Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Új faj vagy fajmódosítás folyt. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=221)

aúú 02-13-2006 11:19

Quote:

Originally Posted by Ati
A törpével lent az a fő gond, hogy inkább csak a hadis része használható ki, mert termelni termeél ott még mindenki. Fentebb egy törpével annyit kereshetsz, hogy nam tudod hova tenni a pénzt....... Lent ehhez igazán kereskedőnek kell lenned.

Éppen ez is mutatja, hogy a törpe nincs kiegyensúlyozva jelenleg... fent a nagy építési szükségletek miatt nélkülözhetetlen, lent viszont tényleg könnyű szétkapni és nem éppen a legjobb faj... én javasolnám, hogy az ipari teki helyett a mezdgazd tekije legyen 40%, valamint saját magára ne legyen negatív hátránya a varikra... varival való támadás esetén persze maradjon meg a hátránya. Ezzel kicsit életképesebb lesz, hisz így kicsit kevesebb tanya kell neki, valamint kevesebb vari és tarthat kicsit több tolit, hogy a tekijeit védje...

Lepidus 02-18-2006 01:16

szerintem felesleges változatani..minden dologra van legalább 2 faj ami jó rá..még a személyiségek színesítik a dolgokat,szóval..

BeeLord 02-18-2006 11:45

Na elnézést hogy eddig kussoltam, de nem volt gépem. Ati, még az első kérdésedre válaszolva: mi értelme az összes többi megbeszélésnek a fejlesztéssel kapcsolatban. Az hogy akinek van valami ötlete, véleménye az megoszthassa másokkal, megvitathassa másokkal. Ha nem is jön belőle össze semmi, csak kicsit elgondolkodunk rajta, már az is érdekes lehet. Ugyanakkor minnél több faj van, annál jobban kiélhetik magukat a játékosok. Most sincs kevés faj éppenséggel, de a közönség mindig elégedetlen, mindig többet szeretne.

Lepidus 02-19-2006 00:20

mindeki csinálhasson saját fajt vagy mit szeretnénk?:O

BeeLord 02-19-2006 10:24

Nem ezt mondtam.

drhb 02-20-2006 18:53

A szavazásnál hiányzik az új hadis típus, tudom hogy az van(ork, gnóm, óriás), de tolis(fél-elf, ember, esetleg elf) és varis(óriás, elf) is van.

director 02-20-2006 19:05

Quote:

Originally Posted by drhb
A szavazásnál hiányzik az új hadis típus, tudom hogy az van(ork, gnóm, óriás), de tolis(fél-elf, ember, esetleg elf) és varis(óriás, elf) is van.

azért nemtom.. én inkább írnám az elfet tolinak mint varinak:) és akkro máris látszik, hogy mi az, amiből hiány van.. :)

BeeLord 02-20-2006 21:13

A hadis azért nincs ott, mert csak folytattam egy témát/vitát, és akkor a hadisok még nem voltak képben.:)

Davalon 02-21-2006 06:33

Legelőször a hadis volt képben... ehh... te... Az ember indult hadisnak, csak az volt az általános vélekedés, hogy varisból van hiány. Ezért ment el varis irányba. Olvass mááááár!!!:mad: A második beírás már hadis emberről beszélt... aargghhhhh.

BeeLord 02-21-2006 07:03

hallod, nem vagy egyszerű
 
Quote:

Originally Posted by Davalon
Legelőször a hadis volt képben... ehh... te... Az ember indult hadisnak, csak az volt az általános vélekedés, hogy varisból van hiány. Ezért ment el varis irányba. Olvass mááááár!!!:mad: A második beírás már hadis emberről beszélt... aargghhhhh.

Az általános vélekedés szerint az új hadis faj nem jó ötlet, mint ezt te is írtad... Te ott zártad le a témát, hogy az ember varis legyen, és kész a félszerzet tolvaj. Arra nem voltál kíváncsi hogy mondjuk mit mondanék én vagy bárki más, csak rendkívül egyszerűen lezártad a topicot, nehogy bármit mondhassunk rá. Az meg még inkább gyerekes, hogy folyamatosan azt figyeled, mikor miért köthetsz belém. De csak hogy tisztázzuk: igen, köszönöm, tudok olvasni. Igen, jól hallottad a múltkor, végigolvastam a topicod. De értsd meg végre: ott folytattam, ahol te lezártad. És ott már nem volt szó új hadis fajról.;)


All times are GMT +1. The time now is 03:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu