Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Saját akciók a pontlistában (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4593)

Ati 07-28-2011 15:43

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 290810)
Beállítottam a gömbözést saját akciónak, de nem tudtam utána törölni, hiába kattintok a pontlista alján a Törlés szövegre. Visszavált ugyan alaphelyzetbe (a klánpontlistára), de az egyéni listában ott marad a saját akció.

1/A-ban valóban előfordulhat vele még ilyesmi, köszi, javítom.

Lord Belward 07-28-2011 15:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290813)
Ez direkt van. Az új felvétel mindig a lista végére vesz fel akciót. Ezzel a sorrendet saját kedved szerint tudod alakítani. Felveszel valamit a végére, aztán elég utána törölni az elejéről.

Jah, hogy direkt. Nos az volt az első amire nem gondoltam :)
Bár őszintén be kell, hogy valljam, szerintem felesleges ez a dupla biztosítás. Egyszer fogja valaki belőni, aztán csak szintenként módosítani. Szerintem.

Lord Belward 07-28-2011 15:47

1/A-s listából hiányzik a "Szövetség felmérése" és a "Szövetségi történet". Ez is direkt van?

-Ricsi- 07-28-2011 15:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290816)
Jelentkeztél a béta programra? VIP országból nézed? Felvettél már saját akciót az oldal alján? (Ha más nem, akkor az akciófelvételi mező ott van.)

oldal alján... :)

ott nem néztem, én úgy értettem, hogy a VIP "kis"pontlista alján található, és csak az ide felvett országokra alkalmazható

így elsőre az áttekinthetőség kedvéért korlátoznám a "kis pontlistára" , akkor csak a kiválasztottakra lehetne alkalmazni

Ati 07-28-2011 15:51

Quote:

Originally Posted by -Ricsi- (Post 290820)
így elsőre az áttekinthetőség kedvéért korlátoznám a "kis pontlistára" , akkor csak a kiválasztottakra lehetne alkalmazni

Annak nem lenne értelme, amikor végig akarod gömbözni a környéket, vagy lopni akarsz az összes országtól, aki felé nyitott kapud van.

Ati 07-28-2011 15:52

Quote:

Originally Posted by Lord Belward (Post 290819)
1/A-s listából hiányzik a "Szövetség felmérése" és a "Szövetségi történet". Ez is direkt van?

1/A-specifikus akciók nem kerültek bele, csak az általánosak. Nem vagyok benne biztos, hogy ezeket olyan rendszerességgel használod, hogy indokolja az egygombos elérést.

Lord Belward 07-28-2011 15:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290822)
1/A-specifikus akciók nem kerültek bele, csak az általánosak. Nem vagyok benne biztos, hogy ezeket olyan rendszerességgel használod, hogy indokolja az egygombos elérést.

Meg kell hagyni, hogy csak ezt a kettőt szeretném használni A-ban. :)


De általános válasznak köszönöm. :)

-Ricsi- 07-28-2011 16:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290821)
Annak nem lenne értelme, amikor végig akarod gömbözni a környéket, vagy lopni akarsz az összes országtól, aki felé nyitott kapud van.

Szokás kérdése, én a kispontlistából "dolgozom".

Az ötlet maga tetszik, csak a kivitelezésen változtatnék.

Az országnévre kattintva kéne előjönnie egy legördülő menünek, ahol 5 tetszőleges akció közül választhatunk.
Ezt az ötöt lehetne az ötleted alapján cserélgetni, de egy fixszel is kiegyeznék.

Ati 07-28-2011 16:10

Quote:

Originally Posted by -Ricsi- (Post 290824)
Az országnévre kattintva kéne előjönnie egy legördülő menünek, ahol 5 tetszőleges akció közül választhatunk.
Ezt az ötöt lehetne az ötleted alapján cserélgetni, de egy fixszel is kiegyeznék.

1. kattintás a névre
2. kattintás az akció kiválasztása
3. kattintás az akció jóváhagyása

Szemben a mostanival:

1. kattintás az akció végrehajtása.

Minek háromszor olyan hosszúra csinálni valamit, amikor egy kattintással is működhet? Pláne, amikor pont az a cél, hogy egy kattintás legyen, nem az, hogy 3. :)

Ati 07-28-2011 16:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290817)
1/A-ban valóban előfordulhat vele még ilyesmi, köszi, javítom.

1/A-ban, szövetségi lista alapértelmezésénél is működik már a törlés.


All times are GMT +1. The time now is 15:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu