Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Üzenetek értékelése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2949)

Fefe013 05-04-2008 10:04

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 172983)
az értékelés kitakarása is csak IE-ben van?

Ha beidézett szöveg van, akkor én se látom, h áll a dolog...
IE-t használok...

Valezius 05-04-2008 10:08

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 172929)
Mondjuk a zöld kockák sokaknak hiányoznak, pl azoknak, akik nem összekunyermálták őket, hanem azért kapták, mert sokaknak tetszett, amit írtak.
Már csak azért, mert ki lehetett kapcsolni, és kis kék kockát lehetett csinálni belőle.
De az új is jó lesz, csak még érti a fene ... :D Pl hogy lesz ebböl reputésün póverünk? :D

gee nem akarlak elszomorítani, de az sose volt kék, csak fekete :)

[HTPA]GeeForce 05-04-2008 10:43

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 172986)
gee nem akarlak elszomorítani, de az sose volt kék, csak fekete :)

nem lettem szomorú :D de nálam az kéknek látszott.

Valezius 05-04-2008 11:07

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 172987)
nem lettem szomorú :D de nálam az kéknek látszott.

Ha átrágod magad a harcosok topicon ott egyértelműen le van írva, hogy az fekete :D

Ati 05-04-2008 16:00

Ezt a modult egyelőre kiszedtem. Elég kezelhetetlen, majd talán később lesz helyette más.

[HTPA]GeeForce 05-04-2008 19:15

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 172991)
Ha átrágod magad a harcosok topicon ott egyértelműen le van írva, hogy az fekete :D

Vettem! :D Rágás nélkül fogom elhinni Neked, úgy döntöttem. :D Egyszer belekezdtem, de kb a negyedénél lefáradt az agyam.

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 173013)
Ezt a modult egyelőre kiszedtem. Elég kezelhetetlen, majd talán később lesz helyette más.

Kár. Valami azért kéne, hogy legyen, amivel értékelni lehet. Ha más nem, legalább Te értékelhess. (Az nem ér, hogy füzetbe írogatod a nickeket, aztán akinek a neve 1 oldalon 3-nál többször szerepel, azt banolod. :D:D:D)

vityu 05-04-2008 22:54

Hát ez így nem lesz jó, Ati! Én értékelni AKAROK!:D:D:D Mindegy, hogy emberkét, vagy üzenetet, de jó lenne!;)

Ati 05-04-2008 22:57

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 173065)
Hát ez így nem lesz jó, Ati! Én értékelni AKAROK!:D:D:D Mindegy, hogy emberkét, vagy üzenetet, de jó lenne!;)

Tudom. Nekem is volt ma két olyan üzenet, amire adtam volna pozitív értékelést, annak ellenére, hogy nem szokásom nagyon értékelgetni.

Van kinézve másik modul, csak nem akarom, hogy KisPistike honlapjára hasonlítson a fórum, ahova minden érdekesnek igérkező dolgot felpakol Pisti, és utána semmit nem találni rajta. :)

vityu 05-04-2008 23:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 173067)
Tudom. Nekem is volt ma két olyan üzenet, amire adtam volna pozitív értékelést, annak ellenére, hogy nem szokásom nagyon értékelgetni.

Van kinézve másik modul, csak nem akarom, hogy KisPistike honlapjára hasonlítson a fórum, ahova minden érdekesnek igérkező dolgot felpakol Pisti, és utána semmit nem találni rajta. :)

Hát azért nagyon várom, bármi legyen is! Én is elég ritkán adogattam, de ma nekem is lett volna kedvem hozzá!

Tsobi 05-04-2008 23:03

Nem lenne jó az a megoldás,hogy az elismertséget visszahozzuk teljesen előlről kezdve? Ahogy Synk is említette,a vége felé már nagyon nem ment az ok nélküli szórogatás. Szerintem emberi módon tudnánk használni .. már kiéltük magunkat :p


All times are GMT +1. The time now is 00:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu