Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Testépités (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=181)

Apa 03-07-2006 18:09

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
A sör az táplálékkiegészítő? :D
Mert akkor szavazok :)


természetesen,rengeteg kaloria van benne, bio is meg amit akarsz "bácsi"!
amugy kösszke a pontot.
speciel természetes hizást sörrel is ellehet érni megfelelő "felhasználással".
ÉS! éljenek a szarházi nem sportolo gyurosok!
minden egyéb sport kiegészitője a sulyzos edzés, még a focié is.
de haggyuk, ezen má ne rágoggyunk....(ez sem helyes írásilag..)

Apa 03-07-2006 18:15

jajj, majd el felejtettem, ahhoz hogy valaki elérjen valamit a testépitésbe, kevés a nyers buta erő, némi anatomia, és egyéb ismeretek szükségeltetnek.
optimális teljesitmény, megfelelő erőnlét, pihenés, étrend, hagy ne soroljam.
tehát megdől az "izomagy" kifejezés.
SZERINTEM.

Apa 03-07-2006 18:16

....és a csajokl akkor is a gyuros "állatot" szeretik......

Steve 03-07-2006 21:35

gyurás, hmm
 
Nah ma végre egy év kihagyás után ujra elkezdtem edzeni, szal yokor irok ide!:cool:
Régen énis izomagyúaknak tartottam a testépítőket meg agresszív bunkóknak, de amikor lementem először és megtapasztaltam hogy mennyire segítőkész mindenki és mennyi mindent kell ahhoz tanulni hogy ne csak szétverd a tested és nőj is azóta tisztelem őket!:)

Apa 03-07-2006 23:09

Quote:

Originally Posted by Steve
Nah ma végre egy év kihagyás után ujra elkezdtem edzeni, szal yokor irok ide!:cool:
Régen énis izomagyúaknak tartottam a testépítőket meg agresszív bunkóknak, de amikor lementem először és megtapasztaltam hogy mennyire segítőkész mindenki és mennyi mindent kell ahhoz tanulni hogy ne csak szétverd a tested és nőj is azóta tisztelem őket!:)



nahát 1 pozitiv vélemény a "bunkokrol".
nő a tábor URAIM!!

Apa 03-07-2006 23:09

steve kapsz 1 pontot tőlem...

Lepidus 03-07-2006 23:13

nem árt jó adag kitartás és önuralom sem:p..bár én 57 kg vagyok vasággyal,úgyhogy nem nagyon éptem az izmokat..ne mbody csak budi builder vok:p..apa dobj egy pluszt lécci drága fiacskádnak!:P:p

Apa 03-08-2006 01:18

Quote:

Originally Posted by Lepidus
nem árt jó adag kitartás és önuralom sem:p..bár én 57 kg vagyok vasággyal,úgyhogy nem nagyon éptem az izmokat..ne mbody csak budi builder vok:p..apa dobj egy pluszt lécci drága fiacskádnak!:P:p


dobtam te "gyuros" :D

G.O.D. 03-08-2006 05:54

Kemény:D

Én azért nem mindenkinek segitek, csak aki megérdemli... Van olyan ,,balfék,, a teremben aki egyfolytában akkora súlyokkal dolgozik, hogy segitség nélkül ki se tudná nyomni... Rámászik valakire, és állandóan maga mögé állitja szerencsétlent... Az meg szegény lejön edzeni és szinte csak bicepszezik :D
Amikor megtalál egy ilyen akkor 1x-segitek utánna elküldöm a sunyiba :)

G.O.D. 03-08-2006 05:59

Egy fontos kérdés
 
Van egy haverom, az egyik bicepsze 2 cm-vel kissebb mint a másik. Milyen tanácsot adjak neki, hogy minél hamarabb sikerüljön egybevarázsolni (esetleg 0.5cm eltéréssel) ?
Eddig azt javallottam neki, hogy csináljon 1 kezes gyakorlatokat. Az a gáz, hogy az egyik karja szálkás (ezé kisebb) a másik meg puffadt (ezé nagyobb) :D

Vagy szúrja a kissebbe a winstrolt ? :D :D :D


All times are GMT +1. The time now is 12:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu