Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Faj/Személyiség váltás vip-ért cserébe :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4285)

Bobesz bá 07-13-2010 19:37

Érdekes egy felvetés!
Egyszer valami ünnepi alkalomból, esetleg megjátszható lehetne, de akkor is kötném olyan feltételekhez, hogy nem engedném olyan oriknak akik Max hektár felett vannak, vagy valami hasonló.

Vitázni jó ezen, de nem hiszem, hogy megvalósítható lenne.

Ati 07-13-2010 19:47

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 258154)
Érdekes egy felvetés!
Egyszer valami ünnepi alkalomból, esetleg megjátszható lehetne, de akkor is kötném olyan feltételekhez, hogy nem engedném olyan oriknak akik Max hektár felett vannak, vagy valami hasonló.

Vitázni jó ezen, de nem hiszem, hogy megvalósítható lenne.

Aki alatta van, annak teljesen mindegy, az újrázik egyet, és kész.

Bobesz bá 07-13-2010 20:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258155)
Aki alatta van, annak teljesen mindegy, az újrázik egyet, és kész.

Igaz. :)
De azért el lehet gondolkozni valami ünnepi akármin :)
Mondjuk a hód 15-ödik szülinapján :) Vagy ha Ati a negyedik 'X'ét betölti.

Redback 07-13-2010 20:41

De mindenképp maradjon az anarch keretein belül, szerintem.

Kubbi 07-13-2010 20:46

nekem nem tetszik az ötlet
ha ez megvalósul, akkor a következő kérés pedig: pénzt vipért cserébe...
egy ilyen változtatás durván megváltoztatja a játék menetét. Nekem nem tetszene. Se anarchban, se normálban.

Ati 07-13-2010 20:51

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 258161)
ha ez megvalósul, akkor a következő kérés pedig: pénzt vipért cserébe...

Ez azóta létezik, amióta anarch az anarch. Igaz nem hivatalos csatornákon keresztül, csak önszerveződő módon.

Sami 07-13-2010 22:45

Nekem a Vipről jut eszembe, hogy van olyan orim, mint pl. A-ba, ahol folyton azzal szenvedek, hogy nem veszem észre, hogy lejár a Vip. Viszont van olyan orim is, ahol több ezer vipköröm van már, nyilván azért mert A-ban nem gyakran vagyok szabin a korlátozások miatt. Magyarul az A egy viptemető. Nem lehetne olyat valahogy megoldani, hogy a Vipköröket tudjam pakolgati, rakosgatni egyik orimról a másikra, hogy mindig egyensúlyban legyenek? Csak egy kérdés, majd nem kell egyből leharapni a fejem. :cool:

Ati 07-13-2010 22:51

Quote:

Originally Posted by Palinkas (Post 258168)
Nekem a Vipről jut eszembe, hogy van olyan orim, mint pl. A-ba, ahol folyton azzal szenvedek, hogy nem veszem észre, hogy lejár a Vip. Viszont van olyan orim is, ahol több ezer vipköröm van már, nyilván azért mert A-ban nem gyakran vagyok szabin a korlátozások miatt. Magyarul az A egy viptemető. Nem lehetne olyat valahogy megoldani, hogy a Vipköröket tudjam pakolgati, rakosgatni egyik orimról a másikra, hogy mindig egyensúlyban legyenek? Csak egy kérdés, majd nem kell egyből leharapni a fejem. :cool:

A VIP kedvezmény miatt nincs tervezve ilyen lehetőség, hiszen ezzel kvázi megháromszorozhatnád a VIP köreid számát, ami bármilyen jól hangzik is, nem szolgálja a játék érdekeit.

Sami 07-13-2010 23:06

Köszi Ati a gyors választ, ami eléggé rossz hír nekem. Ati, lécci találjunk már ki valamit közösen erre a vipre, mert nekem, mivel nem Magyarországon élek, elég nehéz megoldanom amúgy is a Vipelést. Nagyon nem vagyok a bankkártyák híve, annyira hogy nincs is nekem, ezért nálam csak az sms jöhet szóba, na de az meg csak akkor, ha átmegyek a határon ugyi. Hátha lenne valami megoldás, de ha mégse megértem, akkor szenvedek tovább ezzel...:(

Ati 07-13-2010 23:12

Quote:

Originally Posted by Palinkas (Post 258174)
Köszi Ati a gyors választ, ami eléggé rossz hír nekem. Ati, lécci találjunk már ki valamit közösen erre a vipre, mert nekem, mivel nem Magyarországon élek, elég nehéz megoldanom amúgy is a Vipelést. Nagyon nem vagyok a bankkártyák híve, annyira hogy nincs is nekem, ezért nálam csak az sms jöhet szóba, na de az meg csak akkor, ha átmegyek a határon ugyi. Hátha lenne valami megoldás, de ha mégse megértem, akkor szenvedek tovább ezzel...:(

Bizonyos országokból (köztük már Magyarországról is) már van lehetőség PayPal egyenleg feltöltésére közvetlenül bankszámláról. Ebben az esetben nincs szükség bankkártyára. Részletek a VIP súgóban, de hogy a Te esetedben ez működik-e, azt a PayPal oldalán kell megnézned. Magyarországról is hosszú ideig nem volt erre lehetőség, csak nemrégiben vezették be.


All times are GMT +1. The time now is 14:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu