Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hadivari (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2907)

Tsobi 04-18-2008 21:31

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 169843)
azért írtam gyorst, mert az a keményebb :D
normálba 3ig mf végigversz avval amit most fogok adni :D:D:D:D
mmint csak holnap, mert ma már túl fáradt vagyok ehhez :o

Benji,voltál Te már normálban valaha? :rolleyes::)

Druida 04-19-2008 13:15

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 170496)
Benji,voltál Te már normálban valaha? :rolleyes::)

igen Ts voltam... amúgy bocs hogy nincs meg az éplista, de semmi időm nincs... :(:(:(:(
majd igyekszem.

Tsobi 04-19-2008 14:20

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 170564)
igen Ts voltam... amúgy bocs hogy nincs meg az éplista, de semmi időm nincs... :(:(:(:(
majd igyekszem.

Akkor megnyugodtam .. csak mert nagy hanggal hirdeted,hogy gyorsban kezdtél és tudtommal még sosem voltál még csak normál négyes szinten sem. :)

Druida 04-19-2008 14:24

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 170569)
Akkor megnyugodtam .. csak mert nagy hanggal hirdeted,hogy gyorsban kezdtél és tudtommal még sosem voltál még csak normál négyes szinten sem. :)

ne viccelj. Normálban kezdtem, de már akkor gyorsban voltam amikor még azt se tudtam mijaza védelem :D:D:D:D szal kb gyorsban kezdtem, így is klehet mondani.
és nem voltam még csak normál 5ös csoportban.

Tsobi 04-19-2008 14:25

Akkor honnan tudod,hogy normál harmadik szintig végigverne mindenkit az éplistáddal? ;):rolleyes:

Druida 04-19-2008 14:42

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 170571)
Akkor honnan tudod,hogy normál harmadik szintig végigverne mindenkit az éplistáddal? ;):rolleyes:

:D:D:D:D:D:D:D
onnan tudom, hogy: egyrészt: én mindent tudok
másodrészt: nekem mindig igazam van.
harmadrészt: gyors 4. csopiig végig lehet verni egy ilyen éplistával, és ugye normál lazább mint gyors, ebből következtetve kb normál 3. csoportig végigver mindenkit, amíg nem találkozik eg vérprofival. szal nem mindenkit hanem a gyengéket. de ez bőven elég. sőt aktív játékkal a profikat is szét lehet szedni, evvel az éplistával. de haggyuk már:D:D:D:D:D:D:D
úgyis nekem van igazam :D

Fefe013 04-19-2008 15:00

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 170574)
:D:D:D:D:D:D:D
onnan tudom, hogy: egyrészt: én mindent tudok
másodrészt: nekem mindig igazam van.
harmadrészt: gyors 4. csopiig végig lehet verni egy ilyen éplistával, és ugye normál lazább mint gyors, ebből következtetve kb normál 3. csoportig végigver mindenkit, amíg nem találkozik eg vérprofival. szal nem mindenkit hanem a gyengéket. de ez bőven elég. sőt aktív játékkal a profikat is szét lehet szedni, evvel az éplistával. de haggyuk már:D:D:D:D:D:D:D
úgyis nekem van igazam :D

Én ebből a szempontból nem nagyon értek egyet az összehasonlítással........
Ilyen alapon B-ben, meg A-ban is elveri a gyengébbeket, mert ahogy hallom mostanság bárki feljuthat (egyszer talán még én is)....:p

Ha adok egy éplistát, amivel felmentem B-ig, az jó a gyorsban 4-es szintig, úgy, hogy ugyanannyi időt szánok rá, mint normálban????:p:)

Mindenesetre nagyon várom már azt az éplistát;):D

Druida 04-19-2008 15:19

Quote:

Originally Posted by fefe013 (Post 170576)
Én ebből a szempontból nem nagyon értek egyet az összehasonlítással........
Ilyen alapon B-ben, meg A-ban is elveri a gyengébbeket, mert ahogy hallom mostanság bárki feljuthat (egyszer talán még én is)....:p

Ha adok egy éplistát, amivel felmentem B-ig, az jó a gyorsban 4-es szintig, úgy, hogy ugyanannyi időt szánok rá, mint normálban????:p:)

Mindenesetre nagyon várom már azt az éplistát;):D

igyekszem, de tegnap óta semmitse aludtam, mert a suliban 24órás foci volt. szal most olyan vagyok mint egy mosott sz*r:D:D

Tsobi 04-19-2008 17:07

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 170574)
Gyors 4. csopiig végig lehet verni egy ilyen éplistával.


Te sem kötöttél bele még senkibe,látom :)

Serg 04-19-2008 17:58

Ennyi év után kell megtudnom hogy éplistával kell végig verni a normál csopikat:(
Eddig azt hittem ez inkább tudás és játékos függő,de ha ti mondjátok én elhiszem:D


All times are GMT +1. The time now is 13:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu