Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   mobil topic (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2498)

Zsáni 11-24-2007 19:45

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 137380)
Haveromnak is ilyen van, és már kiprbálta milyen jól állja a törést.Ugrott le a lépcsőn zsebből pukkant a teló.Hátllap vissza és mehet tovább.Még ki se kapcsolt.DE azé ne próbáljátok ki.

Jelentem innen is tesztelve :D
Ha egy mobil nálam 1 hónapig működőképes, és azt mondom rá, még mindig jó, az a legkomolyabb törés teszt :D

Zsáni 11-24-2007 19:48

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137381)
Na ezek akkor jó hírek, köszi minenkinek! :)

nincs mit :)
örülök, ha segíthettem :D tényleg jó kis készülék :)

Cassandra 11-24-2007 20:17

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137370)
Sziasztok!
Lejárt a kétéves hűségnyilatkoatom, egy napra rá behalt a teló, ergo az új szerződésemhez vehetek újat. Kinéztem magamnak egyet, érdekel, hátha tud vki miondani róla vmit.
Nokia 3110 Classic. Vmiért hihhhetetlenül olcsón árulják: 1188ft!!! Nemtom azért-e mert megbízhatatlan vagy szériahibás vagy ilyesmi...
Köszi előre is! :)

Nekem Nokia 6070-esem van... egyszer mókázott kicsit elvittem szervízbe és mondta a szervizes srác, hogy a panel szériahibás és több telefonban is ez a panel van pl a 3110-esben is.
Ha néha (2-3 naponta) kikapcsolod, nincs vele gond, ha túl hosszú ideig nem, akkor a frászt fogja rád hozni.:D
PS: Nem javítható a hiba, de együtt lehet vele élni.

Zsáni 11-24-2007 20:31

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 137388)
Nekem Nokia 6070-esem van... egyszer mókázott kicsit elvittem szervízbe és mondta a szervizes srác, hogy a panel szériahibás és több telefonban is ez a panel van pl a 3110-esben is.
Ha néha (2-3 naponta) kikapcsolod, nincs vele gond, ha túl hosszú ideig nem, akkor a frászt fogja rád hozni.:D
PS: Nem javítható a hiba, de együtt lehet vele élni.

De ez sajna a legtöbb új Nokiára igaz :S
De tényleg együtt lehet élni vele :)
meg nekem a Motorola V3 után felüdülés ez a mobil :)

Eke 11-24-2007 21:14

Valami közelebbi infót szeretnék az E90-röl,szeretnék vásárolni egyet de szeretném megtudni hogy valami tipushibárol tud-e valaki.mert amit olvastam róla az mind pozitivum volt.Most egy 6080 van .Nagyon szép telefon,szerelem volt elsö látásra,de negativuma az hogy nagyon lassu,nem bövithetö a memoriája,nagyon könnyen lekopik az a gumiszerü anyag a pereméröl,minden ujlenyomat nagyon látszik rajta,könnyen karcolodik.Nem tetszik az se hogy fényre sötétedik a képernyö.Aki fényképésznek készül ,az se válasza ezt a tellot.Öszesitésben megéri az árát szerintem:)
.

Zsáni 11-24-2007 21:51

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 137393)
Valami közelebbi infót szeretnék az E90-röl,szeretnék vásárolni egyet de szeretném megtudni hogy valami tipushibárol tud-e valaki.mert amit olvastam róla az mind pozitivum volt.Most egy 6080 van .Nagyon szép telefon,szerelem volt elsö látásra,de negativuma az hogy nagyon lassu,nem bövithetö a memoriája,nagyon könnyen lekopik az a gumiszerü anyag a pereméröl,minden ujlenyomat nagyon látszik rajta,könnyen karcolodik.Nem tetszik az se hogy fényre sötétedik a képernyö.Aki fényképésznek készül ,az se válasza ezt a tellot.Öszesitésben megéri az árát szerintem:)
.

E 90...egy hátrány :)
utána olvastam, és a felét nem értettem annak, amit tud :D Lol :) nem szeretem, ha a telefonom ennyire okos :D

Andrew 11-24-2007 22:10

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 137390)
De ez sajna a legtöbb új Nokiára igaz :S
De tényleg együtt lehet élni vele :)
meg nekem a Motorola V3 után felüdülés ez a mobil :)

Mi a baj a V3-assal? Lehet hogy csak nekem volt vele mázlim? :p
Egy éve van meg, de lekopogom, eddig semmi probléma nem volt vele... És még mindig bírja 1 feltöltéssel min. 8 napig folyamatosan bekapcsolva
illettve a wap beállításával az elején gond volt, de utána semmi más *kopp, kopp, kopp*

Zsáni 11-24-2007 22:16

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 137400)
Mi a baj a V3-assal? Lehet hogy csak nekem volt vele mázlim? :p
Egy éve van meg, de lekopogom, eddig semmi probléma nem volt vele... És még mindig bírja 1 feltöltéssel min. 8 napig folyamatosan bekapcsolva
illettve a wap beállításával az elején gond volt, de utána semmi más *kopp, kopp, kopp*

Nem, nyugi, én húztam bele, de iszonyatosan :)
lefagyott, a kijelzőjében néha megjelent egy fél centis piros csík, hát evvan :)
úgyhogy nincs vele semmi probléma, mindenki dícséri rajtam kívül :D
nekem az volt az álomtelefon :D lehet annyira akartam, hogy megérdemeltem :D
mondjuk nekem mikor eladtam, több, mint 1,5 éves volt :)

[HTPA]GeeForce 11-25-2007 05:34

Motorola V50
Motorola V368
Motorola K1

Ez a 3 telefonom van. Mindegyik kifogástalanul működik, az összes általam használt funkcíójuk stabilan fut.
Sosincs lefagyás, sosincs probléma.

Engem a Motorola meggyőzött. Azelőtt panasonicom volt, az is csodálatosan stabil volt. És sokáig bírta az akksija!
Úgyhogy ha legközelebb telefont veszek, az vagy panasonic, vagy motorola lesz. :)

viR 11-25-2007 13:06

És mikor melyiket használod? :P


All times are GMT +1. The time now is 02:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu