Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Antivirus 2009 eltávolítása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3083)

Remedy 09-15-2008 17:24

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 190804)
áhá! akkor asszem a látott filmek/videók is mennek a lecsóba és csak a zene meg még pár apróság marad. így is 7 giga. jaj nekem :)

He? Mibe kerul egy masik vinyora atdobni a cuccot? :)

Grabi 09-15-2008 17:41

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 190732)
hol járkáltok a neten srácok, hogy vírusírtónak álcázott trójaikat szedtek össze? :D

Mindkettőtöknek javaslom: manuális kiírtás regeditből. (Tudom, hogy Ati már megmosolyogta ezt a kijelentésemet korábban, de nekem az esetek 90%-ába bejön... És egyáltalán nem tart sokáig. Beírod a keresésbe, amit keresel, és utána csak nyomkodod az F3 - DELETE gombkombinációt... odaugrik, letörlöd. ugrassz a következőre.. így tovább.)

Utána fel lehetne telepíteni egy UniBlue programcsomagot. ha jól emlékszem, 60-70 MB az egész. Van benne olyan, hogy SpeedUpMyPC v.3.5, RegistryBooster V2, meg SpyEraser V2.
Nálam egész jól funkcionál a kis dög, és elég intelligens, mert felismeri, ha a saját programjai közül fel van valami telepítve. És hogy azok futnak-e jól.

Iszonyatos mennyiségű moslékot képes eltávolítani a gépedről.
nem mellékesen pedig egyes programonként be lehet állítani a processzorkihasználtságot, meg ilyesmi... Ki lehet pucoltatni a memóriát, ha a windoz benne felejt valami haszontalant, stb..

Egyébként mind a kettőtök cucca eléggé adware, vagy spyware gyanús.. Szóval egy jobb adware/spyware/malware írtó szerintem lepuceválja.

Erre a fent említetten kívül javaslom az Avast!-ot, és a XoftSpySE-t.

ez az uniblue cucc 20-30 dollár. megtalált 1200 errort nálam de nem akarja eltávolítani csak ha megveszed. okos...nagyon okos :)

KPeti999 09-15-2008 18:15

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 190807)
ez az uniblue cucc 20-30 dollár. megtalált 1200 errort nálam de nem akarja eltávolítani csak ha megveszed. okos...nagyon okos :)

Akkor ezzel nem vagyok egyedül, nálam csak 400-at talált, de azoktól is szívesen megszabadulnék...:o

[HTPA]GeeForce 09-15-2008 18:29

Grabi, és peti, ezen asszem tudok segíteni. Nálam nincs feltelepítve, odaadom a regisztrációs kulcsaimat hozzá. :)

(Ingyen, nem haszonszerzés céljából.)

Írjon egy PM-et az, aki kéri a kulcsokat hozzá. (Grabinak erősen ajánlott az 1200 hibára. :D Nálam 150-et szokott találni. Az az 1200 elég durván hangzik. :D)

Grabi 09-16-2008 05:30

nos, a netem meg a gépem sokkal gyorsabb lett, köszönöm.

azonban ezt a fel-fel ugráló IE-ablakot nem sikerült eltávolítani. spy, registry, speedup teljes átvizsgálás, javítás megtörtént, de még kitart a drága.

Blacky 09-16-2008 16:13

Antivirus 2009 eltávolitása
 
http://www.2-spyware.com/remove-antivirus-2009.html

Ezen az angol nyelvü oldalon le lehet tölteni az eltávolitó programmját az antivirus 2009-nek és ott egész határozottan leirják, hogy TRÓJAI és NE TÖLTSÉTEK le...
amugy ha felrakjátok a PC Tools Threat Fire nevü progiját akkor az ilyen szemeteket tuti nem tudjátok a géptekre letölteni...

További szép virusmentes napokat....

Grabi 09-16-2008 17:41

Quote:

Originally Posted by Blacky (Post 190920)
http://www.2-spyware.com/remove-antivirus-2009.html

Ezen az angol nyelvü oldalon le lehet tölteni az eltávolitó programmját az antivirus 2009-nek és ott egész határozottan leirják, hogy TRÓJAI és NE TÖLTSÉTEK le...
amugy ha felrakjátok a PC Tools Threat Fire nevü progiját akkor az ilyen szemeteket tuti nem tudjátok a géptekre letölteni...

További szép virusmentes napokat....

lehetőleg olyan programokat írjatok amelyekhez nem kell befizetni semmit, köszönöm. ugyanez a probléma, mint másoknál: letöltés, megtalálja, de nem törli, amíg be nem fizeted az árát.

[HTPA]GeeForce 09-17-2008 14:11

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 190876)
1. nos, a netem meg a gépem sokkal gyorsabb lett, köszönöm.

2. azonban ezt a fel-fel ugráló IE-ablakot nem sikerült eltávolítani. spy, registry, speedup teljes átvizsgálás, javítás megtörtént, de még kitart a drága.

röviden:
1. ennek örülök :D
2. ennek nem :(

2/b. sajnos ezesetben semmi további ötletem nincs, lévén, hogy én nem szoktam ilyenekbe belefutni. :S Ha nagyritkán (3 évente 2x mégis, akkor formatálok) Ha se nem vírus se nem spyware, se nem adware, se nem trójaner, se nem malware, se nem akármi, akkor nem tudom mivel lehet leírtani. :S Ha rájövök, úgyis kiabálok majd neked.

Grabi 09-17-2008 14:13

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 190982)
röviden:
1. ennek örülök :D
2. ennek nem :(

2/b. sajnos ezesetben semmi további ötletem nincs, lévén, hogy én nem szoktam ilyenekbe belefutni. :S Ha nagyritkán (3 évente 2x mégis, akkor formatálok) Ha se nem vírus se nem spyware, se nem adware, se nem trójaner, se nem malware, se nem akármi, akkor nem tudom mivel lehet leírtani. :S Ha rájövök, úgyis kiabálok majd neked.

köszi, semmi para, megy a lecsóba a teljes "C" holnap ha hazaérek.

[HTPA]GeeForce 09-17-2008 14:21

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 190983)
köszi, semmi para, megy a lecsóba a teljes "C" holnap ha hazaérek.

csak egy tipp: én úgy szoktam, hogy este, mikor befejezem a számítógépezést, akkor formázom. ez kb 2-3 perc-et vesz pluszban igénybe. Ha normálisa vindozod, akkor simán megcsinálhatod, hogy beteszed a lemezt, elindítod a telepítést, és szépen lefexel aludni. reggelre feltelepíti magát. (elméletileg minden lépést tovább lök saját maga, ha te nem nyomod meg a "tovább" vagy valami ilyesmi gombot, általában 15 vagy 30 másodperc múlva önnálóan folytatja a telepítést...) szóval én így szoktam, ezáltal nem a saját szórakozó időmből kell ráfordítani 1-2 órát a telepítgetésre.



utóirat: halvány fogalmam sincs, hogy miért írtam kötőjellel a 'percet' szót. de ha már lökött vagyok, legalább bent hagyom. hátha valaki nevet egyet, és ezzel felvidítom, ha csak rövid időre is. :D


All times are GMT +1. The time now is 08:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu