Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=167)

Lepidus 02-05-2006 05:48

never..nem beszíva kéne fórumozni..:p meg egyébként is hülyeséget mondtál..elég sok kül. kell h lehessen valakit rengetni..lepi

ckow 02-05-2006 13:20

a témához kapcsolódóan sztem a törpe csak termelésre jó.. felsőbb szinteken sok pénze lesz, de se varázsolni, se tolvajkodni, se hadizni nem tud.. (mindegyikre van jobb faj) szóval ha szerez egy jó szövit akkor jó neki, de amúgy könnyen kikészíthető

steffl 02-05-2006 14:10

Quote:

Originally Posted by ckow
a témához kapcsolódóan sztem a törpe csak termelésre jó.. felsőbb szinteken sok pénze lesz, de se varázsolni, se tolvajkodni, se hadizni nem tud.. (mindegyikre van jobb faj) szóval ha szerez egy jó szövit akkor jó neki, de amúgy könnyen kikészíthető


hát ez nem kerek teljessen mert 14 K tolival 3/g be igen csak jo tolinak számit szerintem fölleg hogy nem pénzért kell lopni..
jobb faj van ez tény , ha 1 spec orit akarsz..
hadinak a törpi is kiélezhetö igencsak..

Szecsa 02-05-2006 14:41

Nekem van torpem, ami termel..eleg dinamikusan lehet fejlodni, penze mindig van, mf-kent pedig a serege is eleg utos tud lenni...Persze, surun letekiznek, de azt visszatermelem nyersanyagban, es megveszem..Olyan szinteken, ahol dragabb 1 egyseg nyers, mint 1 db tekercs (sooot...lehet 2-3 szorosa), ott a tekilopas igencsak minimalis kart tud okozni...Mindemellett, 3 hadis zombi melle egy torpe hadis, aki termel (es akkor a szovibe nem kell a zombiknak bankkal vagy banyaval foglalkozniuk) szerintem nagyon jo kis szovi tud lenni...

Lepidus 02-05-2006 19:18

csak kell egy jksz szövi aki szedi infót..:p

csavo 02-06-2006 14:25

egy tuti szovibol a torpe nem hianyozhat. termeszetesen hadiskent. beszelek persze a 4,3,2-es csoportokrol.

de a varazsloi tenyleg nagyon benak :))

Szecsa 02-06-2006 16:11

Quote:

Originally Posted by Lepidus
csak kell egy jksz szövi aki szedi infót..:p

Lep, nem tudom, mirol beszelsz :) Vakon tamadni?:) vagy az mar nem meno?:-(

sivatagi rohamkukac 02-06-2006 19:03

na meg a faji bónusz a +20% férőhely max lakiteki és máris nemcsak a gnóm 50% lakitekis egyedül szal hadisnak is nagyon jó a törpe meg termelőnek is :cool:

Szecsa 02-06-2006 19:18

S korbemenni vele a szinteken :) Onellato orinak szerintem tokeletes :) MF bonusszal meg utni is tudsz...

Lepidus 02-06-2006 21:23

télleg szecs hol tartotok?emléxel még ksi jóhangultaú warunkra?:D..vicces volt..figy extrém esteeket (hulla vari) mindenből lehet jót kihozni..megadjam a törpe vari msn címét?:p


All times are GMT +1. The time now is 12:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu