Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Dus 08-28-2010 21:56

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261854)
Nyilván nem lehet mindent szűrni, de ami egyértelmű, azért járjon már anarch és ne legalizáljuk.

Ehh, pedig azt hittem érthetően fogalmazok. Akkor talán még érthetőbben:
Az egymáshoz való belépkedés mindennek mondható, csak egyértelműnek nem... három kattintás, és máris be tudok lépni a klántagomhoz, anélkül, hogy kiderülne, hogy én voltam. Meg utólag is három kattintás... Persze, ez egy belépésre vonatkozik, ezt sem lehet hosszútávon ismételni, mert az azért már feltűnő.

Nah, inkább nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet. Tessék utánaolvasni, hogy hogy is működik az egész. Fél évig el lehet szórakozni vele, mire elkezded megérteni a dolgokat.

Andrew 08-28-2010 22:08

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261848)
Maradjunk annyiban, hogy én a természet pártján vagyok, a nemesítés pedig erősen relatív. Ha valamit, teszem azt egy növényt kell 'nemesíteni' mondjuk génmódosítással, az onnantól természetellenes, semmiképpen nem nemes.

Na a génmódosítást ne bántsuk :D Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés :p

RRRrrr 08-28-2010 22:10

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 261865)
Na a génmódosítást ne bántsuk :D Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés :p

Ezt már kiveséztük:) Egy fél Ts rosszabb mint egy egész és kész:)

Tsobi 08-28-2010 22:11

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261866)
Ezt már kiveséztük:) Egy fél Ts rosszabb mint egy egész és kész:)

Köszönöm szépen :D

[HTPA]GeeForce 08-29-2010 10:17

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 261865)
Na a génmódosítást ne bántsuk :D Amúgy sem rosszabb mint a nemesítés :p

De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. :D Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába. :D
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.

Rob 08-29-2010 10:46

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 261888)
De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. :D Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába. :D
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.

belépkeséses rész felfelé ujj, normál csopik szidása lefelé ujj. kioltották egymást, így nem nyomtam semmit.

none 08-29-2010 11:00

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 261888)
De, rosszabb.

Ami meg az egymás orijába való lépkedést jelenti, ellenzem teljes mértékben.
Az egy dolog, ha másnál belépsz a SAJÁT országodba, mert mondjuk nem otthon vagy. De hogy bárhol belépj bárki más országába, az számomra akkor is azonnal anarch, hogyha az a "más" az valakinek a barátja/barátnője/testvére/stb..
Attól meg teljesen ki vagyok bukva, hogy hatalmas erkölcscsősz 1/A-sok egymás országába lépkednek be, mondván, hogy "hát épp nem tud gépnél lenni, és ha nem lépek be, akkor elúszik XY áru, akkor meg nagy kár érné a klánt..."

Ja, és erre a legjobb megoldás, ha turkálsz már országában. :D Anarch. Azonnal.

Igen, érje kár a klánt! Akármekkora is az a kár! Mert a másik klánban nem lépkednek át egymás országába, és ha ott is ilyen szituáció van, akkor ott elúszik a pénz! Innentől kezdve nem egyforma eséllyel játszanak klánok, ezért én ezt CSALÁSNAK értékelem!
Meg hogy a klánvezér beléphet mindenki országába. :D
Akkor mi a különbség aközött, hogy én vagyok a klánvezér, és 9 másik országba lépkedek be, és játszom velük, minthogy én egyedül irányítok egy 10 fős klánt?
Hát már nem sok a különbség... Mindkét esetben 10 külön e-mail cím kell, mindkét esetben 10 külön IP cím kell, mindkét esetben 1 ember elég a klán irányításához.
Tényleg... Van egyáltalán különbség?

Na ezért gyűlölöm a normált... A sok anti-csaló erkölcsmágus, akik üvöltve anyázzák a csalókat, azok ilyeneket csinálnak, sőt, ilyen javaslatokat tesznek, hogy ez legyen szabályos.....

Éljen a normál! Blöe.

persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?:)

tdomo 08-29-2010 11:05

Quote:

Originally Posted by none (Post 261892)
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?:)

Betévedt... Azért tudott belépni, mert tudta a belépési adatokat. Innentől a klántársad is ugyanolyan hibás.

Hex 08-29-2010 11:07

Quote:

Originally Posted by none (Post 261892)
persze persze..
hogy különbözteted meg, hogy én lépek be a saját orimba mástól vagy más lép be hozzám?
mindegy.. nem rég történt, hogy klántársam orijába, vki ismeretlen épp egy támadás ideje alatt "betévedt".. most ilyenkor mikor vmi ... belép hozzád még rakjanak is anarchba?:)

regisztráció ;) olvasd el újra

segítek_:
4 A játékba való belépéshez ezen az oldalon választhatsz egy felhasználói nevet és egy jelszót. Csak ezen adatok birtokában fogsz tudni a Hódítóba belépni. Ezen adatok titokbantartása a te feladatod és felelősséged. A regisztrációs szabályok elfogadásával kijelented, hogy teljeskörű felelősséget vállalsz minden olyan személy tettéért a játékon belül, aki a felhasználói adataiddal belép a játékba. A felelelősség másra semmilyen módon át nem hárítható, akkor sem, ha ezek az adatok bármilyen módon illetéktelen kezekbe kerülnek.

none 08-29-2010 11:44

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 261894)
regisztráció ;) olvasd el újra

segítek_:
4 A játékba való belépéshez ezen az oldalon választhatsz egy felhasználói nevet és egy jelszót. Csak ezen adatok birtokában fogsz tudni a Hódítóba belépni. Ezen adatok titokbantartása a te feladatod és felelősséged. A regisztrációs szabályok elfogadásával kijelented, hogy teljeskörű felelősséget vállalsz minden olyan személy tettéért a játékon belül, aki a felhasználói adataiddal belép a játékba. A felelelősség másra semmilyen módon át nem hárítható, akkor sem, ha ezek az adatok bármilyen módon illetéktelen kezekbe kerülnek.

grat a semmit mondó hsz-edhez;)


All times are GMT +1. The time now is 02:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu