Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Foci (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=51)

Kill 06-23-2007 19:44

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 104970)
Hát én se szeretem igazán de még mindig jobb mint a Real, a Depor meg ezek.

Ha már Spanyolország akkor hajrá Real!

Amúgy hajrá Loki és Manchester!

Kós00792 06-24-2007 06:59

Quote:

Originally Posted by Kill (Post 104971)
Ha már Spanyolország akkor hajrá Real!

Amúgy hajrá Loki és Manchester!

Hát én magyarországon a DVTK-t szeretem Angliából meg, azt már írtam.:D De jó lett volna Angliába születni, mert ott jó a foci van péz és már van Queosia.:cool:

Kutyuleee 06-24-2007 13:21

Ha Már angol foci, akkor csakis a Liverpool:D
Amúgy 2 kedvenc külföldi csapatom az AC Milan, és az FC Liverpool, szal enyhe skizofrénia fogott el a BL döntönél:D
Magyar focit ritkán nézek, meg magyarba inkább az MAFL és csakis a Vipers:D (tegnap kiharcoltuk újra a Divizió 1-et:D:D:D)

Kós00792 06-24-2007 17:51

Átigazolási hírek a 2 angol klubbhoz
Manchester: Jött: Owen Hargreaves ( Bayern München), Nani ( Sporting ), Anderson ( Porto )
Ment:-
Liverpool: Jött: Andrey Voronyin ( Levekusen ), Németh Krisztián, Simon András ( MTK ), Lucas Leiva ( Grémio ), Sebastian Leto ( Lanus )
Ment: Florent Sinama-Pongolle (Recreativo ), Robbie Fowler, Jerzy Dudek, Bolo Zenden
Ezek nem a legfrisebb adatok csak ami eszembe jutott :D:D

Kós00792 08-23-2007 10:10

Magyarország 3 - 1 Olaszország :D:D azért ezt illik ideírni! Hajrá Magyarok!!!!

Ditke 08-23-2007 10:13

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 119580)
Magyarország 3 - 1 Olaszország :D:D azért ezt illik ideírni! Hajrá Magyarok!!!!

ez akkora bunda volt, hogy beleférne egész Magyarország... :rolleyes:

Kós00792 08-23-2007 10:14

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 119584)
ez akkora bunda volt, hogy beleférne egész Magyarország... :rolleyes:

Jó van már had örüljenek :D meg akkor is nyertek :D:D

BeeLord 08-23-2007 10:17

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 119580)
Magyarország 3 - 1 Olaszország :D:D azért ezt illik ideírni! Hajrá Magyarok!!!!

Kint voltunk a meccsen. A 3. gól előtt fél perccel mondtam kb. jóatyámnak, hogy jó lenne, ha a srácok vágnának még egyet, hogy nyugodtan mehessünk haza.:)

Amúgy jegyezze meg ország-világ ezt az eredményt, mert most évekig megint nem lesz ilyen.

Fefe013 08-23-2007 10:17

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 119584)
ez akkora bunda volt, hogy beleférne egész Magyarország... :rolleyes:

Meglepő eredmény, de azért ezt nem hiszem!

Szokatlanul jól illetve ahogy nyilatkozták fegyelmezetten játszottak a mieink........


Akkor is csak gratulálni tudok nekik!:)

Pax Hungaricum 08-23-2007 10:17

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 119584)
ez akkora bunda volt, hogy beleférne egész Magyarország... :rolleyes:

Egyet értek.

Plusz egy kis fogadási csalás... Feltételezem atomnagy vagyonokat pakoltak a hatalmas ods-ú magyar csapatra... ;)

Ugyanis ki hinné, hogy ez a magyar válogatott 3x erősebb, mint a világbajnok gárda... :)

(egyébként én is örülök, hgoy nyertünk, de azért ne szálljunk el magunktól.:p)

Kós00792 08-23-2007 10:22

Hát igen a selejtezőkön kéne nyernünk, de azé ennek is örülök :D:D

Ditke 08-23-2007 10:22

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 119590)

Amúgy jegyezze meg ország-világ ezt az eredményt, mert most évekig megint nem lesz ilyen.

Az fix! :D Ismét jön egy pár év megszorítás, hogy egy ilyen meccset "le tudjanak játszani"!:p

Valezius 08-23-2007 15:51

Jómeccs volt, hogy mondhat valaki olyat, hogy bunda? :confused:
Ugyan ki tudna eleget fizetni az olaszoknak, hogy kikapjanak a MAGYAROKTÓL.

Jól játszottunk, és ilyen már régen volt. A gól amit meg kaptunk pff. És Léderer is nyert végre :D:D:D
Bár ettől még nem lesznk 3-szor jobbak :p Nagyképűek voltak a "digók", és megszívták, ez történt...

laci 08-23-2007 16:04

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 119973)
Jómeccs volt, hogy mondhat valaki olyat, hogy bunda? :confused:
Ugyan ki tudna eleget fizetni az olaszoknak, hogy kikapjanak a MAGYAROKTÓL.

Jól játszottunk, és ilyen már régen volt. A gól amit meg kaptunk pff. És Léderer is nyert végre :D:D:D
Bár ettől még nem lesznk 3-szor jobbak :p Nagyképűek voltak a "digók", és megszívták, ez történt...

Szerintem sem volt bunda, és nem is annyira nagyképűségből kaptak ki, hanem azért, mert számukra semmi tétje nem volt a meccsnek, azon túl, hogy ha kikapnak, nagyon kínos. Aztán amikor elkezdték bekapni a gólokat, teljesen megroskadtak, erre nem számítottak :) Szóval a blama is megvolt nekik rendesen :D

A magyarok meg mindent kiadtak magukból, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a bosnyákok ellen is ilyenek lesznek, vagy jön "szokásos".

Valezius 08-23-2007 16:07

Quote:

Originally Posted by laci (Post 119984)
Szerintem sem volt bunda, és nem is annyira nagyképűségből kaptak ki, hanem azért, mert számukra semmi tétje nem volt a meccsnek, azon túl, hogy ha kikapnak, nagyon kínos. Aztán amikor elkezdték bekapni a gólokat, teljesen megroskadtak, erre nem számítottak :) Szóval a blama is megvolt nekik rendesen :D

A magyarok meg mindent kiadtak magukból, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a bosnyákok ellen is ilyenek lesznek, vagy jön "szokásos".

Meglátjuk, hosszú évek óta először derűlátó vagyok. Tudom anno megvertük a németeket 2:0-ra, de akkor nem voltunk ilyen jók. Most tényleg szépen játszottak a srácok. :)

laci 08-23-2007 16:13

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 119986)
Meglátjuk, hosszú évek óta először derűlátó vagyok. Tudom anno megvertük a németeket 2:0-ra, de akkor nem voltunk ilyen jók. Most tényleg szépen játszottak a srácok. :)

Most igen, de nézd meg a selejtezőcsoport állását, és a tétmeccseken elért eredményeket :(

Csak tudnám, miért nem képesek mindig ennyire harcosan játszani, akkor nem lenne gond Máltával és Moldovával :(

szamóka 08-24-2007 08:05

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 119973)
Nagyképűek voltak a "digók", és megszívták, ez történt...

Nem voltak nagyképűek, csak náluk még nem kezdődött el a bajnokság, viszont a mi fiaink nagy része már egy ideje kergeti a labdát.

Alba 08-24-2007 08:25

Szép eredmény de jön majd málta... :(

LordYsolt 08-24-2007 15:55

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 120329)
Nem voltak nagyképűek, csak náluk még nem kezdődött el a bajnokság, viszont a mi fiaink nagy része már egy ideje kergeti a labdát.

Mondjuk azért ne hasonlítsuk össze a két bajnokságot :) Meg nálunk is elég sok a légiós!! Ettöl függetlenül szép meccs volt (a bekapott gól után már lemondtam a meccsről), de nem ez történt. Én csak abba bízom, h ez a jó játék megmarad a továbbiakban is!

szamóka 08-24-2007 18:41

Quote:

Originally Posted by LordYsolt (Post 120452)
Mondjuk azért ne hasonlítsuk össze a két bajnokságot

Direkt nem azt írtam, hogy magyar bajnokság...

Kós00792 08-24-2007 19:30

Quote:

Originally Posted by LordYsolt (Post 120452)
Mondjuk azért ne hasonlítsuk össze a két bajnokságot :) Meg nálunk is elég sok a légiós!! Ettöl függetlenül szép meccs volt (a bekapott gól után már lemondtam a meccsről), de nem ez történt. Én csak abba bízom, h ez a jó játék megmarad a továbbiakban is!

Én is miután bekaptuk a gólt elmentem netelni és msn - en írták h 1-1 aztán 11 - es a mi javunkra onnantól néztem a végééig. De másnap az ismétlést végignéztem .;)

Valezius 08-24-2007 19:36

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 120476)
Én is miután bekaptuk a gólt elmentem netelni és msn - en írták h 1-1 aztán 11 - es a mi javunkra onnantól néztem a végééig. De másnap az ismétlést végignéztem .;)

pff... milyen hozzáállás ez? :(

Kós00792 08-24-2007 19:45

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 120477)
pff... milyen hozzáállás ez? :(

Tele voltam ideggel .... :D

Kós00792 08-25-2007 11:49

DVTK 2-2 Bp Honvéd :D ezaz

Kós00792 10-02-2007 15:04

DVTK 0-1 REAC :( 9000 néző gól a 92. percben kb 18-ről a hosszú rövidbe! Legalább a gól szép volt:(

Merlin21 10-02-2007 15:35

Ez itt mind szép amit leírtok, de van olyan is itt aki űzi a focit?Én igen, az igaz csak megye2-ben de az is valami.Amúgy a deszkben.Állítólag nem is vagyok falábú.

Kós00792 10-02-2007 17:47

Quote:

Originally Posted by Merlin21 (Post 127590)
Ez itt mind szép amit leírtok, de van olyan is itt aki űzi a focit?Én igen, az igaz csak megye2-ben de az is valami.Amúgy a deszkben.Állítólag nem is vagyok falábú.

Én igaz még csak serdülő korosztályban, de megye 1-ben!:D Mien poszton játszol?

BeeLord 10-02-2007 18:04

Quote:

Originally Posted by Merlin21 (Post 127590)
Ez itt mind szép amit leírtok, de van olyan is itt aki űzi a focit?Én igen, az igaz csak megye2-ben de az is valami.Amúgy a deszkben.Állítólag nem is vagyok falábú.

Az is ér, ha az adott játékos(jelen esetben én), már visszavonult az aktív játéktól?:)

Kós00792 10-02-2007 18:05

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 127619)
Az is ér, ha az adott játékos(jelen esetben én), már visszavonult az aktív játéktól?:)

Sztem még bőven belefér mondjuk Merlin részéről nem tom!

BeeLord 10-02-2007 18:12

Quote:

Originally Posted by Kós00792 (Post 127621)
Sztem még bőven belefér mondjuk Merlin részéről nem tom!

Akkor a lényeg annyi, hogy 8 éves koromtól játszottam a CKSE korosztályos csapataiban. Idén jutottam volna el oda, hogy túlkorosként még az ifibe is beférek, de a felnőtt csapattal készültem az új idényre. Ami ilyen-olyan okok miatt elmaradt végül, mert se ifi, se felnőtt csapatunk nem indult az idén.

Persze nem kell ezt komolyan venni, elvégre a legalsó(talán körzeti bajnokság most a neve?) szinten játszottam.

Mindenesetre nem a legjobb érzés, hogy 10 év folyamatos terhelés után hirtelen a fotelben találtam magam. A szervezetem valamilyen szinten megszokta a heti 2-3 alkalommal történő rohangálást, most meg csak alkalom adtán játszunk a haverokkal.

Kós00792 10-03-2007 13:11

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 127623)
Akkor a lényeg annyi, hogy 8 éves koromtól játszottam a CKSE korosztályos csapataiban. Idén jutottam volna el oda, hogy túlkorosként még az ifibe is beférek, de a felnőtt csapattal készültem az új idényre. Ami ilyen-olyan okok miatt elmaradt végül, mert se ifi, se felnőtt csapatunk nem indult az idén.

Persze nem kell ezt komolyan venni, elvégre a legalsó(talán körzeti bajnokság most a neve?) szinten játszottam.

Mindenesetre nem a legjobb érzés, hogy 10 év folyamatos terhelés után hirtelen a fotelben találtam magam. A szervezetem valamilyen szinten megszokta a heti 2-3 alkalommal történő rohangálást, most meg csak alkalom adtán játszunk a haverokkal.

Hát igen nekem is zokon esne ha nem indulhatnánk a bajnokságba meg nem lennének edzések. Szeretem a meccsek és az edzések hangulatát!:)

Kós00792 10-03-2007 14:21

2007 okt 2. Kedd

Lyon - Rangers 0-3
VfB Stuttgart - FC Barcelona 0-2
Manchester United - AS Roma 1-0
Dinamo Kijev - Sporting 1-2
CSzKA MoszKva - Fenerbahce 2-2
Internazionale - PSV 2-0
Steau Bukarest - Arsenal 0-1
Sevilla - Slavia Praha 4-2

laci 10-06-2007 12:12

Áthoztam ide Pax Hungaricum témájának a vitatkozó részét, mert egyrészt tetszik a topic (attól hogy nem szeretek egy csapatot, még tudomásul veszem másnak a rajongását és az elkötelezettségét), másrészt viszont nem akarom szétoffolni. Javaslom az offolást ott elkezdőknek is hogy fáradjanak ide át, tiszteljék meg ennyivel Pax topicját, főleg hogy külön kérte a nagyérdeműt hogy ne ott essenek neki.

Viszont lenne egy-két apró észrevételem:
"Nézd, én Magyar vagyok. Itt születtem, Magyarországon, Európában.
Haza-, és Európaárulás lenne egy olyan csapatot szeretnem, aminek a gyökerei (akármilyen régre is gyökeredzik vissza) nem 100%-osan európaiak, vagy magyarok.
Egy szellemiségében izraeli csapatnak, mint amit te feltűntettél az aláírásodban, nem áll módomban 'hazai'-ként szeretni.
Elismerem a teljesítményüket, hogy mindig ott vannak az NB1 'TOP'-jában, de szeretni sose fogom őket."

1. Nem attól lesz valaki magyar, hogy a Fradinak szurkol.
2. Nem tudom, hogy melyik az a "szellemiségében izraeli csapat", amelyikről szó van, de ha az, amelyikre gondolok, akkor csak jelzem, hogy annak idején, amikor alapították, Izrael még nem létezett...
3. Nem tudom, miért haza- és európaárulás egy "szellemiségében izraeli" csapatnak szurkolni, egyáltalán mi az hogy "szellemiségében izraeli"? Miben nyilvánul ez meg?
4. Ez a "hazaárulás" megint csak az izraeli dogokra érvényes, tehát ha pl.a Fradit megveszi az a bizonyos angol úriember, akkor a Fradit szeretni hirtelen hazaárulás lesz, vagy az természetes dolog, befektető bárki lehet csak izraeli vagy (úgy általában) zsidó nem?

Pax Hungaricum 10-06-2007 12:25

Szia Laci, először is kösz, valaki megértette amit írtam...

Amit írtál, arra azt tudom mondani, hogy nem attól lesz valaki magyar, hogy a Fradinak szurkol. De ha már magyar csapatokról van szó, Magyarországon, drukkoljunk magyar csapatoknak. (Szerintem)

Az, hogy a 21. században ki mit vesz át kitől, az egy dolog. Mert az nem számít semmit, csak és kizárólag a pénzről szól. Ott eltűnik a szellem, a szív, sőt, még maga a foci is. Ott csak a nyereség számít, más nem. Ezért attól, hogy egy angol befektető pénzt tesz egy magyar csapatba (Legyen ez a Fradi, vagy akármelyik másik, én most csak általánosságban beszélek), attól az a csapat még nem lesz angol.

Attól lenne "angol szellemiségű", ha pl angolok, vagy angol származásúak alapítanák meg azt Magyarországon.

Azért írtam izraelit, mert ha leírom, hogy 'zsidó', akkor tuti szétoffolják a topikomat a műveletlen pribékek, hogy én antiszemita vagyok. Leszögezem, nem vagyok az.

Egyébként az MTK-ról van szó. ~~Ma viszont már létezik.
Abban nyilvánul meg, hogy zsidók alapították, és zsidók pénzelik, 1988-tól egészen a mai napig. Meg egészen addig, amig MTK fog létezni. És nyilvánvalóan szellemiségében oda kell tartozzon a csapat is. Hiszen hogy nézne ki, ha "köpködnék" azt, akitől a pénzt (fizetést) kapják... Tehát nyilván való, hogy szellemiségükben ahhoz a körhöz tartoznak.

Amit írtam, nem akartam kihegyezni a zsidóságra, épp azért, mert mindegy, hogy milyen nemzetiséghez tartozik valaki. Most épp az MTK drukkoló beírására reagáltam. Ha egy indiai drukker kezdte volna szítani a feszültséget, akkor neki írtam volna. Ha amerikai, akkor neki. Ha kínai, akkor neki. Mert mindegyikben van egy közös: nem magyar.

Tehát nem votl kihegyezve a mondandóm a zsidókra, egész egyszerűen pont egy olyan ember jött be picit kötekedni, aki egy zsidók által alapított, és fenntartot csapatnak drukkol.

Ennyi. Leírtam azt hiszem mindent. (Hja, és neki is mondtam, és mindenkinek mondtam, hogy a sport-teljesítményét elismerem minden csapatnak, az MTK-nak is(!), de szeretni nem fogom!)

Dragi 10-06-2007 12:39

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 128283)
Amit írtál, arra azt tudom mondani, hogy nem attól lesz valaki magyar, hogy a Fradinak szurkol. De ha már magyar csapatokról van szó, Magyarországon, drukkoljunk magyar csapatoknak. (Szerintem)

Jah ha ettől függ a "Magyarság" akkor én hazaáruló vagyok ....

bár lenne egy kérdésem van itt Magyarországon aki meri azt állítani hogy ő igazi Magyar ?:) hogy ha visszanéznék a családfáját csak magyar van a családjába ??? kötve hiszem :)


és a témához kapcsolódva bár nem foci de azért sok mindent leír amit sokak nem akarnak észrevenni

http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=79

*és mielőtt megint valaki azt mondaná hogy ne oktassam ki, szeretném leszögezni, hogy csak elmondtam a véleményemet a témáról*

Pax Hungaricum 10-06-2007 12:55

Nem kell a hazugság, a köpönyegforgatás! Legyen elég belőle!
Jah ha ettől függ a "Magyarság" akkor én hazaáruló vagyok ....
"nem attól lesz valaki magyar, hogy a Fradinak szurkol"


Nem tudom te miből szűröd le a következtetéseidet, és miért kötekedsz, de ne forgasd ki más ember szavait, főleg akkor ne, ha tök egyértelműen, tök világosan fogalmaz.

Ha neked halvány gőzöd sincs, hogy mi miért van leírva (FTC vs MTK), akkor ne próbáld ide behozni a provokátori magatartást.

Az egy FRADI ÉS MAGYAR FOCI topic.

A politikát vigyétek el onnan máshova!!!!!!

Laci megértette, hogy ez ott nem erről fog szólni, ő rendesen írt ezzel kapcsolatban a Foci topicba, meg is beszéljük a dolgokat. Ezuttal is köszönöm neki, hogy felfogta azt, hogy a topicom nem arról szól, amire itt msot épp páran használják.
A hazugságot, köpönyegforgatást nem fogom megtűrni! Politika menjen a politika topicba, egyéb foci menjen a foci topicba!

BeeLord 10-06-2007 12:56

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 128283)
Az, hogy a 21. században ki mit vesz át kitől, az egy dolog. Mert az nem számít semmit, csak és kizárólag a pénzről szól. Ott eltűnik a szellem, a szív, sőt, még maga a foci is. Ott csak a nyereség számít, más nem. Ezért attól, hogy egy angol befektető pénzt tesz egy magyar csapatba (Legyen ez a Fradi, vagy akármelyik másik, én most csak általánosságban beszélek), attól az a csapat még nem lesz angol...

...Egyébként az MTK-ról van szó. ~~Ma viszont már létezik.
Abban nyilvánul meg, hogy zsidók alapították, és zsidók pénzelik, 1988-tól egészen a mai napig. Meg egészen addig, amig MTK fog létezni. És nyilvánvalóan szellemiségében oda kell tartozzon a csapat is. Hiszen hogy nézne ki, ha "köpködnék" azt, akitől a pénzt (fizetést) kapják... Tehát nyilván való, hogy szellemiségükben ahhoz a körhöz tartoznak.

Magadnak mondasz ellent.

Meg ugye, kérdés, hogy provokáció történt-e a másik topicban. Nem Gee, nem történt. Leírtam, hogy ezt nem kellett volna. Nem a csapatot szidtam, nem a szurkolókat küldtem a búsba, annyit fejeztem ki, hogy azt a topicot nem lett volna szabad beindítani. És nem azért, mert itt a magyarság nyílt eltiprását kedztem el, hanem mert maga a topic a provokáció.

Bármennyire is fáj, az MTK magyar csapat. Privát üzenet formájában megkaptad, miért is gondolom én ezt így, ezért nem írom le újból. Sokan sok féleképp póbálják akadályozni a csapat működését, létét, de akkoris magyar csapat. Az MTK-nak szurkolni nem bűn és a legmesszemenőbbekig nem hazaárulás.

Zsidóságról: volt tanáraim, jó barátaim vannak, akik zsidó vallásúak és inkább magyarok, mint sok nagydarab, kopasz, elvadult, rasszista barom. Így megkérnélek, hogy amennyiben Izrael országával van bajod, azt ne az MTK-val kapcsolatban írd le, amennyiben a zsidó vallással van problémád, akkor inkább halgass.

Csak remélni tudom, hogy a saját elvakultságod ellenére hajlandó leszel más véleményeket is befogadni. Eddig barátként tekintettem rád, értelmes embernek véltelek. Remélem nem cáfolsz ezekre rá. Illetve újra elmondom: nem feltétlen az a legnagyobb magyar, aki a leghangosabban üvölti.

Pax Hungaricum 10-06-2007 13:08

Nem vagyok kopasz, nem vagyok állat. (És nem szimpatizálok ilyen emberekkel, ideólógiákkal sem!)

Egy focicsapat nem lehet provokáló önmagában. Amíg nem kezdenek el provokálni vele.

Hozz létre egy MTK topicot. Elhiheted, normális hangnemben fogok oda írni.

Ha valamit csinál egy magyar ember, és azt megveszik tőle, attól az, amti csinál, még magyar marad. Ergó, ha egy magyar csapatba pénzt invesztál egy külföldi állampolgár, attól a az még nem lesz az.

Ha egy amerikai csinál valamit, akkor az amerikai. Ha egy orosz, akkor az orosz. Ha egy angol, az angol. Ha egy zsidó, az zsidó.

Engem nem érdekel az MTK, csak nehezményezem, hogy valaki leszíd egy magyarfocis topicot, amikor pl nemzeti bajnokságról van szó. Ha egy magyar csapat megnyeri a Bundesliga-t, atótl még nem lesz német csapat...... (Vagy igen? :O)

A politika meg nem értem hogy került bármelyik focis topicba, amikor azért van egy politika topic nyitva............. Úgyhogy ezennel is megkérek mindenkit, hogy aki politikai megközelítésből jön, az oda írjon.

Pax Hungaricum 10-06-2007 13:17

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 128288)
Zsidóságról: volt tanáraim, jó barátaim vannak, akik zsidó vallásúak és inkább magyarok, mint sok nagydarab, kopasz, elvadult, rasszista barom. Így megkérnélek, hogy amennyiben Izrael országával van bajod, azt ne az MTK-val kapcsolatban írd le, amennyiben a zsidó vallással van problémád, akkor inkább halgass.

Nem érdekel hogy milyen a viszonyod a zsidósággal! SEm ez, sem az én topicom nem szól zsidók bántásáról! Sose bántottam egyet se! Sehol, egy szóval sem mondtam, hogy bajom van Izraellel! Vagy az MTK-val! Sem a zsidó vallással!

Úgyhogy ez hazugság! Ilyet nem mondtam!

Annyit mondtam, hogy az MTK zsidó csapat. Ők alaptították, ők tartják fent. Ez tény, sé nem antiszemitizmus! Ha te annak ítéled, ELTÉVEDTÉL!

Ha egy orosz csapatnak szurkolnál, ha egy németnek, ha egy angolnak, ha egy indiainak, ha egy amerikainak, ha egy ... stb... Akkor az nem magyar. Akkor se, ha Magyarországon játszanak. Ugynúgy, amit már írtam, ha magyar emberek elmennek Izlandra, és ott alapítanak egy focicsapatot, az attól még magyar!

Az, hogy te ezt amit leírtam összemosod bárminemű megtévedt eszmeiségel, az mások megtévesztése!
Úgyhogy egyértelmáen és világosan elhatárolódok attól, hogy engem te itt megpróbálsz gyűlölködőnek feltűntetni. Mert ez hazugság, és provokáció!

Ha a kedvenc csapatod éppenséggel elefántcsontpartiak által lett volna alapítva, akkor ugyanígy írtam volna! És ez nem azt jelenti, hogy problémám van velük! Hanem azt, hogy egy elefántcsontpartit nem tartok magyarnak!

Úgyhogy szállj le rólam most, és mindörökre!

tdomo 10-06-2007 14:25

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 128290)
Ha egy amerikai csinál valamit, akkor az amerikai. Ha egy orosz, akkor az orosz. Ha egy angol, az angol. Ha egy zsidó, az zsidó.

Gee, a zsidó nem egy állampolgárság, hanem egy vallás, mint ahogy nem minden katolikus olasz, igaz? Bár nem vagyok zsidó, de mindig idegesített az ilyesmi. Úgyhogy légyszíves a továbbiakban ezt a két dolgot ne keverd a hozzászólásaidban. Köszönöm.


All times are GMT +1. The time now is 22:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu