Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Anarchba való fordulás megváltoztatása! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2709)

Totya&Törpe 01-29-2008 14:33

ott vannak a giga orik, de még ekkora giga orikkal se lehet topba vinni a több személyiségű orikat...és ha ezek nem lennének akkor szinte semijen orival nem tudnál fordulni (sztem)..
a másik meg oldás meg még talán az lehetne amit a Gárdi is említett hogy a vip-s orik tudjanak mélyszabizni...(tudom ott a másik topik;))

Arden 01-29-2008 14:33

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 155243)
Mi az OKA annak, hogy nehéz dolga van az embernak, ha fordulni akar D-ből?

Szerintem a jelenleg ottlevő giga méretű országok.

Nem játszom anarch D-ben, úgyhogy javítsatok ki, ha rosszul látom a helyzetet.

igen, a giga orik, de ezzel, mint Te is tudod, gyakorlatilag nem tudunk mit kezdeni, mert annyi ember kezében vannak ezek, h lehetetnel összehangolni a dolgokat, mert mint Te is írtad, 2 párt van.
mindössze annyit szeretnénk elérni ezzel a (sokadik) topikkal, h változzon a helyzet, és vmivel könnyített feltételekkel lehessen fordulni D-ből.
gyakorlatilag azt kell mondani, h min 2 csoportot öl meg ez a dolog anarchban. az emberek M-be még igen, H-ba már nem nagyon lépnek fel, mert nincs értelme elindulni D-be.
azt várom/várjuk a változtatástól, ha egyszer bekövetkezik, h mivel könnyebben lehet majd fordulni -> több aktív ori lesz -> többen lépnek fel -> többen indulnak el Y-ból -> pörgősebb, izgalmasabb lesz a játék anarchban, nem pedig az a punnyadás, ami most van.

Arden 01-29-2008 14:36

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 155245)
az anarchban megfelelő mennyiségű sms küldése mellett, szinte csak a ponthatár jelenthet gondot a forgásban.

Ákos, megmondod h tudok sms küldéssel előhozni más játékosok orijait szabiról, vagy katonát teremteni a semmiből, amiből fedezni tudok?
ez vmi nagyon új modosítás, és lemaradtam vmiről?

Ati 01-29-2008 14:38

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 155249)
igen, a giga orik, de ezzel, mint Te is tudod, gyakorlatilag nem tudunk mit kezdeni, mert annyi ember kezében vannak ezek, h lehetetnel összehangolni a dolgokat, mert mint Te is írtad, 2 párt van.
mindössze annyit szeretnénk elérni ezzel a (sokadik) topikkal, h változzon a helyzet, és vmivel könnyített feltételekkel lehessen fordulni D-ből.
gyakorlatilag azt kell mondani, h min 2 csoportot öl meg ez a dolog anarchban. az emberek M-be még igen, H-ba már nem nagyon lépnek fel, mert nincs értelme elindulni D-be.
azt várom/várjuk a változtatástól, ha egyszer bekövetkezik, h mivel könnyebben lehet majd fordulni -> több aktív ori lesz -> többen lépnek fel -> többen indulnak el Y-ból -> pörgősebb, izgalmasabb lesz a játék anarchban, nem pedig az a punnyadás, ami most van.

Én továbbra is sokkal inkább látnám a megoldást egy giga-országoktól mentes csoportban, mint az éppen aktuális orszégfelépítésekhez viszonyuló folytonos könnyítésekben.

Mert mi történik, ha top30%-ra csökkentünk? Egy ideig minden szép és jó lesz. Utána pedig ez az érték is elérhetetlen lesz, és újabb könnyítés kell.

Totya&Törpe 01-29-2008 14:39

ezzel nem teljesen értek egyet, mert: sok 1-2 oris emberkét látok szenvedni H-ba meg még D-be is..
mivel még én is fiatal vagyok tudom hogy mi az a vip-elés, nem hiszem hogy mindenki csak azért tartaná lent az oriját Y-ba vagy M-be hogy egye a vip-ket, hanem inkább lép fel és probálkozik megprobál eljutni D-be (ahol ugye már nem muszály vip-elni)
szerintem:)

Hóhér 01-29-2008 14:40

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 155251)
Ákos, megmondod h tudok sms küldéssel előhozni más játékosok orijait szabiról, vagy katonát teremteni a semmiből, amiből fedezni tudok?
ez vmi nagyon új modosítás, és lemaradtam vmiről?

amikor már nem tudsz smsel több országot felvinni oda, hogy leüsd a sajátod, vagy nem tudsz sms-el több katonát venni a piacról , akkor jön elő , gondolom

a ponthatár probléma...

nem ezt írtam?

:confused:

normálcsopiban is meg lett oldva a giga országok, itt is meglehet...

Never 01-29-2008 14:41

Hogyan lehet sms-sel felvinni egy orit vhova? :O

Totya&Törpe 01-29-2008 14:42

de Ati, a giga orikkal már nem tudnk mit csinálni csak törölni mert magasabb hekin vannak mint a max heki... fordulni nem lehet velük, ujrázáskor is megmarad a min heki úgyhogy ezzel nem tud senki semmit csinálni még ha akarnánk is:(

Hóhér 01-29-2008 14:43

Quote:

Originally Posted by Never (Post 155257)
Hogyan lehet sms-sel felvinni egy orit vhova? :O

sőt hogy lehetett felvinni oda a giga orikat, ahová most nem lehet igaz?

hagyjuk már a másik szavainak kiforgatását, vagy ebben akarunk versenyeni?

;)

Stoky(Gárdi) NEXUS 01-29-2008 14:44

ha top30% kéne D ben a forduláshoz minden orinak nem romlana L a játék megint mert H ból is sokk ország felfele tart és nem csak 1 szemesek...
meg én szívesen forgatnék 15-20 orit de 3 asal M neé feljebb nem merészkednék:(


All times are GMT +1. The time now is 06:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu