Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Black Dragon (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4306)

vityu 03-15-2013 20:06

Kicsit sajnálom, hogy nem tudom törölni a klánunkhoz semmilyen szinten nem tartozó kommenteket. Ez a topik egy klán történetéről szól, ilyen alapon lett megcsinálva, nem hiszem, hogy egy tök értelmetlen beszélgetés ide illik. Kérlek titket...

Remedy 03-15-2013 20:49

Konstruktiv javaslat: csinalj sajat weblapot/forumot neki, ha ennyire fontos, es akkor az olyan lesz, amilyennek akarod.

Surranohalal 03-17-2013 13:25

ha te mondod..

Remedy 03-17-2013 13:37

Vajon a tenyleg konstruktiv javaslatban mi az, ami ennyire nem tetszhetett Ofensegenek? :D

Ati 03-17-2013 13:45

Azt tényleg nem értem, hogy egy egyértelmű céllal született témát miért kell szétoffolni. :-/

Remedy 03-17-2013 13:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 302939)
Azt tényleg nem értem, hogy egy egyértelmű céllal született témát miért kell szétoffolni. :-/

Ha van egy topic, ahova irhatok, es ahova a sajat klanomrol olyat irnak, ami egyertelmuen nem igaz - akkor ugy erzem, jogom van azt kijavitani - amig erre van lehetosegem.

vityu 03-17-2013 14:23

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 302941)
Ha van egy topic, ahova irhatok, es ahova a sajat klanomrol olyat irnak, ami egyertelmuen nem igaz - akkor ugy erzem, jogom van azt kijavitani - amig erre van lehetosegem.

Hát akinek nem inge, ne vegye magára. Szerintem nem rólad szól ez főképp. Ameddig pedig csak azt tudod mondani, hogy :nem igaz, hazudsz. addig nincs miről beszélgetni, mert nem igaz, hazudsz. :)

vityu 05-12-2013 21:35

Szövetséged: Black Dragon (#3270)

Kor: 45.000 kör (3 körös csalással :D)

vityu 11-13-2013 17:16

Véget ért egy korszak. Elég sok korszakváltást élt már meg a Black Dragon. Ez volt talán a legnehezebb.

A Tisztítótűzzel való harcok lezárásaként, és újrakezdésként előjöttünk egy országcsere akcióval. A felépítés mégsem ment zökkenőmentesen. Az A mára mondhatjuk, hogy kifogyott. Akik maradtak, azok nagy része elf és/vagy mnt hegyeket építő klánban vannak. Mi az évek során elég sok jó ellenfelet szedtünk össze, így a játékélmény biztosítva volt. De valami mégsem ment úgy, ahogy kellett volna. Ha egyet léptünk előre, jött 2 lépés hátra. Valaki mindig jött, aki egy jó stratégiával, és egy nagy adag szerencsével lenyomott minket. Szerencséről beszélek, mert szinte sosem érte felkészületlenül a klánt. Kicsit olyan volt, mintha olvasták volna a gondolatainkat. Demoralizáló... Közben jöttek országok, majd befejezték a játékot, majd jöttek újabbak, akik szintén befejezték... A tavaly év végi klánból 6 játékos maradt meg: Sami, Jocó, Wolfi, István, Zoli és én. A többiek változtak folyamatosan. De a klán él.

És remélem élni is fog továbbra is, sikeresen, nélkülem. Már nem mozgatott meg a játék, már nem éreztem azt, hogy bármit el akarok érni benne. Az elmúlt 1 hónapban többször gondolkodtam el azon, hogy végleg befejezzem. 2 napja döntöttem el a dolgot, most már nem vagyok a klán tagja. Ha valaha visszatérek - amit erősen kétlek -, akkor ide szeretnék.

Sok sikert kívánok a jelenlegi, és jövőbeni tagoknak, és csak annyit kérek, hogy a klán maradjon meg az elveinél, amit eddig tartott. Akkor örömmel fogom olvasni az eseményeket.

Jó játékot Nektek, srácok. Sok jó élményt kaptam tőletek. :) És további jó játékot mindenkinek, akik még kitartanak.

Remedy 11-13-2013 17:26

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 306136)
Sehol máshol nem voltam tényező még, és soha nem is leszek. A-ban voltam, és leszek is.

Kár, pedig ez óta a beírásod óta várom, hogy mikor leszel tényező...


All times are GMT +1. The time now is 23:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu