Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   DühöngŐ (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=65)

Senki 02-02-2006 10:45

Quote:

Originally Posted by director
pedig a moderátornak alapvetően kegyetlennek kell lennie:)

ez kb-ra igaz, inkább nem lehet elnéző...

Makari, nézd: de jöhet minden ami offtopic... máshol elkezditek, ide átkerül, ez nem katasztrófa... ne háborogj ennyit ezen!

director 02-02-2006 11:20

Quote:

Originally Posted by Senki
ez kb-ra igaz, inkább nem lehet elnéző...

Makari, nézd: de jöhet minden ami offtopic... máshol elkezditek, ide átkerül, ez nem katasztrófa... ne háborogj ennyit ezen!

nem, elnéző lehet. de az is csak úgy, ha közben kegyetlen;)

Senki 02-02-2006 11:22

Quote:

Originally Posted by director
nem, elnéző lehet. de az is csak úgy, ha közben kegyetlen;)

jó.. az ugyanaz :D hagyjuk ;)

director 02-02-2006 11:46

Quote:

Originally Posted by Senki
jó.. az ugyanaz :D hagyjuk ;)

kegyetlen = elnéző

szerintem ez végszónak tényleg jó, úgyhogy hagyjuk;)

Makariosz 02-02-2006 11:49

Quote:

Originally Posted by Senki

Makari, nézd: de jöhet minden ami offtopic... máshol elkezditek, ide átkerül, ez nem katasztrófa... ne háborogj ennyit ezen!

Végül is igazad van. Csak kicsit meglepődtem. Aztán meg a háborgás úgyse segít a helyzeten. Meg azt is meg lehet érteni, hogy vannak, akik nem szeretnek pletykálni, csak diplomatikus tárgyalásokat folytatnak. :D
Itt aki akar pletyózni az meg kiélheti magát.

Senki 02-02-2006 11:59

Quote:

Originally Posted by Makariosz
Végül is igazad van. Csak kicsit meglepődtem. Aztán meg a háborgás úgyse segít a helyzeten. Meg azt is meg lehet érteni, hogy vannak, akik nem szeretnek pletykálni, csak diplomatikus tárgyalásokat folytatnak. :D
Itt aki akar pletyózni az meg kiélheti magát.

pontosan :)

Senki 02-02-2006 12:01

Quote:

Originally Posted by director
kegyetlen = elnéző
szerintem ez végszónak tényleg jó, úgyhogy hagyjuk;)

nem pont erre gondoltam, de legyen:p

Lepidus 02-02-2006 18:07

kösz arcok,de még mindig piros vagyok :/..sokan nem szeretnek ezek szerint..:p

bari 02-05-2006 08:32

:mad: grrr...
Ez azért van, mert valaki, (tudom ki az) szórakozásból gyujtogatja a házaim.
Ha lenne valami szándéka, érthető volna, de így, hogy 2-3 naponta fölgyujt 3 házat nagyon bosszantó.
Nem tudok vele mit tenni, mert még gyönge vagyok hozzá...... de... ami késik ......

Senki 02-11-2006 06:47

Bari, ne add fel! :D Lélekben veled vagyok! :p


Grrrrr annak a béna csődületnek, akik nekünk rontottak és úgy elverjük őket hogy az már ciki.... szégyent hoznak az orkokra, és annyira pór népség még hasznunk sincs abból hogy elverjük őket....
:mad: :mad:

Senki 02-15-2006 10:27

Mephistonak, privát elérhetősége hiányában:
 
Grat. a minuszoddal megint megmutattad hogy nem fogod fel hogy miről beszélek.... Nem az a bajom, hogy nem értesz egyet velem, hanem az hogy nem érted MEG amit írok és egyszerűen személyeskedni kezdesz, ahelyett hogy kifejtenéd mivel nem értesz egyet... persze ehez az kéne talán hogy megértsed amit írok. Menj vissza általános iskolába és tanulj értő olvasást kicsit szerintem. Pl vegyük a legújabbat: amikor írom hogy utálom hogy a vesztes a zöldezés végén bevág egy ilyet hogy ő inkább a barátnőjével van, akkor ebből neked annyi jön le hogy nem élek normális életet, és hogy fenyegetőzök. gratulálok, ha ezt még elmesélnéd hogy hol láttad, és megmutatnád nekem akkor talán elgondolkodnék rajta, de így hogy csak alaptalanul (mert ilyet te tőlem nem láthattál SEHOL az is biztos) dobálózol ilyenekkel, nem azt éred el hogy esetleg elgondolkodjak azon, hogy neked lehet-e igazad, hanem csak azt hogy kapsz tőlem egy minuszt azért mert szerintem nem viselkedsz kultúráltan.
A másik fele: írtad azon túl hogy fenyegetőzök, azt hogy jó játékosnak állítom be magam, bár nem egészen ezzel a szavakkal. Nos biztos van nálam jobb játékos is, de ez nem jelenti azt hogy ettől magamat utolsó bénának kellene titulálnom, és ezt persze mástól sem várhatod el, ahogy tőled se senki.... És hogy esetleg az 1/A témában esett dolgon vagy még mindig fennakadva? még mindig tartom azt hogy a neved semmit nem mondott arról hogy mióta játtszol vagy valamit egyáltalán. Gratulálok hozzá!
(elnézést a nyílt levélért, de nem tudom a privát elérhetőséged... az enyémet a nevemre kattintva megtalálhatod amennyiben nem akarsz itt válaszolni, vagy Ati kimoderál engem....)

Mephisto 02-15-2006 11:15

Senkinek
 
Ehhez nem tudok mit mondani... Kiteszed a levelezést, vádaskodsz, a fórumon szájkaratézol. Ehhez én már öreg vagyok. Rád hagyom a dolgot, élj abban a hitben, amibe épp ringatod magad.
Legközelebb ha írsz és annyira elérhetőségem akarod, akkor írj nekem, a dühöngőbe és kérd az elérhetőségem, ne pedig ócsárolj. Most pedig ha nem haragszol lezártnak fogom tekinteni a beszégetésünket, mert nincs kedvem egy sértődött gyerekkel vitatkozni, aki a fórom szabályait képtelen betartani, akinek ha gondja akad valakivel, nem priviben kéri fel az illetőt, hanem szájkaratézik...
Megköszönném, ha nem folytatnád ezt a dolgot, és nem is válaszolnál. Kerülj el, én is azt fogom tenni, és mind a ketten nyugodtabban fogunk élni.

Üdvözlettel:

Mephisto

director 02-15-2006 15:33

jol van, ennyi elég volt a flémelésből, inkább hallgassatok zenét és igyatok narancslevet.

Senki 02-15-2006 16:12

Quote:

Originally Posted by director
jol van, ennyi elég volt a flémelésből, inkább hallgassatok zenét és igyatok narancslevet.

feltett szándékom volt...

director 02-15-2006 16:13

Quote:

Originally Posted by Senki
feltett szándékom volt...

kircsi! a narancslevet beszerezted már? :P :P

Szigibabe 02-15-2006 16:15

Quote:

Originally Posted by director
kircsi! a narancslevet beszerezted már? :P :P

gyerekek, ebbe en is beszallok, de csak ha felhigitjuk a narancslevet valami erosebbel :D:D

Senki 02-15-2006 16:17

Meph:
 
Adj akkor elérhetőséget, ha az nem elég hogy a nevemre kettintva megtalálhatod az enyémet.

director 02-15-2006 16:23

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
gyerekek, ebbe en is beszallok, de csak ha felhigitjuk a narancslevet valami erosebbel :D:D

oké, akár azt is vállalom.. de engem könnyű leitatni, és olyankor borzalmas dolgokat művelek, szóval nem árt vigyázni :P :P

Westie 02-15-2006 16:24

Senki én úgy olvastam, hogy nem szeretne Veled beszélni.

Westie 02-15-2006 16:36

Quote:

Originally Posted by Senki
Menj vissza általános iskolába és tanulj értő olvasást kicsit szerintem.

Senki, hogy is van ez a mondat pontosan? Elég furcsán hangzik, de biztos csak én nem tudom értelmezni :p

director 02-15-2006 16:39

Quote:

Originally Posted by Westie
Senki, hogy is van ez a mondat pontosan? Elég furcsán hangzik, de biztos csak én nem tudom értelmezni :p

a mondatszerkezet kicsit béna, de szerintem lehet érteni.. mehetsz te is értő olvasást tanulni ;)

Ati 02-15-2006 16:40

Te az a Westie vagy, akire gondolok? :D

Westie 02-15-2006 16:43

Már akire mindig gondolsz? :p
De sose írsz neki, pffff :D

Ati 02-15-2006 16:44

Quote:

Originally Posted by Westie
Már akire mindig gondolsz? :p
De sose írsz neki, pffff :D

Mindig kéne, hogy gondoljak? :) Jó lenne az Neked? :D

Westie 02-15-2006 16:45

Nekem nem, de Neked.... ;)

Westie 02-15-2006 16:46

Bár igaz, ne gondolj, csak írj :p

Ati 02-15-2006 16:46

Quote:

Originally Posted by Westie
Nekem nem, de Neked.... ;)

Ha nem lenne jó Neked, akkor......... :p

Westie 02-15-2006 16:50

Ejj, Ati, dühöngeni jöttem ide, de teljesen eltérítettél :)

Ati 02-15-2006 16:53

Quote:

Originally Posted by Westie
Ejj, Ati, dühöngeni jöttem ide, de teljesen eltérítettél :)

Öööö, miért, most micsinálsz? :D Épp azon dühöngtél, hogy nem írok. :p

X csucsika 02-15-2006 16:56

ati
légyszi válaszolj az zöldemre!!!!!!

Westie 02-15-2006 16:56

De nem Rád akartam dühöngeni :)
Különben is ott volt a vigyorgó fejecske :)

Westie 02-15-2006 16:57

Quote:

Originally Posted by X csucsika
ati
légyszi válaszolj az zöldemre!!!!!!


Nehogymár neked írjon nekem meg nem :p

X csucsika 02-15-2006 16:58

miért????
:eek:

Senki 02-15-2006 17:04

Quote:

Originally Posted by Westie
Senki én úgy olvastam, hogy nem szeretne Veled beszélni.

ha így lenne, akkor másodszorra se szólt volna be valami személyeskedést, nem hogy ide hamradszorra :) de lehet hogy sértegetni akar :(
értő-olvasás nekem ilyet tanítottak 1. osztályba.... ez arra volt jó, hogy ne csak elolvassad a szöveget hanem felfogjad miről szól (ne légy funkcionális analfabéta...) csak mert rendszeresen másra reagált nekem mint amit írtam, bár nem illendő ezt csinálni amit csinálok (nyílvánosan ezt tárgyalni) szóval be is fejezem. Majd vele zöldben lerendezem ha megadja az ország számát. ha meg nem akar beszélni velem akkor ne sértegessen jobbra balra és állítson olyanokat rólam amik nem igazak.... :T

Senki 02-15-2006 17:05

Quote:

Originally Posted by director
a mondatszerkezet kicsit béna, de szerintem lehet érteni.. mehetsz te is értő olvasást tanulni ;)

jó van na... nehéz fogalmazni amikor az embernek eldurran az agya... ;)

Westie 02-15-2006 17:06

Én arra céloztam Kedves Senki, hogy rosszul raktad össze a mondatot. Akkor Te sem tanultál értő olvasást? :rolleyes:

Ati 02-15-2006 17:06

Quote:

Originally Posted by X csucsika
ati
légyszi válaszolj az zöldemre!!!!!!

Zöldeket törlök mostanában, akinek Hódos kérdése van, az a support@hodito.hu címre írjon, ne nekem.

Senki 02-15-2006 17:07

Quote:

Originally Posted by Westie
Én arra céloztam Kedves Senki, hogy rosszul raktad össze a mondatot. Akkor Te sem tanultál értő olvasást? :rolleyes:

akkor javíts ki, aztán korrigálok ;) régen tanultam nyelvtant :p :o

Ati 02-15-2006 20:42

Westie: valami elérhetőséget adj már. :) Nem emlékszem már hogy volt írva az orineved :D

Senki 02-15-2006 20:44

Quote:

Originally Posted by Ati
Westie: valami elérhetőséget adj már. :) Nem emlékszem már hogy volt írva az orineved :D

West River ha jól emléxem.... :p
*Westie helyett válaszol*


All times are GMT +1. The time now is 15:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu