Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Hódítós Dühöngő (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=70)

Pool 05-10-2011 22:36

Quote:

Originally Posted by Kalapácska (Post 287102)
Biztos korai volt a szüret Saminál , savanykás még az ilyenkor :)))
Tőlem 26 db 5-ösöd is lehet ts :))

Megint a nagy arc egy kis senkitől...

Remedy 05-10-2011 22:40

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 287082)
Előfordult már, de már nem jellemző. De ezek után lehet visszaszokok rá. Egyébként hozzátartozik a játékhoz, de az már kezd unalmas lenni, hogy folyamatosan tk van rajtam és azt lesik, hogy mikor megyek ki, miközben abból a klánból ott vannak 5en körülöttem...
No comment. Amikor meg írok a vezérüknek előveszi a nagy arcát.

Aha. Csodalkoztam is, amugy hogy sikerult megerezni, hogy kinn vagy, hiszen a hiena ahogy neztem, rogton a klanutesetek utan volt 1 korrel, nem is kettovel, hogy (egyeni) pontlistabol ki lehetett volna szurni...

szamóka 05-10-2011 22:52

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 287094)
Egyébként meg ilyen ötösöm legyen a lottón... :D

Hiénázós? ;)

Ati 05-11-2011 07:11

A személyeskedést itt be lehet fejezni. Vagy privátban, ha muszáj, vagy inkább sehol.

Tsobi 05-23-2011 18:10

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 287075)
Unom már a hiénákat, nagyon. Egyet lépek előre, a hiénák miatt kettőt vissza. Bezzeg, ha otthon a sereg nem mer jönni, csak az arca nagy.

E beírásod után igazán megeshetett volna a szíved azon, aki hasonló cipőben jár már napok óta, mint Te jártál a fenti beíráskor..

Mondhatnám azt is, hogy malackodtál egyet..

Sami 05-23-2011 18:20

Tsobi, ez igaz, de azt hiszem, ha a szövimről van szó, akkor teljesen más a leányzó fekvése...
A szövimet ütötte be, én meg visszamentem rá...

Tsobi 05-23-2011 18:53

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 287618)
Tsobi, ez igaz, de azt hiszem, ha a szövimről van szó, akkor teljesen más a leányzó fekvése...
A szövimet ütötte be, én meg visszamentem rá...

Szerinted én nem tudom, hogy a szövidről volt szó? Ennek tudatában mondtam, amit.. de ezt már priviben levezettem.

Merengő 05-23-2011 19:36

szembetámadás az hiéna lenne? :)

Tsobi 05-23-2011 20:01

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 287621)
szembetámadás az hiéna lenne? :)

Ilyet senki nem mondott. :)

-Ricsi- 06-17-2011 15:32

Miért jó olyanoktól mnt-t kérni, akiket kis idő és energia ráfordítással darabokra lehetne szedni?

Visszajöttem szabiról mf-ként rossz morállal, eléggé csapható állapotban, de ettől függetlenül rögtön békét akar mindenki a környéken.

Én meg, aki játszatni szeretne vagy elfogadom az mnt-ket és unatkozom tovább vagy szétüttetem magam egyszerre 2-3 szövivel is, akikét elutasítom.
Ha már visszajöttem, inkább az utóbbi...

Ez egy lassú méreg, ami sajna megöli a játékot, kár hogy ilyenre nem létezik (még?) megoldás...


All times are GMT +1. The time now is 18:38.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu