Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Mf-ek apró erősítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4412)

Dynosaur 10-29-2010 15:01

én csak azt nem értem mi változott??? hasonló témát vetettem fel annó (11-10-2009, 19:26-kor, ~20 nap híján 1 éve!):

mf-ek segítése

és jól le lettem hurrogva... igaz több opciót is hoztam, amiből sokat ma nem vetnék fel. DE ha nem kötözködni akart volna a társaság, hanem építő gondolatokat írtok, akkor lehet ezt ma már nem kellett volna 1 év után újra felvetni, hanem benne lehetne a játékban.

Quote:

The Following 7 Users Say NO Thank You to Dynosaur For This Un-useful Post:
Debilke, Dragon,Szamár :)), Dus, Kutyuleee, LiverPool, none, Tsobi
Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 228811)
Ez egy jóóóóóóó nagy hülyeség. :rolleyes: :D


jó lenne ha az újak felé próbálnátok segítőkészen, megértő(bb)en fordulni, és nem csak a haverok ötleteit támogatni.

Merengő 10-29-2010 15:04

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3907

azért hozzá kell tenni, amikor nem Remedy barátunk tette fel a javaslatot, akkor senki semmilyen értelmes ötletet nem látott benne :) pedig ő is felvetette a távolbalátás készültségigényének csökkentését :) ..... és még nincsenek előítéleteitek :D

Redback 10-29-2010 15:09

Most, átolvasva a Te témádat, egyik ötletet sem támogatnám. Azért az ingyenes távol, és a -2% között nagy különbség van.

Dynosaur 10-29-2010 15:13

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 269177)
Most, átolvasva a Te témádat, egyik ötletet sem támogatnám. Azért az ingyenes távol, és a -2% között nagy különbség van.

pont "1 értelmes hozzászólásnyi" a különbség... odaírhattad volna ezt, vagy támogathattad volna Siq-t:

Quote:

Originally Posted by siQ (Post 228829)
Szerintem kaphatnánk legalább a távolra kedvezményt, még ha nem is lenne ingyen.

általában nem a kezdő hozzászólás szokott megvalósulni, hanem ahogy mindenki továbbgondolja, alakítgat rajta, és a végén ami lesz belőle.

Remedy 10-29-2010 15:13

Tul sokan nem irtak oda, de hogy neztem, pont a tavolkeszulicsokkentes volt ott is szimpatikus tobbeknek.

Orulnek, ha a szemelyeskedest, es a baratozast meg befejeznetek. Akik nem a barataim, ha lehet, ne hasznaljak ezt a titulust, szemelyeskedni masik topicban lehet.

Dynosaur: inkabb orulnel, jobb keson, mint soha. Persze siman lehet, hogy most sem lesz belole semmi...

Artúr 10-29-2010 17:13

Sziasztok!
Abszolút támogatom az ötletet, az 1 fős klánok esetében is.
Normál csopikban szövikkel szemben következő helyzet:

Tegyük fel mf hadi-varival játszom. Meggömbölöm a tagot, fel kéne mérnem a szövijeit, hogy nincs e szabin valamelyik (+ védelmet ad ugye minden szabis tag, ezét jó tudni :D ) és még át is kéne ütnöm sereggel. Tehát elméletileg mindhárom vonalon erősebbnek kellene lenni a sikeres akcióhoz. Ezért minden könnyítést támogatok. Toli készültségre is kiterjeszthetnénk ...ha már.

Dynosaur 10-29-2010 17:21

vicces... :) (most már nem bosszankodom, csak mosolygok rajta... :) )

Quote:

Originally Posted by SGB (Post 269156)
Jó az ötlet, de szerintem sok mf többre menne +1% regenerálódással.

=
Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 228837)
Esetleg +1% körönkénti készüli regeneráció.
...



Quote:

Originally Posted by Paliking (Post 269171)
Az alapötlet tetszik, én az összes nem ártó vari és toliakcióra adnék az mf-nek 40%-nyi készültségigény-könnyítést (de jó szó :D) - persze hódos módon kerekítve.

=
Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 228773)
...
2. kevesebb készüli az információszerző varázslatokra (kristálygömb, mágia felderítése, krónika, távolba látás, teljes krónika, térkapu felderítése).

3. kevesebb készüli a védő varázslatokra (védelem, mágikus pajzs, tisztánlátás, speciális varázslat)
...
5. kevesebb készüli az információszerző toli akciókra (szövetség felmérése, épületek felmérése, hadsereg felmérése).
...



Quote:

Originally Posted by Redback (Post 269032)
Én úgy mondanám, hogy a távol 2%-kal kevesebb készülibe kerüljön, így egyértelmű, hogy orknak és gnómnak 2%.

~
Quote:

Originally Posted by siQ (Post 228829)
... Szerintem kaphatnánk legalább a távolra kedvezményt, még ha nem is lenne ingyen.


Killer 10-29-2010 23:38

a kisseb készültségigényű távol az rendben,de ha megint felsoroltok mindent akkor ez is csak egy halott javaslat lesz.

Xeper 10-30-2010 01:25

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 269212)
vicces... :) (most már nem bosszankodom, csak mosolygok rajta... :) )

De ki a frászt érdekel, hogy ki vetette fel először? Akkor sikerült átesni a ló túloldalára, és úgy már a többségnek nem tetszett. Mint Taszi is írja, ha ezt most sikerül elkerülni, akkor talán lehet is belőle valami.

Takanohana 10-30-2010 05:55

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 269344)
De ki a frászt érdekel, hogy ki vetette fel először? Akkor sikerült átesni a ló túloldalára, és úgy már a többségnek nem tetszett. Mint Taszi is írja, ha ezt most sikerül elkerülni, akkor talán lehet is belőle valami.

Igazad van, végül is annak kellene örülni, ha a korábbi javaslat így, vagy úgy, de megvalósul. De az ember olyan, hogy azért bosszantja a dolog.

Épp az a lényeg, hogy nem mindegy, ki veti fel egy ötletet. Ha egy régi harcostárs, akkor az érdemi vitának sokkal több az esélye.

A javaslatot egyébként támogatom.


All times are GMT +1. The time now is 08:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu