Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Földfoglalás - építés alatt lévő területek... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1195)

Kisbér 12-15-2006 21:24

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 56067)
Mintha az A-ban is 24 óra lenne a piaclehetőség, ezzel szemben a 8. körtől adott a támadás és a támadtatás lehetősége...
Szal az egységeket mikor is veszed meg???

Köszönjük szépen, hogy elolvastad miről is van szó!
:D

Croissant 12-15-2006 21:26

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 56071)
Köszönjük szépen, hogy elolvastad miről is van szó!
:D

Szívesen, mert tényleg elolvastam...

Kisbér 12-15-2006 21:27

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 56073)
Szívesen, mert tényleg elolvastam...

Akkor olvasd el kérlek még1x :D

Croissant 12-15-2006 21:28

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 56077)
Akkor olvasd el kérlek még1x :D

Örülnék, ha a feltett kérdésre válaszolnál...

Kisbér 12-15-2006 21:29

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 56078)
Örülnék, ha a feltett kérdésre válaszolnál...

off

Örülnék, ha még1x elolvasnád a topicot!
Köszönöm :D

Croissant 12-15-2006 21:32

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 56079)
off

Örülnék, ha még1x elolvasnád a topicot!
Köszönöm :D

Megtörtént és várom a választ...

Kisbér 12-15-2006 21:37

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 56086)
Megtörtént és várom a választ...

A válasz a következő:

Az egész topicban 1 szó nem esik arról, hogy valaki szintlépés után menne az A-ba és csinálná meg ezt az egész mókát.

Egyszerűen egy taktikai elemet beszéltünk át, ami valóban megvalósítható, de kérdéses, hogy megéri-e?

Nem tudom, hogy ehhez hogy jön az, hogy az A-ban mikor lehet piacozni...
De valóban, igazad van, ezt a taktikai elemet nem lehet alkalmazni az A-ba lépést követő 7-24. körig. Tehát jogos! :D

Csak erről szó sem esett :D

Alapvetően nem kell ám minden témához hozzászólni :D Főleg nem úgy, hogy nem olvasod el normálisan, főleg nem úgy, hogy ha megkérünk, hogy olvasd el újra, és mégsem teszed, főleg úgy, hogy nem értesz hozzá :D:D:D:D

Köszike :D

Croissant 12-15-2006 23:11

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 56091)
A válasz a következő:

Az egész topicban 1 szó nem esik arról, hogy valaki szintlépés után menne az A-ba és csinálná meg ezt az egész mókát.

Egyszerűen egy taktikai elemet beszéltünk át, ami valóban megvalósítható, de kérdéses, hogy megéri-e?

Nem tudom, hogy ehhez hogy jön az, hogy az A-ban mikor lehet piacozni...
De valóban, igazad van, ezt a taktikai elemet nem lehet alkalmazni az A-ba lépést követő 7-24. körig. Tehát jogos! :D

Csak erről szó sem esett :D

Alapvetően nem kell ám minden témához hozzászólni :D Főleg nem úgy, hogy nem olvasod el normálisan, főleg nem úgy, hogy ha megkérünk, hogy olvasd el újra, és mégsem teszed, főleg úgy, hogy nem értesz hozzá :D:D:D:D

Köszike :D

Nos, akkor nézzük:
1. a 12. sz. beírásodban éppen te említetted meg ezt a taktikai elemet, mint amit az A-ban lehet a legkönnyebben végrehajtani.
2. a topic címe egyáltalán nem zárja ki azt a lehetőséget, h a szintlépés után előforduló ilyen helyzetet ne lehessen felvetni és megbeszélni. Remélem, elismered, h ilyen, vagy hasonló helyzet bizony előfordulhat akár az A-ba való szintlépés utáni 10. körben is...

Kisbér 12-15-2006 23:29

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 56142)
Nos, akkor nézzük:
1. a 12. sz. beírásodban éppen te említetted meg ezt a taktikai elemet, mint amit az A-ban lehet a legkönnyebben végrehajtani.
2. a topic címe egyáltalán nem zárja ki azt a lehetőséget, h a szintlépés után előforduló ilyen helyzetet ne lehessen felvetni és megbeszélni. Remélem, elismered, h ilyen, vagy hasonló helyzet bizony előfordulhat akár az A-ba való szintlépés utáni 10. körben is...

1: Igen, említettem. És? Nem értem még mindig az összefüggést

2: Igen, valóban lehet a 10. körben is, hogy megtámadnak amikor jó lenne ezt megjátszani. És? Akkor is meg lehet csinálni, csak úgy kicsit drágább...
De szerintem rajtad kívül senki sem beszélt erről :D

Amúgy meg lehet csinálni akkor is...
Visszafokozod a tolikat/varikat/íjászokat/lovasokat katonának, és újra kiképzed őket varinak/tolinak/lovasnak, stb-nek.
Majd úgy alakítod, hogy már az után jöjjenek be, hogy megvannak a helyek...

//

Viszont 1 dolgot srácok nem vettünk figyelembe. Mégpedig azt, hogy ha újra építkezni kezdesz, akkor ugye amikor bejönnek az épületek, akkor nagyon kevés lakosod lesz...
Ha 9 körösen építesz, akkor addigra az eredeti lakosságod kb 0,4%-a lesz benn az oriban.. Ami ugye nem túl jó.. :)
Valamint azt sem vettem figyelembe a költségek kiszámításánál, hogy ami sereg úton van, azt nem tudod piacra tenni/újraképezni, így azok elvesznek, aminek az összege súlyos 100 millák :D

Kisbér 12-15-2006 23:30

Egyébként Ati, ha 0 lakosod van az országban, mert minden hekid beépítés alatt van, akkor ha bejön házad, vagy lesz üres területed, akkor hogy jönnek be lakosok?
Mert ha jól tudom %-os beköltözés van...?


All times are GMT +1. The time now is 10:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu