Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Észrevételek, első javaslatok stb. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3566)

Ati 07-03-2009 17:36

Quote:

Originally Posted by maccos (Post 218121)
A csatakiírásnál hol jelen, hol múlt idő van használva. Ez egy kicsit zavaró tud lenni. A billentyűzetes irányításhoz van egy kérdésem: az irányítás a nyílbillentyűkkel vagy a wasd billentyűkkel történik? Esetleg egy javaslat: választani lehet a kettő között.

A nyíl billentyűkkel.

Hex 07-03-2009 17:37

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218122)
A nyíl billentyűkkel.

a wasd-nek jobbna örültem volna, így maradni fog az egér :) de a quest log az fajin lesz :)

Ati 07-03-2009 20:00

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 218123)
a wasd-nek jobbna örültem volna, így maradni fog az egér :) de a quest log az fajin lesz :)

Ugyanúgy helyezkedik el, csak kicsit ki kell fordítani a kezed hozzá. Miért jobb ez, mint a nyilak? :eek:

Hex 07-03-2009 20:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218146)
Ugyanúgy helyezkedik el, csak kicsit ki kell fordítani a kezed hozzá. Miért jobb ez, mint a nyilak? :eek:

ellenfél legyakósGyilkolós játékoknál így lett megszokva :D és úgy el kellene a billentyűzetet tolni bal felé hogy a nyilakhoz hozzá férjek. /megszokás :)/

Ati 07-03-2009 21:24

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 218147)
ellenfél legyakósGyilkolós játékoknál így lett megszokva :D és úgy el kellene a billentyűzetet tolni bal felé hogy a nyilakhoz hozzá férjek. /megszokás :)/

Hát nem tudom... maj dmegnézem mit lehet tenni ezügyben...

BimmBimm 07-03-2009 22:15

Támogatnám az awsd-s billentyű kiosztást a nyilak mellett, és használnám is, mert én nem szeretek egérrel bohóckodni, amit csak lehet mindent bill-ről csinálok minden programban :)

Zsu_ 07-03-2009 23:14

Ha jól értelmeztem, akkor az erő csak az ütés és rúgás sebzésére ad pluszt?

Szerintem épp az lenne logikus, ha a fegyverrel történő sebzést is növelné valamennyire.

És úgy talán meg is érné talán az erős fejleszteni. Jelenlegi formájában elég feleslegesnek tartom.

Szobo 07-04-2009 07:58

Abban az esetben mit lehet csinálni, ha sikerült a professzor mikroszkópját feláldoznom:confused:

Ati 07-04-2009 08:23

Quote:

Originally Posted by Szobo (Post 218184)
Abban az esetben mit lehet csinálni, ha sikerült a professzor mikroszkópját feláldoznom:confused:

Más küldetés után nézni. Ez nem a helyes megoldása volt a küldetésnek. :)

Ati 07-04-2009 08:55

Quote:

Originally Posted by Zsu_ (Post 218159)
Ha jól értelmeztem, akkor az erő csak az ütés és rúgás sebzésére ad pluszt?

Szerintem épp az lenne logikus, ha a fegyverrel történő sebzést is növelné valamennyire.

És úgy talán meg is érné talán az erős fejleszteni. Jelenlegi formájában elég feleslegesnek tartom.

Ezeken felül fő feladata, hogy meghatározza, hogy mennyi súlyt vihet magával a karaktered. A kezdő mennyiség igen csekély, hamar meg fogod tapasztalni, hogy az nem sokmindenre elég.


All times are GMT +1. The time now is 08:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu