Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   minden ami nem metal (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=148)

Davalon 02-12-2006 17:05

Persze, hogy lehet, én is szeretek:) De Eminem esetében az sem igaz, amit kérdez. Ráadásul a klasszikus gettózenét próbálja nyomni, fehérként. :D Már ez hiteltelenné teszi az egészet.

Half 02-12-2006 17:05

:mad: Hüm hüm
Eminem igénytelen??
Egyik legigényesebb. Pl. mivan azzal amit Didoval(???vagykivel) csinált számot??
SzigiBaba van egy exluziv Underground eminem gyüjteményem. Igazából Eminemnek a szövege pont,h ogy csak nem arról szól hogy fuck fuck. Igaz, hogy egy évet éltem Amerikában és még msotsem értem minden. Szavát, de az ha valaki ezt a szót érti meg a legköönyebben nem azt jelenti, hogy csak ezt az egy szót ismételgeti
Ati fuck-ért nem jár kitiltás??:D
Különben nem az eminem akedvencem én az erős basszust szeretem. Szóval inkáb Busta bust:D
De pl D12 Figth Music is elég igyényes, Cypress Hillnek is van prá jó száma.
De msot elszállok és Shaman zenéket keressek, de enm találok jókat.:(

jah és Roots. MEg nem sorolom

50centnek van prá jó-száma. De nem esnék tulzásba vele elég idegesitő astilusa.

Nah remélem nem írtams emmi csunyát

Davalon 02-12-2006 17:08

Ákos pedig karrirerje csúcsán van most, Szigibabe, Szigetre még mindig nem megy, mert nem tudják biztosítani a kellő technikát, saját cuccát meg nem engedik. :) Valójában azonban régi Eddán nőttem fel, amikor még igazi rétegzene volt, a '80-as évek első felében. Azóta sem csinált senki olyan jó magyar rock-zenét.

Half 02-12-2006 17:11

Quote:

Originally Posted by Davalon
Persze, hogy lehet, én is szeretek:) De Eminem esetében az sem igaz, amit kérdez. Ráadásul a klasszikus gettózenét próbálja nyomni, fehérként. :D Már ez hiteltelenné teszi az egészet.

Miért???
Eminemet akkor szeretem meg amikor elöszőr láttam az 8milest nagyon jó film. ÉS úgy tünik nem Vanilla Ice a másik kedvencem aki kamu Ghetto gyerek volt. Hanem télleg a Ghettoban nőtt fel.

Szigibabe 02-12-2006 17:14

Quote:

Originally Posted by Davalon
Ákos pedig karrirerje csúcsán van most, Szigibabe, Szigetre még mindig nem megy, mert nem tudják biztosítani a kellő technikát, saját cuccát meg nem engedik. :) Valójában azonban régi Eddán nőttem fel, amikor még igazi rétegzene volt, a '80-as évek első felében. Azóta sem csinált senki olyan jó magyar rock-zenét.

Edda: en is azon nottem fel, minden szamukat kivulrol fujtam... otthon allandoan csak az szolt :):)

Szigibabe 02-12-2006 17:17

Quote:

Originally Posted by Half
Miért???
Eminemet akkor szeretem meg amikor elöszőr láttam az 8milest nagyon jó film. ÉS úgy tünik nem Vanilla Ice a másik kedvencem aki kamu Ghetto gyerek volt. Hanem télleg a Ghettoban nőtt fel.

En is szeretem a filmet, persze nem teljesen minden igaz benne, de kulonben nem is lehetett volna jo film, ha nem masitanak piciket. :)

Davalon 02-12-2006 17:18

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
En is szeretem a filmet, persze nem teljesen minden igaz benne, de kulonben nem is lehetett volna jo film, ha nem masitanak piciket. :)

A filmnek kb. 5%-a igaz.:) Kb, hogy annyi, hogy létezik Eminem:) és örülök, hogy szereted a régi Eddát:-)

Szigibabe 02-12-2006 17:21

Quote:

Originally Posted by Davalon
A filmnek kb. 5%-a igaz. Kb, hogy annyi, hogy létezik Eminem:) és örülök, hogy szereted a régi Eddát:-)

:) most nem fogom elkezdeni bizonygatni, hogy ki is Eminem es hogy honnan jott meg ilyenek, mert ugyse tudnalak meggyozni... :P

Davalon 02-12-2006 17:25

Valószínű igen, mint ahogy az is, hogy elérzékenyüljek rajta és utaljak neki egy kis pénzt...

Szigibabe 02-12-2006 17:28

Quote:

Originally Posted by Davalon
Valószínű igen, mint ahogy az is, hogy elérzékenyüljek rajta és utaljak neki egy kis pénzt...

szerintem arra nincs is szuksege :D

egyebkent a regi Edda melle a regi Bikinit is betennem, legalabbis nalunk az ment meg...
es hogy egy igazan minosegit irjak, akit szerintem nehez lesz leszolni: Zoran. lehet hogy van aki nem kedveli, de sok szomorkas hangulatomban (ez is idezes egy masik magyar egyuttestol:)) mindig ot hallgattam. :)


All times are GMT +1. The time now is 00:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu