Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Nem hiba (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=50)
-   -   wap hiba (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4420)

Olasz 11-27-2010 10:55

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 271701)
Probald ki masik telefonnal!

Egy másik telefonnal kipróbálva meg az a gond, hogy a helytartó menüben alul csak az "1/A beállítások" és a "Főmenü" link elérhető, a Változások mentése link helyett egy marha hosszú webcím olvasható:
http://hodito.hu/helytarto.php?us=.... (stb., innen már saját adatok is szerepelnek, nem akarom bemásolni, de még vagy 500karakter szerepel benne, szal nagyon hosszú)

Ui: Viszont az "1/A beállításokba" belemenve ott megtaláltam a "Változások mentését", de hiába kattintottam rá, csak a wapon maradt meg a beírt adat, a weben nem, viszont legalább nem állította el a vari-toli eladási árát.

Mindegy, nem használom a wapon ezt a lehetőséget és nincs gond, a többi jól működik.

Ui.2: Megtaláltam a hosszú webcím végén a "Változások mentése" linket és működik!
De a másik telón miért nem működik???

Killer 11-27-2010 11:41

valószínűleg valami böngésző gebasz.

voriand 12-10-2010 07:41

teljes webet
 
Nekem Samsung Galaxy S típusú készülékem van, ami teljes értékű web böngészést tesz lehetővé.
Eddig a rendes Hódító web felületét értem el, most viszont át lett állítva erre a fapados fehér háttéren fekete betűs „WAP” felületre. Én ezt használhatatlannak tartom és a rendes web felületet szeretném elérni telefonomról is. Ez megoldható lenne?

Plusz: jómagam PHP/JAVA fejlesztő vagyok, amennyire látom az egész játék PHP-ban íródott. Esetleg nem kerestek plusz fejlesztőt? Szabadidőmben tudnék segíteni.

Ati 12-10-2010 08:11

Quote:

Originally Posted by voriand (Post 272692)
Nekem Samsung Galaxy S típusú készülékem van, ami teljes értékű web böngészést tesz lehetővé.
Eddig a rendes Hódító web felületét értem el, most viszont át lett állítva erre a fapados fehér háttéren fekete betűs „WAP” felületre. Én ezt használhatatlannak tartom és a rendes web felületet szeretném elérni telefonomról is. Ez megoldható lenne?

A napokban semmi változtatás nem történt a mi oldalunkon, úgyhogy ha eddig ment, de most a wapfelületet látod, akkor a Te oldladon történt valamilyen módosítás. Azt csináld vissza, és ismét jó lesz.

A Galaxy az Androidos telefon, ugye? Az nem is tud wapot kezelni. Valószínűleg valamilyen kiegészítőt tettél akkor fel, ami ezt próbálja megoldani, és az jelzi felénk, hogy wap felületet használsz.

Andrew 12-10-2010 11:14

Szia
Én kipróbáltam most a Desire-el, és működik rendesen a H*, Doplhin Browserrel :) Sőőt, a gyári böngészővel is.

voriand 12-10-2010 12:33

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 272703)
Szia
Én kipróbáltam most a Desire-el, és működik rendesen a H*, Doplhin Browserrel :) Sőőt, a gyári böngészővel is.

Szia!

Semmi nincs átállítva, ahogy beírom, hogy hodito.hu már a wap-ot hozza be alapból. Én sem értem, hogy miért.... Androidos igen.

Ati 12-10-2010 12:55

Akkor kapsz wapfelületet, ha a böngésződ jelzi, hogy wap-képes. Az Androidos telefonok gyári böngészői egyáltalán nem kezelnek wapot, ezért nem is jelzik ezt. Sima gyári böngészővel minden további nélkül működnie kell.

Elképzelhető, hogy tettél fel valamilyen "wap-pá tevő" alkalmazást, de őszintén szólva ilyenről én még nem is hallottam, úgyhogy ha wapfelületet tudsz elérni Androidról, akkor annak szeretném én is elkérni a receptjét.

És ez most nem ironikus megjegyzés volt, hanem tényleg, mert érdekelne, hogy mivel tudsz Androidon keresztül wapozni.

Kubbi 12-10-2010 13:12

én egy e51-el jártam a következőképpen:

régen pannon volt, most telenor
alapértelmezettként pannon.wap vagy valami hasonló volt a wap elérése.
ez egyik napról a másikra már nem működött, Próbálgattam, majd a telenor küldött automatikusan egy sms-t amiben tájékoztat hogy küld konfigurációs beállításokat (kb annyit láttam változást hogy a pannon helyett telenor van) telepítsem és működni fog.
megtettem, működik is. DE most már ha rámegyek a wlan-ra, automatikusan a wapot tölti be. Ez elött pedig volt lehetőség hogy wlan kapcsolatokat keresek vagy wapozok, vagy stb választásra

Ezt szerintem mutyizásnak csináltak, hisz ha nem figyelsz rögtön letölt egy kis wap tartalmat. Szal át kellett konfugurálni a teló gombjait, hogy a wlan warázslót kapcsolja nekem, és ne a korábbi menüt...
(Ha visszaállítom, a korábbi választás lehetőség működik, csak hát pannon.wap nál keresne kapcsolatot ami már nem működik)

lehet esetleg hogy valami hasonló áldozata vagy?

voriand 12-10-2010 15:07

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 272712)
Akkor kapsz wapfelületet, ha a böngésződ jelzi, hogy wap-képes. Az Androidos telefonok gyári böngészői egyáltalán nem kezelnek wapot, ezért nem is jelzik ezt. Sima gyári böngészővel minden további nélkül működnie kell.

Elképzelhető, hogy tettél fel valamilyen "wap-pá tevő" alkalmazást, de őszintén szólva ilyenről én még nem is hallottam, úgyhogy ha wapfelületet tudsz elérni Androidról, akkor annak szeretném én is elkérni a receptjét.

És ez most nem ironikus megjegyzés volt, hanem tényleg, mert érdekelne, hogy mivel tudsz Androidon keresztül wapozni.

Hát megmondom őszintén, hogy akar a fene wap-ozni, 10 éve sztem a kutya sem használja, én meg aztán főleg nem akarom. Szóval biztos, hogy még véletlenül sem tettem fel ilyesfajta programot :)

Akár le is fotózom neked, hogy hogy néz ki :) Bal oldalon egy ideig ott van a rendes menü, jobb oldalon meg fehér háttér és kéri a usernevemet meg jelszavamat, ez a főoldal (/login1.php). Bementem debug-ba, hogy megnézzem milyen User Agent-et küld át. Android volt alapértelmezésben, átállítottam desktop-ra, de semmi változás.

Redback 12-10-2010 16:22

Esetleg valami adatforgalom csökkentő mód? nem tölti le a képeket stb-ket.


All times are GMT +1. The time now is 05:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu