Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Hódítósok, csata vár rátok. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3365)

Pali papa 04-11-2009 02:26

Vazze Vityu!
Elmentem harcolni Budapestért [ugrottam is szintet :) ], azután lement a wellnesem 40 alá. Akkor elküldött egy kórházba, tök jó mondok erre és mentem megent gyakni az ellent. Ekkor szép lassan megint levittem a wellnesemet, ám ezután már az buga istennek nem találtam kórházat.
Mivel tudom felvinni a wellizémet. No meg minekaza gift bigyó?
:)
eHungary 4ever

vityu 04-11-2009 06:56

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 207216)
Vazze Vityu!
Elmentem harcolni Budapestért [ugrottam is szintet :) ], azután lement a wellnesem 40 alá. Akkor elküldött egy kórházba, tök jó mondok erre és mentem megent gyakni az ellent. Ekkor szép lassan megint levittem a wellnesemet, ám ezután már az buga istennek nem találtam kórházat.
Mivel tudom felvinni a wellizémet. No meg minekaza gift bigyó?
:)
eHungary 4ever

1 nap csak egyszer mehetsz kórházba, és akkor is csak ha harcoltál. Nem gáz, ma majd elmész megint.
A gift meg egy olyan dolog, amit mástól kell kapnod, ahhoz, hogy növelje a wellnessed. Ugye miért is jó az ajándék, ha megleped vele magad... :D

szamóka 04-11-2009 12:32

Arra vigyázz, hogy 40-es welness alatt harcolni sem lehet. Ha nem harcolsz, nem mehetsz a kórházba sem. Ha esetleg így jártál, keress meg a játékon belül (jelentektelen_senki néven futok.. ) és megoldjuk.

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:06

hali,regeltem én is emberkét,magától fog enni vagy nekem kell megetettni?

csabi 04-14-2009 11:16

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207498)
hali,regeltem én is emberkét,magától fog enni vagy nekem kell megetettni?

neked kell etetni. mien néven regeltél?

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:18

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 207500)
neked kell etetni. mien néven regeltél?

benzol a nevem

csabi 04-14-2009 11:24

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207501)
benzol a nevem

meg vagy, látom dolgozol.. :) nah a lényeg, h menj oan helyre, ahol van kórház és figyelj a wellneszedre, amit ugy tudsz fent tartani, h ha harcolsz, akkor utánna elmész kórházba és ott gyógyulsz naponta 1* használhatod. 90% felett legyél mindig akkor jól termelsz, nő a fizud stb.. :)

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:26

és azt honnan tudom hogy van e kórház?
ha dolgozok akkor gondolom nem harcolhatok?
és hogy eszik?

csabi 04-14-2009 11:30

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207503)
és azt honnan tudom hogy van e kórház?
ha dolgozok akkor gondolom nem harcolhatok?
és hogy eszik?

Szegeden van, de most Miskolcra kellene menned, mert oda kell ember, asszem ott is lesz/van kórház. dolgozni és harcolni is tudsz egyszerre, sőt, akkor több XP-t kapol! :) reggel 9kor eszel most automatikussan, ha van bent eledeled. amit a market place cuccon kiválasztva tudsz enni.. érdemes minimum q2-es kaját venni, mert attól is nő a vellnesz. hol vagy most?

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:34

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 207504)
Szegeden van, de most Miskolcra kellene menned, mert oda kell ember, asszem ott is lesz/van kórház. dolgozni és harcolni is tudsz egyszerre, sőt, akkor több XP-t kapol! :) reggel 9kor eszel most automatikussan, ha van bent eledeled. amit a market place cuccon kiválasztva tudsz enni.. érdemes minimum q2-es kaját venni, mert attól is nő a vellnesz. hol vagy most?

jó kérdés:D


All times are GMT +1. The time now is 15:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu