Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   50 éves a LEGO (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2705)

[HTPA]GeeForce 01-28-2008 09:19

Én az űrkorszakot íveltem át megmagyarázhatatlan okokból, és váltottam a kalózra. :D Van egy hatalmas kalózhajóm, a vicc, ogy rendes tőkesúly is volt hozzá a dobozban, amit ha rápattintasz az aljára, tökéletesen kiegyensúlyozott a víz tetején... (Fürdőkád-kalóztömegmészárlás rulez!:D) A kád szélén a sárkányölő páncélos lovagok, a "habok" között meg ágyús kalózhajó, amely kifelé lövöldöz... :D Nagyon ottvan! :D (Persze fürdés után az ágyúlövedékeket összeszedegetni nem volt már olyan jó, főleg hogy a legtöbb a mosógép mögött landolt...... :D:D:D

Dr Rozi rendel 01-28-2008 09:34

Nekem nem volt legóm, de ha uncsitesóim valamelyikénél hozzájutottam, szívesen játszottam vele:)
Nah, most más szemszögből látom az apró darabkákat.... a gyerekszoba padlóján kész élvezet rálépni....:D

Goldy 01-28-2008 09:36

Naná, hogy volt :)

És jelentem tőkesúlyos hajók már akkor is voltak :) Csak akkor nem volt még kalóz mizéria, szal rendőr meg tűzoltó hajónk volt.
Meg egy jó nagy rakás építő elem. Vhová jól el vannak téve, rengeteget játszottunk velük.

Deni 01-28-2008 10:58

bátyámmal együtt volt ŐSstarwars legom, óriási repülőterem, sárga nagy kastélyom, technics kamionom, technics helikopáterem, családi házam, vmi pékségem is, amiben ilyen állatfejű legoemberkék voltak.. a rendőr pl kutyus volt, de volt róka, nyuszi meg minden ilyesmi.. aztán mostanában a kolleganőm kisfiával előszeretettel kalózkodok nagy kastéllyal hajóval csontvázharcosokkal mindennel :)
lego rulez :D

Csokibácsi 01-28-2008 11:16

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 154976)
... vmi pékségem is, amiben ilyen állatfejű legoemberkék voltak.. a rendőr pl kutyus volt, de volt róka, nyuszi meg minden ilyesmi..

Valami rémlik. Nem Lego Duplo volt? Eleve nagyobb elemekkel, kisebb gyerekeknek.

BeeLord 01-28-2008 11:18

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 154979)
Valami rémlik. Nem Lego Duplo volt? Eleve nagyobb elemekkel, kisebb gyerekeknek.

De, valami olyasmi. Nekem is volt.

Deni 01-28-2008 11:33

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 154979)
Valami rémlik. Nem Lego Duplo volt? Eleve nagyobb elemekkel, kisebb gyerekeknek.

nemnem.. nem Duplo volt.. vagy legalábbis a Duplonál nagyobb "puklik" vannak a legon, ehhez meg olyan építőelemek vannak, amiken kicsi "puklik" vannak.. nem tudom mennyire vagyok érthető.. :D
mert amúgy még megvan, majdnem hiánytalanul és drága unokahugicám előszeretettel játszik vele.. :rolleyes:

Xeper 01-28-2008 11:39

LEGO a legjobb :)
Hogy én mennyit játszottam vele.... meg a technic-kel... kb ennek köszönhetem hogy a Műegyetemre jöttem :D (nem, nem a felvételi pontszámba számított bele :D)

Csokibácsi 01-28-2008 11:44

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 154987)
nemnem.. nem Duplo volt.. vagy legalábbis a Duplonál nagyobb "puklik" vannak a legon, ehhez meg olyan építőelemek vannak, amiken kicsi "puklik" vannak.. nem tudom mennyire vagyok érthető.. :D
mert amúgy még megvan, majdnem hiánytalanul és drága unokahugicám előszeretettel játszik vele.. :rolleyes:

Tényleg, most hogy mondod, kompatibilis volt a normál Lego-val.
Viszont bizonyos dolgok elnagyoltak voltak, kevesebb alkatrészből állt egy készlet (tesómnak volt ilyenje, valami utánfutós autó, benne kutya - a kocsik alja egy darabból volt, fixen benne a kerekekkel).
De rohadtul nem jut eszembe a neve :D

Deni 01-28-2008 11:45

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 154989)
LEGO a legjobb :)
Hogy én mennyit játszottam vele.... meg a technic-kel... kb ennek köszönhetem hogy a Műegyetemre jöttem :D (nem, nem a felvételi pontszámba számított bele :D)

mondjuk mi is amit bátyámmal összeépítettünk a kamion meg a helikopter darabjaiból... :)
így lett pl távirányítós kapuhídja a kastélynak és társai.. :D
bár én a Műegyetemtől asszem elég messze vagyok még így is... :rolleyes:


All times are GMT +1. The time now is 18:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu