Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   földszerzés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2871)

Dus 03-27-2008 20:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 167146)
Látva az arányokat, van mégegy lehetőség: ha olyan helyről támadtál, ahonnan más is játszhat (munkahely, iskola, családi gép, mobil-internet, netkávézó stb.), valamint a célpontod is ugyanonnan játszik, akkor az a zsákmány nagymértékű csökkenését eredményezi.

Hmm...ez egy jó dolog:)

Synkel 03-27-2008 20:04

Ha azonos IP-ről megy a két ori ( tapasztalatom szerint nálunk ez azonos szolgátatónak is megfelel, mert tőlem 20 km-re lakó játékos vert be G-ben és vitt 2 hekit) vagy ha wapról mennek az orik, akkor ilyen előfordul.

Druida 03-27-2008 20:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 167146)
Látva az arányokat, van mégegy lehetőség: ha olyan helyről támadtál, ahonnan más is játszhat (munkahely, iskola, családi gép, mobil-internet, netkávézó stb.), valamint a célpontod is ugyanonnan játszik, akkor az a zsákmány nagymértékű csökkenését eredményezi.

De ENNYIRE nagymértékű csökkenést???? mert suliból én is játszom néha, és mások is játszanak, és néha támadjuk is egymást (bár ez mindig csak később derül ki:D) de még egyszer sem volt ennyire nagymértékű csökkenés a támadásban :)

Druida 03-27-2008 20:09

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 167149)
Ha azonos IP-ről megy a két ori ( tapasztalatom szerint nálunk ez azonos szolgátatónak is megfelel, mert tőlem 20 km-re lakó játékos vert be G-ben és vitt 2 hekit) vagy ha wapról mennek az orik, akkor ilyen előfordul.

alapból is elképzelhető hogy két számítógépnek ugyanaz legyen az IP címe, bár nagyon kicsi az esélye... a telefonoknak meg mind ugyanaz az IP-je, de ha jól tudom wapos támadás esetén nincs csökkenés, de lehet hogy ez nagy badarság :D

Synkel 03-27-2008 20:10

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 167154)
alapból is elképzelhető hogy két számítógépnek ugyanaz legyen az IP címe, bár nagyon kicsi az esélye... a telefonoknak meg mind ugyanaz az IP-je, de ha jól tudom wapos támadás esetén nincs csökkenés, de lehet hogy ez nagy badarság :D


Wappal kapcsolatban nincs saját tapasztalatom, itt a fórumon olvastam másoktól, hogy azzal is be-beüt ilyen gikszer

shep 03-27-2008 20:11

nem néztem el semmit. a netem viszont elment rá 2 percre. és az a legfurcsább, hogy az hadi eseménylistába a hódító, amely "sohasem romolhat el, mert tökéletes" nem mutatja a távolságot (kör). amit eddig még sosem tapasztaltam. de semmiképp sem feltételezem hogy, egy ilyen tökéletes játékban hiba következhet be. biztos én nem tudom a stratégiákat, a szemem is rossz, és a netem is rossz. vagy bebontott 500 hektárat a 990 ből és nem vettem észre, ezért kaptam az átlagos szerezhető föld 10% alatti mennyiségét. és különben is már tök mindegy mert változtatni úgysem tudok rajta, és ha nem tetszik töröljek, vagy keressek más játékot.

Ati 03-27-2008 20:16

Quote:

Originally Posted by shep (Post 167156)
nem néztem el semmit. a netem viszont elment rá 2 percre. és az a legfurcsább, hogy az hadi eseménylistába a hódító, amely "sohasem romolhat el, mert tökéletes" nem mutatja a távolságot (kör). amit eddig még sosem tapasztaltam. de semmiképp sem feltételezem hogy, egy ilyen tökéletes játékban hiba következhet be. biztos én nem tudom a stratégiákat, a szemem is rossz, és a netem is rossz. vagy bebontott 500 hektárat a 990 ből és nem vettem észre, ezért kaptam az átlagos szerezhető föld 10% alatti mennyiségét. és különben is már tök mindegy mert változtatni úgysem tudok rajta, és ha nem tetszik töröljek, vagy keressek más játékot.

Itt mindenki segíteni próbál, erre fel ez a hozzáállás azért elég érdekes. Na mindegy...

Synkel 03-27-2008 20:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 167159)
Itt mindenki segíteni próbál, erre fel ez a hozzáállás azért elég érdekes. Na mindegy...


Hasonlót akartam mondani.
Meg azt is, hogy a közvélemény az ilyen irreálisan alacsony foglalásokat gyanúínak tartja. Földleadással, előre megbeszélt ütésekkel kapcsolatban szokták felemlegetni:)

A másik: Körtávolságot akkor ír, ha van ilyne távolság. Eseményekben saját magadhoz képest továbbra sincs távolságod, miként a pontlistában. Biztos, hogy 3-dik szinten vagy?

shep 03-27-2008 20:24

köszönöm a segítségeteket. nem akarok senkit közületek bántani ezzel. kicsit zaklatott vagyok
sajnos eddig nem tudtatok meggyőzni. amit leírtam az a véleményem. a support tanácsát követtem hogy kérdezzem itt a rutinosokat, mert szerinte ez tök rendben volt. csak ezek után elgondolkodtam hogy minek vagyok hadis, ha egy ilyen komoly csapás után kétszer megrengetett az áldozatom és 20 épületem borult, és mi a garancia hogy holnap nem járok e ugyanígy.

Druida 03-27-2008 20:26

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 167162)
Biztos, hogy 3-dik szinten vagy?

:D
ez az amit én akartam kérdezni :D
amugy szerintem ez nem a te játékod, nekem is volt már bajom, pl nem adta el a ht a varikat, de mégse keltettem a feszültséget.
szerintem drága shep ne a hódot hibáztasd hanem saját magadban találd meg a hibát ;)
miután ez megvan, utána bíráld a játékot, de utána se biztos hogy vkit érdekelni fog :)


All times are GMT +1. The time now is 10:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu