Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Melyik a legjobb szövifelállás? (már volt szó róla) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=342)

Láma 03-22-2006 08:26

Quote:

Originally Posted by Phoenix
hát az sztem egy fullhadis óriás szövi lenne, mást sztem egész jól megfognánk ;)

megfogtok 4 óriást két hadissal, meg 2 hasznavehetetlen orival? sztem bármilyen felállásba üthető a szövitek, csak a fajok nem mind1. 3 hadi 1 vari egyértelműen üt, főleg ha 4 óriás. 2 hadi 1 vari 1 toli is szészed, mert egyik nap ez egyik tolist tekizik nullára, másik napa másikat, közbe a hadisok jól eljátszanak egymással:P 3 toli 1 vari is szétszed még titeket sztem:D

Phoenix 03-22-2006 09:01

Quote:

Originally Posted by Láma
megfogtok 4 óriást két hadissal, meg 2 hasznavehetetlen orival? sztem bármilyen felállásba üthető a szövitek, csak a fajok nem mind1. 3 hadi 1 vari egyértelműen üt, főleg ha 4 óriás. 2 hadi 1 vari 1 toli is szészed, mert egyik nap ez egyik tolist tekizik nullára, másik napa másikat, közbe a hadisok jól eljátszanak egymással:P 3 toli 1 vari is szétszed még titeket sztem:D

nem régiben intéztünk el egy 2hadis 1 varis szövit, akiben a egy gnóm volt a hadis, meg egy ork a varis meg óriás :) 2 nap után szabiztak :p

Arwen 03-22-2006 09:11

Quote:

Originally Posted by King
Kedves Láma és Arwen!

Nos, ezennel megkérek mindenkit arra, hogy a tetteimet ne itt vitassátok.
Ellenségeket szereztem magamnak? JKSZ!!!!!
És, akkor itt elég is ennyi errõl.
Elítélhettek, de nem szeretem, ha kiforgatják a szavaimat!!! Itt pedig az történt...
Mindenki csinálja a saját stratégiáját, ebbe meg ne szóljatok bele...

Ez egy szavazás, a hódban történtekre meg pontot tehetünk. 2 embert kell meghallgatni, nem egyoldalúan ítélkezni!!! És, hogy honnan tudjátok, hogy itt közöm lehet az történethez? JKSZ!!!!

Tisztelettel, King

Kedves King!
Te az ellenség fogalmát összekevered a jksz-el. Gyanítom azért, mert megijedtél. Mindig akkor jön elő a jksz, ha vki fél.
Azt viszont megint a másik féltől tudom, h te jkszt játszol. Ugyanis leadtad a drótot msn-en, h melyik oritól hívtad el az összes védelmet, így a haverodnak nem volt nehéz beverni az ex-szövidet.
Ezt hívják úgy, JKSZ! Csak, h tisztában legyél a fogalmakkal.

Phoenix 03-22-2006 09:25

Quote:

Originally Posted by Arwen
Kedves King!
Te az ellenség fogalmát összekevered a jksz-el. Gyanítom azért, mert megijedtél. Mindig akkor jön elő a jksz, ha vki fél.
Azt viszont megint a másik féltől tudom, h te jkszt játszol. Ugyanis leadtad a drótot msn-en, h melyik oritól hívtad el az összes védelmet, így a haverodnak nem volt nehéz beverni az ex-szövidet.
Ezt hívják úgy, JKSZ! Csak, h tisztában legyél a fogalmakkal.

bocsi, de ezt nem tudjátok privátban vagy msnen elintézni, mert sokan azt se tudjuk hogy miről van szó, meg nem is érdekel

King 03-22-2006 09:34

Quote:

Originally Posted by Arwen
Azt viszont megint a másik féltől tudom, h te jkszt játszol. Ugyanis leadtad a drótot msn-en, h melyik oritól hívtad el az összes védelmet, így a haverodnak nem volt nehéz beverni az ex-szövidet.
Ezt hívják úgy, JKSZ! Csak, h tisztában legyél a fogalmakkal.

1. Nincs msn-em. Ezt buktad! Lendületböl! Indulatból? Mobilos netem van, azt meg nem msn-re fogom használni! Csak, hogy tudd mivel vádaskodsz!
2. Ki az állitólagos haver, mondván, hogy erröl semmit nem tudok?! Ezek már komoly vádak, és ha ez alapján az ellenségeteknek tekintetek, az jogotokban áll. Viszont amiképp a módszert minösititek, az valahogy jelezve lett felétek, és erre mondom JKSZ!
3. Utoljára figyelmeztetnélek titeket, ez szavazás és stratégiai megbeszélés!

Láma 03-22-2006 10:51

Quote:

Originally Posted by Phoenix
nem régiben intéztünk el egy 2hadis 1 varis szövit, akiben a egy gnóm volt a hadis, meg egy ork a varis meg óriás :) 2 nap után szabiztak :p


ehh mint mondtam a fajok nem mind1, gnóm sux, ork meg aztán végképp, amúgy ne abból indulj ki pls hogy 4 en le tudtok nyomni 3 at...

Láma 03-22-2006 10:52

Quote:

Originally Posted by King
1. Nincs msn-em. Ezt buktad! Lendületböl! Indulatból? Mobilos netem van, azt meg nem msn-re fogom használni! Csak, hogy tudd mivel vádaskodsz!
2. Ki az állitólagos haver, mondván, hogy erröl semmit nem tudok?! Ezek már komoly vádak, és ha ez alapján az ellenségeteknek tekintetek, az jogotokban áll. Viszont amiképp a módszert minösititek, az valahogy jelezve lett felétek, és erre mondom JKSZ!
3. Utoljára figyelmeztetnélek titeket, ez szavazás és stratégiai megbeszélés!

magyarázhatsz, de az hogy valaki elmondja mi történt vele a minap, annak vajmi kevés köze van a jkszhez:) nem értem milyen alapon figyelmeztetsz te itt bárkit is bármire, de teljesen lényegtelen, téma lezárva. itt.

Arwen 03-22-2006 10:54

Quote:

Originally Posted by Phoenix
nem régiben intéztünk el egy 2hadis 1 varis szövit, akiben a egy gnóm volt a hadis, meg egy ork a varis meg óriás :) 2 nap után szabiztak :p

Meg ne is a kezdőket nézzétek ki magatoknak. Azokat faj meg személyiség nélkül is le lehet nyomni. Ez nem dicsőség.

Alba 03-22-2006 10:54

A nyero szövifelállás elég érdekes dolog.En is a hadisra szavaztam, de nem biztos hogy ez a legjobb.
Én a szövimmel 2 csoportot jatszottunk vegig 4 varis gnommal....Eleg erdekes volt...Siman vertuk egymas utan a szöviket.Lerangettünk a hadisokat.Ill keszultseget vitzunk attol akinek tolija volt.De ebbe a felallasba jol befer meg 1 ember is ....
Vagy gnom helyett orias is.Ja es hadisunk 1 se volt...

Phoenix 03-22-2006 11:05

Quote:

Originally Posted by Arwen
Meg ne is a kezdőket nézzétek ki magatoknak. Azokat faj meg személyiség nélkül is le lehet nyomni. Ez nem dicsőség.

azt toom hogy a kezdők ellen nem dicsőség, olyankot nem is szeretünk piszkálni, akinek nincs esélye, met abban mi az élvezet?? :)


All times are GMT +1. The time now is 13:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu