Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Milyen faj jól használható az 1/A-ban? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3596)

Hex 10-18-2009 18:38

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 219141)
ő írta, hogy nincs tartalék. pénz nélkül nehéz haladni...
Én személyszerint. 2-szer szenvedtem - szó szerint - végig az 1/A-t elffel...
Most amióta ork vagyok, maga a felüdülés...
Az első 1/A-s "látogatásom" 11000 körig tartott... Orkkal 300 kör alatt 3700 hektárnál jártam. Van különbség. És A-ban egyáltalán nem hátrány, ha kevesebb a tolim, varim, főleg ha orkkal vagyok. 7 kör alatt visszaépítek, a piacon minden olcsó.
Én azt mondom, hogy bármelyik faj jó lehet, ha van zsé a zsebben...

én az elfemmel 286 kör alatt értem el 3750 hekire, szóval buktad. Kétszer ütöttem az elfemmel :) (orkot és elfet) nem hiéna volt /mondjuk gondolkozok, hogy inkább orkkal kellene, hogy legyek :D)

Talán 10-18-2009 20:01

Quote:

Originally Posted by none (Post 226002)
kifejtenéd miben több az óriás egyéb fajoknál 1/Aban?
pl miben jobb mint egy gnóm, ork?

azért nem fejtegetném nagyon,mert aki végigment párszor óriással az úgy is tudja.Nem hiszem,hogy olyan nagy titkot rejtegetnék.De ha valaki azt mondja,hogy nem jó szerinte az ne legyen vele.Viszont nem vagyok magam ellensége,hogy eláruljam mi nekem a recept A-n való túljutáson.De szerintem a legjobb fajok egyike!

Tsobi 10-18-2009 22:20

Quote:

Originally Posted by Talán (Post 226007)
azért nem fejtegetném nagyon,mert aki végigment párszor óriással az úgy is tudja.Nem hiszem,hogy olyan nagy titkot rejtegetnék.De ha valaki azt mondja,hogy nem jó szerinte az ne legyen vele.Viszont nem vagyok magam ellensége,hogy eláruljam mi nekem a recept A-n való túljutáson.De szerintem a legjobb fajok egyike!

Ne legyél a magad ellensége - légy a többiek barátja és oszd meg tudásod,mely eleddig amint látom nem csak jómagamnak,de a többségnek rejtély a köbön. :)

Von 10-18-2009 22:28

Quote:

Originally Posted by Talán (Post 226007)
azért nem fejtegetném nagyon,mert aki végigment párszor óriással az úgy is tudja.Nem hiszem,hogy olyan nagy titkot rejtegetnék.

Fedezni is jobban lehet pl elffel :p

/Bocs, ezt nem lehetett kihagyni/

Von 10-18-2009 22:31

Quote:

Originally Posted by Talán (Post 226007)
Viszont nem vagyok magam ellensége,hogy eláruljam mi nekem a recept A-n való túljutáson.De szerintem a legjobb fajok egyike!

Ez egyébként logikai bukfenc. Mert ha ennyire titkolod, akkor kell, hogy legyen valami relatív nagy gyöngéje, ha van gyöngéje, akkor meg tökmindegy, hogy megírod-e itt, mert szerintem gömbből és éplistából az A-s játékosok minimum 90%-a rájön magától is. Ha rájön magától, akkor nem jutsz el top30ig. Ha mégis eljutsz top 30ig, akkor mégsincs olyan nagy gyenge pontja a stratégiádnak. Ha pedig tényleg nincsen, akkor miért titkolod?
Lényeg a lényeg, ebből én sem értem mire akarsz utalni, megírhatnád, mert ahogy Tsobi is mondta, nem vágjuk a témát.

Hex 10-18-2009 22:45

Quote:

Originally Posted by Von (Post 226018)
Ez egyébként logikai bukfenc. Mert ha ennyire titkolod, akkor kell, hogy legyen valami relatív nagy gyöngéje, ha van gyöngéje, akkor meg tökmindegy, hogy megírod-e itt, mert szerintem gömbből és éplistából az A-s játékosok minimum 90%-a rájön magától is. Ha rájön magától, akkor nem jutsz el top30ig. Ha mégis eljutsz top 30ig, akkor mégsincs olyan nagy gyenge pontja a stratégiádnak. Ha pedig tényleg nincsen, akkor miért titkolod?
Lényeg a lényeg, ebből én sem értem mire akarsz utalni, megírhatnád, mert ahogy Tsobi is mondta, nem vágjuk a témát.

biztos tart vagy 5k tolit :D B-ben is láttam már olyan óriást :D

Von 10-18-2009 23:08

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 226021)
biztos tart vagy 5k tolit :D B-ben is láttam már olyan óriást :D

Egen, ezzel az a gond, hogy egy óriás sok toliját is könnyű átlőni gnómmal, ha meg tényleg eszetlenül sokat tart, akkor végképp értelmetlen óriással menni. Ha pedig van róla éplista, abból látszik, hogy 40% lakitekis, és jó eséllyel nem félelf A-ban :D
Arról nem is beszélve, ha van gömb is róla. Szóval nem értem, egy 10% tornyos, 1 kocsmás, ízlés szerinti templomos és 65-70% barakkos óriásnál egy ugyanilyen gnóm vagy ork erősebb, méghozzá jócskán.
Mondjuk feltételezem, hogy mégis van valami ami az óriást jól játszhatóvá teszi, de ha nem írja le Talán ezt, addig ezzel csak megtéveszteni lehet az A-ba újonnan felkerülőket.
Aki ennek hatására óriást választ, és nem ismeri a nagy trükköt, az csak magát szívatja meg, szerintem.

Talán 10-19-2009 07:40

Quote:

Originally Posted by Von (Post 226017)
Fedezni is jobban lehet pl elffel :p

/Bocs, ezt nem lehetett kihagyni/

Hát nem is fedezgetni szoktam,az már biztos.Próbáljátok ki,aztán meglátjátok:)
De így látatlanban is azt mondjátok,hogy nem jó!Nem is erősködök,hogy jó!Nekem az volt és lesz is.
Gyula neked ebben meg mi nem tetszett?

Dragi 10-19-2009 09:56

Quote:

Originally Posted by Talán (Post 226032)
Hát nem is fedezgetni szoktam,az már biztos.Próbáljátok ki,aztán meglátjátok:)
De így látatlanban is azt mondjátok,hogy nem jó!Nem is erősködök,hogy jó!Nekem az volt és lesz is.

Te most egyébként vagy A-ban ? és hozzávetőlegesen mekkora hekin ? Mert az úgy azér érdekelne :)

Talán 10-19-2009 11:24

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 226037)
Te most egyébként vagy A-ban ? és hozzávetőlegesen mekkora hekin ? Mert az úgy azér érdekelne :)

szoktam néha:)


All times are GMT +1. The time now is 16:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu