Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Szövetséges vagy magányos farkas? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=828)

Toti 09-12-2006 21:46

Quote:

Originally Posted by Békés (Post 31124)
Ha csak a beállitottságod szövitag de nem vagy tagja egy szövinek sem akkor bármikor válthatsz mf-re:)
Szoktam időnként csinálni mikor sumákban intravénásan hódozom:)

Bocs, csak elsőre nem volt tiszta. viszont utána meg lett említve, hogy gyengus volt még így is az ori, és az mf bónusz sem segített volna neki. ebből sztem arra lehet következtetni, hogy valszeg kezdő oriról van szó. tehát nem valószínű, hogy azzal fog játszani, hogy szövitag, majd támadás esetén mf, és visszakísér.:)

Békés 09-12-2006 21:53

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 31128)
Bocs, csak elsőre nem volt tiszta. viszont utána meg lett említve, hogy gyengus volt még így is az ori, és az mf bónusz sem segített volna neki. ebből sztem arra lehet következtetni, hogy valszeg kezdő oriról van szó. tehát nem valószínű, hogy azzal fog játszani, hogy szövitag, majd támadás esetén mf, és visszakísér.:)

Olvastam, csak megemlitettem hogy lehet ilyen verzió is:)

borka 09-12-2006 22:11

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 31101)
Tehát akkor itt az alkalom, hogy gyakoroljál. bemész hozzá egykét sereggel. Az önbizalmad is nő, meg a morálod is.:)

Köszi a tanácsot ,sereggel még nem tudok mert a védelmet építettem ki mostanra .Tolival viszont megloptam rendesen.

DearCody 09-12-2006 22:18

Amúgy borka az egészben az a szép, h ilyen orikat lehet találni 4. szinten is. Sőt még 3.-on találkoztam ilyennel. Nemtom, h ezt ki veszi be és, h ki ellen használ, de értelmetlennek tartom. Az ilyenekre szoktam én rászállni.
Sőt volt egy olyan esetem (5. szint), h meg lettem fenyegetve, h rámjön az egész szövi. Höhöhöhö! :D Persze az is ilyen kamustátusz volt. :)

Deni 09-13-2006 09:58

5.szinten nagyon sok júzer nem tudja, hogy mi a különbség a szövitag/szövivezér és az MF státusz között.. tehát sokan azt hiszik, hogy ha megvan életük első országa az akkor rögtön szövivezér lesz és attól ő lesz a vki.. :D ez saját tapasztalat :rolleyes: első országom 3napig szövivezér volt, mire eljutottam a súgóban odáig, hogy nem kéne :o
mondjuk én mindig szólok azoknak, akiknek látszik az országán, hogy kezdők, hogy szövi nélkül próbálja meg az MF beállítást, lehet hogy hatásosabb :p

Cassandra 09-13-2006 10:11

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 31186)
5.szinten nagyon sok júzer nem tudja, hogy mi a különbség a szövitag/szövivezér és az MF státusz között.. tehát sokan azt hiszik, hogy ha megvan életük első országa az akkor rögtön szövivezér lesz és attól ő lesz a vki.. :D ez saját tapasztalat :rolleyes: első országom 3napig szövivezér volt, mire eljutottam a súgóban odáig, hogy nem kéne :o
mondjuk én mindig szólok azoknak, akiknek látszik az országán, hogy kezdők, hogy szövi nélkül próbálja meg az MF beállítást, lehet hogy hatásosabb :p

Nemrég volt szerencsém egy játékoshoz, aki gömbözni akart, erre meggömböltem és, be volt állítva, hogy szövitag, kapu rá és szövifelmérés, stb, aztán mondom, ha van már kapum rá, akkor körbenézek a raktárában, meg az "olvasnivalói" között.Mire az volt a reakciója, hogy párszáz tolvajjal bepróbálkozott, utána ártókkal és infószerző varázsletokkal próbált bombázni.. Írtam neki üzit, hogy miken változtasson, ha egy kicsit még egyben akarja látni az oriját.
Tegnap kaptam tőle zöldet, hogy nem-e lennék a szövije...:)

borka 09-13-2006 12:16

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 31101)
Tehát akkor itt az alkalom, hogy gyakoroljál. bemész hozzá egykét sereggel. Az önbizalmad is nő, meg a morálod is.:)

A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.

Cassandra 09-13-2006 13:13

Quote:

Originally Posted by borka (Post 31219)
A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.

Én 4. szinten voltam elf-túlélő, az elfhez 3. szinten is ragaszkodtam, az egy jó kis faj, csak mint az összes többi fajt, ezt is tudni kell használni, ennyi a titka. :)

Békés 09-13-2006 16:18

Quote:

Originally Posted by borka (Post 31219)
A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.

Nemgond az:)
Az első orim is túlélő elfike volt, még nyertem szövi ellen is háborút:)
Igaz egy hétig tartott, meg sokba került:)
Betonvédelem, toli akciókkal és a piacon kell legelteti pár ezer lovat és a legfontosabb a háborút mindig akkor kell megvívni amikor neked a legkedvezőbb, ha ez éjjel van, akkor felkell kellni olyankor:)
Az álmosségért kárpótol a sikerélmény és az adrenalin fröccs:)

Synkel 09-16-2006 21:51

Elf túlélő jó választás szerintem is. Bár elfet 5. szinten nem könnyű kijátszani, inkább fentebb hatásos, de még ott se árt ha blöffölsz vele kicsit.

A B topjában ismertem 2 személyiséges orit, aki egyedül volt, és szövitagnak állította magát. Nem piszkálták:) Igaz, elf volt, és azon a környéken kevesen akcióznak épp egy elf ellen, míg vannak lényegesen átláthatóbb célpontok is...


All times are GMT +1. The time now is 02:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu