tűnt, hogy D. Nagy Lajos csak nyekergett. Nem erre számítottam tőle...

Ebben egyetértek, de azért tegyük hozzá, Ő már nem keveset letett az asztalra. Nomeg bizony mindenki megöregszik egyszer :)

kisboszi 12-19-2010 07:31

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 273510)
Nem odavaló, így ordibálni még a Lányom is tud, és a fenekét is közel ilyen jól rázza :D
Vecának kellett volna a döntőben lennie, a Csabával. Nicolas sem rossz, de nem támogatom, hogy magyar tehetségek elől, idegenajkúak vigyék el a díjakat :) remélem elég finoman fogalmaztam :)


Nem szoktam nézni,a teljesítményekhez nem tudok hozzászólni:) Mi mindenhol idegenajkúak lennénk?:(

Itt nálunk azt kérdezik, mit akarhat egy magyar, ott nálatok, mit akarhat egy "idegenajkú"?:(

Sami 12-19-2010 08:24

Orsi, ez nekem is szemet szúrt. Akkor ezek szerint én is idegenajkú vagyok? Sztem Nikolas legalább annyira magyar, mint én és a Reni szintén. De lehet én látom rosszul.

Tsobi 12-19-2010 08:28

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 273532)
Orsi, ez nekem is szemet szúrt. Akkor ezek szerint én is idegenajkú vagyok? Sztem Nikolas legalább annyira magyar, mint én és a Reni szintén. De lehet én látom rosszul.

Bevallottan szlovák, jelentsen ez a szó akármit is. :)

Pool 12-19-2010 08:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 273508)
Sajnálom, hogy Norbi nem lesz a döntőben.

Így legalább azok lesznek a Fináléban, akikben megvan az X-Faktor és nem a Kállói-gén :)

(Nagykállóban működik megyénkben a Pszihiátriai Szakkórház)

Pool 12-19-2010 09:12

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273533)
Bevallottan szlovák, jelentsen ez a szó akármit is. :)

Ez miért is gond?

Tsobi 12-19-2010 09:14

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273536)
Ez miért is gond?

Ebből szerintem következik az, hogy idegenajkú.
Sami, Reni, Bea, Laci és a többiek nem azok, ennek ellenkezője miatt.

Pool 12-19-2010 09:19

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273537)
Ebből szerintem következik az, hogy idegenajkú.
Sami, Reni, Bea, Laci és a többiek nem azok, ennek ellenkezője miatt.

Megint kezded a hülyeséged...
De tudod mit, legyen neked igazad...

Bár, rég hallottam idegenajkút ennyire szépen énekelni magyarul :)

kisboszi 12-19-2010 09:22

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273533)
Bevallottan szlovák, jelentsen ez a szó akármit is. :)

Most sajnálom, amiért nem néztem!:) Nem lehet, hogy szlovákiai magyar?:)

Redback 12-19-2010 09:45

Quote:

Originally Posted by kisboszi (Post 273539)
Most sajnálom, amiért nem néztem!:) Nem lehet, hogy szlovákiai magyar?:)

Én úgy olvastam valahol, hogy szlovák, és nem szlovákiai magyar. Egyik bejátszásban jöttek hozzá a barátai, akik csak szlovákul tudtak beszélni. Persze ez nem jelent semmit, lehet szlovákiai magyar, akkor bizony nem szóltam.

Tsobi 12-19-2010 09:50

Quote:

Originally Posted by kisboszi (Post 273539)
Most sajnálom, amiért nem néztem!:) Nem lehet, hogy szlovákiai magyar?:)

Azt hiszem a legelső válogatáson feltették neki a kérdést, akkor megerősítette, hogy Ő bizony szlovák, nem szlovákiai magyar. Ettől függetlenül én nem mondom idegenszívűnek, de hogy idegenajkú, az biztos.

Tsobi 12-19-2010 09:52

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273538)
Megint kezded a hülyeséged...
De tudod mit, legyen neked igazad...

Jah és a kérdésedre egy kérdéssel kontráznék: komolyan az a kérdés mi a gond azzal, ha valaki 'szlovák'? :)

Pool 12-19-2010 09:53

Még most sem értem, miért baj ez?

Mennyivel volt jobb a Király Linda öccse, aki az USÁ-ból jött?
Annak a nővére még a Himnusz szövegét sem ismerte...
Nesze neked magyarság :)

A kis mesemondó koldusnál is ennyit problémáztatok?

Pool 12-19-2010 09:54

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273547)
Jah és a kérdésedre egy kérdéssel kontráznék: komolyan az a kérdés mi a gond azzal, ha valaki 'szlovák'? :)

Igen, az...
Ott sem mindenki olyan, amilyennek lefestik a népet, mint ahogy itt is vannak olyanok, mint Te...

Ezzel be is fejeztem az OFF-olást, meg úgy az egészet, mert látom, megint piros-fehér csíkos ruha van rajtad MAGYAR EMBER...

BimmBimm 12-19-2010 09:57

Ha pákó került volna a döntőbe, én is problémáznék, de ez az ő esetében nem fenyeget.
Nikolas szépen beszél magyarul, ha szlovák hát szlovák. Vannak itt Magyarországon olyan szerb kézilabdázók, aki honosítottak, tehát elvileg magyarok, de magyarul 2 mondatnál többet nem tudnak. Gratulálok, ennyit jelent az állampolgárság. Nekem ott kezdődik a magyar, hogy tud magyarul. Nikolas tud, jól énekel, ott a helye a döntőben. Jaaa hogy ez a döntő Magyarországon van? És? Nem a kalapjai miatt került oda ahol most van.


All times are GMT +1. The time now is 15:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu