Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   profibb felmért szövilista (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2516)

BigPi 12-06-2007 09:59

Az ötödik, hatodik és a hetedik oszlop egyrésze felesleges és bonyolut.

Az ötödik oszlopban maradhatna a jól megszokott "Sz". A hatos és hetes oszlop, pedig teljesen felesleges, mert akiről van információ ott elegendő a "I" jel megjelenítése.

lukika 12-20-2007 17:09

támogatom(kivéve a szabistól az éplistes részig)

Stev 12-22-2007 11:11

[SZ]

És támogatom. Az max a hadinak felesleges info hogy milyen info van az országról, mert úgyis megnézi az infot. De a vari/tolinak nem rossz, mert látja melyik oriról milyen infot kell beszerezni, nem járt-e le valamelyik info, stb. Pont a kényelem miatt jó ha ott van, hogy ne kelljen annyit kattintgatni.

Nekem is engedte

LotR 12-22-2007 18:27

most ezek szerint a javaslat formai bővítést tartalmaz?
MEr nekem elsőre úgy jöt le h szövi listánál a fajról is kapnánk infot ami hirtelen belegondolva fura lenne...:rolleyes:



Ha tényleg csak formai változás h 1 helyen lehessen látni a már meglévő infokat és a szövetségről akkor, nem tartom rossz ötletnek...
De szerintem is elég a SZ aki szabin , nem értem teljesen a online és offline dolgot sem, az mit is mutatna?
h épp ott ül-e a felmért szövetségből Xember a felmérés pilanatába ?
V csupán azt jelenti h épp ki van szabin és ki nem ?:confused:

Lehet értetlenkedésnek tűnik, de számora nem egyértelmű, szal várom a választ rá...

Burning 12-22-2007 22:39

Quote:

Originally Posted by LotR (Post 145600)
most ezek szerint a javaslat formai bővítést tartalmaz?
MEr nekem elsőre úgy jöt le h szövi listánál a fajról is kapnánk infot ami hirtelen belegondolva fura lenne...:rolleyes:



Ha tényleg csak formai változás h 1 helyen lehessen látni a már meglévő infokat és a szövetségről akkor, nem tartom rossz ötletnek...
De szerintem is elég a SZ aki szabin , nem értem teljesen a online és offline dolgot sem, az mit is mutatna?
h épp ott ül-e a felmért szövetségből Xember a felmérés pilanatába ?
V csupán azt jelenti h épp ki van szabin és ki nem ?:confused:

Lehet értetlenkedésnek tűnik, de számora nem egyértelmű, szal várom a választ rá...

mikor először olvastam én is elcsodálkoztam, mert nem tartottam volna jónak, ha kiírja gép előtt van-e vagy sem, de zárójelben írja, hogy arra vonatkozik szabis-e vagy sem;)

NorB 01-03-2008 21:55

a szabis soron kívül jó, tetszik az ötlet

merlin 01-11-2008 15:52

5. oszlop felejtős, marad az SZ
a többi sirály

Topsy 01-11-2008 22:33

Sokat toliztam, tényleg segített volna :)
Támogatom az ötletet;)

KPeti999 03-21-2008 18:15

ha lehetne az [SZ] mellett voksolnék, egyébként támogatom.:)
Az viszont érdekelne hogy a kék szám az hova kerülne? Mert elég alap infonak számit sztem.

Druida 03-21-2008 20:16

nekem nagyon tetszik az 5let! :)
támogatva a részemről, reméljük Ati beteszi :)


All times are GMT +1. The time now is 20:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu