Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Klán Mnt (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4725)

Akár 11-07-2012 18:25

Quote:

Originally Posted by lacy (Post 300475)
ha valaki vissza utasítja a Mnt,a küldő félnek fel kéne fognia a dolgot hogy nem lesz béke.de ők azért is küldik hogy ne hogy földet veszítsenek! hát ez már tényleg szabályos és fer dolog mondhatom.

Szúrj ki velük, és fogadd el! :)

lacy 11-07-2012 18:30

Quote:

Originally Posted by Akár (Post 300478)
Szúrj ki velük, és fogadd el! :)

egy gombot szeretnék meg nyomni,de nem az elfogad lenne az:D
miért nem lehet egyoldalúra küldeni a Klán Mnt is? ha ők igy gondolják akkor ne támadjanak és meg van oldva a gond

Akár 11-07-2012 18:33

Quote:

Originally Posted by lacy (Post 300479)
egy gombot szeretnék meg nyomni,de nem az elfogad lenne az:D
miért nem lehet egyoldalúra küldeni a Klán Mnt is? ha ők igy gondolják akkor ne támadjanak és meg van oldva a gond

Akkor honnan tudnád, hogy barátkozni akarnak? :)

Akár 11-07-2012 18:36

Mondjuk abban én is egyetértek, hogy ez nem feltétlenül van így jól...

De nem én hozom a szabályokat, sajnos...

Különben tuti én lennék a top 1-10 A-ban. :D

Meg az összes csopiban. :)

Merengő 11-07-2012 18:37

mire ki tudtok majd menni a másik klán is csak csak fel tud rátok készülni :)

Remedy 11-07-2012 18:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 300473)
Hogy van az a mese a bolhával, meg az elefánttal?

A mai nap folyamán 2 (kettő) darab klán is küldött 1-1 klán mnt-t (két különböző klánnak). Ezt aligha lehet idegesítőnek nevezni.

Tudom, most valamelyik nagyon ügyes fogja majd magát, és küld mindenkinek, hogy megmutassa, hogy mégis milyen sok van. De amikor nem marhaságokat csinál épp valaki, hanem egy normál nap van, amikor ráadásul előző nap lett felhozva ez a téma, olyankor a 2 darab nem hiszem, hogy égbekiáltóan hatalmas mennyiség lenne, ami már szörnyen idegesítő.

Ati, marhara nem ez a lenyeg.

Ez egy oriasi hiba a jatekban, lasd be. Ha benne marad, nem sok ertelme van az A-s jateknak. Egyelore azert nincs ez kihasznalva, mert kevesen tudnak rola, vagy mert sokaknak van gerincuk, es epp nem csinaljak ezt.

Quote:

Originally Posted by yogibear (Post 300467)
Ha egyszer elküldöd az mnt t utána még ha visszautasítják is nem fognak tudni kijönni rád abban a körben !

Ha pedig ez is igaz, meg csak nem is bonyolult napi 24*x mnt-t kuldeni minden kv elejen, hogy serthetetlen legyel klanban.

Goldy 11-07-2012 18:44

Quote:

Originally Posted by Sucó (Post 300477)
teljesen igazadvan ebben, egyáltalán nem hiszem el hogy erről nem tudtál!

Már pedig nem.
5 évig a kezdőlapra se néztem rá, azóta a játék sokat változott nem én vagyok a klán esze.

lacy 11-07-2012 18:46

bezzeg mikor hiénáztak akkor nem gondoltak az Mntre.de most hogy kivonták a kardot és nem tudunk vissza ütni ,ez már nagyon felháboritó és gerinctelen

Sucó 11-07-2012 18:48

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 300484)
Már pedig nem.
5 évig a kezdőlapra se néztem rá, azóta a játék sokat változott nem én vagyok a klán esze.

oks, nem akartalak megsérteni. bocsesz érte!:)

lacy 11-07-2012 18:49

ezzel a dologgal pár embert védenek ez nyilvánvaló!nem kell itt semmi mese erről.valamit kezdeni kell vele mert így nem mehet tovább szerintem.


All times are GMT +1. The time now is 06:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu