Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Háborús tippek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=347)

Remedy 04-01-2006 13:54

Quote:

Originally Posted by King
egy jó tolist nehezen herélnek ki. :)
kap pár mészárt, de ha tényleg jó, mire kapná a következöt, már visszavette a seregét.
ha pusztitják, akkor is 4 körönként eleinte, igy túlórában még épitkezni is van ideje. ha meg szöviben van, akkor indul az egymás csépelése. :)

Egy lightosabb hadis szovi is beveri meszarra a tolit kulonosebb erolkodes nelkul, ez 4 orankent igen hamar kicsinalja a tolist, nem csak az emberveszteseg hanem a kat moral miatt is.

vonos82 04-12-2006 18:53

A pusztításról nem is beszélve...

:D

Láma 04-12-2006 19:40

felejtsd már el a pusztitást, ha egy tolist lepusztitassz annyira hogy 3 körre kerüljön csak röhög rajtad hogy miéyen láma vagy...

vonos82 04-14-2006 19:42

Quote:

Originally Posted by Láma
felejtsd már el a pusztitást, ha egy tolist lepusztitassz annyira hogy 3 körre kerüljön csak röhög rajtad hogy miéyen láma vagy...

Igazad van, csak olyan jól hangzik :D

Nessel 04-18-2006 14:36

hát, ha a szövi kellően "szétszórt" a 2 körön belül, és felettük a tolvaj, ott akár 2x is belefér a dolog, még felfelé támadó bónusszal élve is, és azért 2x -100 épületet nem pakol vissza olyan gyorsan boltból, mint egy mészárlás után újra tolvajokat :] bár érdemes utoljára földre menni hozzá, lehetőleg még felfelé támadva, hogy jó messze kerüljön le :] igaz, speciális esetnek mondható
De mészárlás esetén egy jobb tolvaj tényleg simán újratölti a helyeit pár körön belül

meg ha már háborús tippek. ugyebár van olyan, hogy szövetségi segítség s bár azt írja a súgó, hogy körváltáskor először a segítő csapatok jönnek meg, aztán a csata lezajlik és ezután mennek a segítő csapatok és jönnek meg a sajátok.
Hát, a minap, úgy jártam, hogy teljes nyugalommal és szövetségesi segítséggel vártam, hogy becsapjanak, míg kitámadtam, úgy számoltam teljesen simán felfogom, 1 kör volt a sereg megérkezéséig és 1 kör volt hátra még a szövetséges csapatok nyaralásából, ám azok a kis dögök megneszelve a dolgot, ideje korán leléptek én meg csipákat pislogva lestem a vörös szöveget, és hát eszínű (akár démon-) tojásnak jobban örültem volna.
Most én néztem el valamit, vagy a súgót értelmeztem rosszul, netán húsvéti tréfa, esetleg más egyéb történt?

Mike zoostorm 04-18-2006 14:40

Quote:

Originally Posted by Nessel
hát, ha a szövi kellően "szétszórt" a 2 körön belül, és felettük a tolvaj, ott akár 2x is belefér a dolog, még felfelé támadó bónusszal élve is, és azért 2x -100 épületet nem pakol vissza olyan gyorsan boltból, mint egy mészárlás után újra tolvajokat :] bár érdemes utoljára földre menni hozzá, lehetőleg még felfelé támadva, hogy jó messze kerüljön le :] igaz, speciális esetnek mondható
De mészárlás esetén egy jobb tolvaj tényleg simán újratölti a helyeit pár körön belül

meg ha már háborús tippek. ugyebár van olyan, hogy szövetségi segítség s bár azt írja a súgó, hogy körváltáskor először a segítő csapatok jönnek meg, aztán a csata lezajlik és ezután mennek a segítő csapatok és jönnek meg a sajátok.
Hát, a minap, úgy jártam, hogy teljes nyugalommal és szövetségesi segítséggel vártam, hogy becsapjanak, míg kitámadtam, úgy számoltam teljesen simán felfogom, 1 kör volt a sereg megérkezéséig és 1 kör volt hátra még a szövetséges csapatok nyaralásából, ám azok a kis dögök megneszelve a dolgot, ideje korán leléptek én meg csipákat pislogva lestem a vörös szöveget, és hát eszínű (akár démon-) tojásnak jobban örültem volna.
Most én néztem el valamit, vagy a súgót értelmeztem rosszul, netán húsvéti tréfa, esetleg más egyéb történt?


Valoszinuleg te nezhettel el valamit...:p
Lehet hogy a szovis seregeknek meg egy korig maradtak az oridban, es korvaltasnal elindultak hazafele, vagy mar hazafele mentek es meg 1 korbe tellett nekik hogy hazaerjenek...:D Vagy tenyleg a husveti nyuszi lepett meg...:D

Nessel 04-18-2006 14:46

nem, még egy körig vendégeskedtek a mocskok, pénzt és kaját is kaptak dögivel, szóval ez se lehetett baj és tényleg 1 kör volt hátra, de akkor még meg kell várniuk a csatát a súgó szerint, nem? :]

Mike zoostorm 04-19-2006 10:32

Quote:

Originally Posted by Nessel
nem, még egy körig vendégeskedtek a mocskok, pénzt és kaját is kaptak dögivel, szóval ez se lehetett baj és tényleg 1 kör volt hátra, de akkor még meg kell várniuk a csatát a súgó szerint, nem? :]

Az nem lehet hogy meg szovi segitseggel egyut is beutott volna a sereg?
Teszem azt nem mukodtek a tornyaid blabla...?

Láma 04-19-2006 10:43

Az a rész erősen félreérthető, nem várták meg a csatát...

Láma 04-19-2006 10:45

Quote:

Originally Posted by Nessel
hát, ha a szövi kellően "szétszórt" a 2 körön belül, és felettük a tolvaj, ott akár 2x is belefér a dolog, még felfelé támadó bónusszal élve is, és azért 2x -100 épületet nem pakol vissza olyan gyorsan boltból, mint egy mészárlás után újra tolvajokat :] bár érdemes utoljára földre menni hozzá, lehetőleg még felfelé támadva, hogy jó messze kerüljön le :] igaz, speciális esetnek mondható
De mészárlás esetén egy jobb tolvaj tényleg simán újratölti a helyeit pár körön belül

Azt fogjátok már fel, hogyha egy tolis kap 100 épület pusztitást, akkor alád kerül 3-4 körre, és vigan szétszivatja az agyad, mig a mészárlás folyamtosan mehet felfelé egyre több sereggel, mire pénzhez jut akár bukhatja az egységei felét is...


All times are GMT +1. The time now is 00:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu