Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Fajok, Összekapcsolás, Betegség (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=135)

Kisbér 01-31-2006 10:27

Quote:

Originally Posted by zima
nekem is lenne egy kérdésem. :)
az van hogy eltelt 131köröm és még mindig védelem alatt állok és igy nem tudok tolvajosdit játszani. kérdés: mikor szünik meg a védelem?
köszi

Nem lehet, hogy gyorsban játszol?
Hiszen a védelem 72 óra... Nem 72 kör... (normálban persze annyi, de pl gyorsban nem)

MiKoR 01-31-2006 11:00

Quote:

Originally Posted by lacqa
nem, csak a VIP-es előnyöd van, azaz pl. a második-negyedik oridnak egyszerre tudsz VIP-et adni.

ez pontosan hogy is működik, mert mindenki mondta, hogy van vmi előny, de, hogy pontosan mi azt nemtom!

zima 01-31-2006 11:10

Quote:

Originally Posted by Kisbér
Nem lehet, hogy gyorsban játszol?
Hiszen a védelem 72 óra... Nem 72 kör... (normálban persze annyi, de pl gyorsban nem)

igen gyorsban játszom. csak gondoltam ami normálon 72 kör védelem az a gyorson is 72 kör védelmet jelent de amint látom. nem. :) tehát akkor 144körig kell várnom... ok. köszi Kisbér! :)

Ati 01-31-2006 11:34

Quote:

Originally Posted by zima
igen gyorsban játszom. csak gondoltam ami normálon 72 kör védelem az a gyorson is 72 kör védelmet jelent de amint látom. nem. :) tehát akkor 144körig kell várnom... ok. köszi Kisbér! :)

A normálban sem 72 kör a védelem, hanem 72 óra.

Ne felejtd el, hogy ha 5 napig nem lépsz be, akkor a gyors csoportból minden szó nélkül törlődik az országod. Én a normál csoportot javasolnám mindenképp, nem a gyorsat. A gyorsat csak azoknak ajánlom, akik pontosan tudják, hogy mi vár ott rájuk, és milyen korlátozásokkal rendelkezik a csoport. (Ha elmész egy hétre szabira, mire visszajössz, már nem lesz országod!)

zima 01-31-2006 12:11

értem Ati de játéktechnikai szempontbol. gyorson akkor is 2szer annyi köröd van felkészülni az elsö támadásra.

Makariosz 01-31-2006 13:39

Quote:

Originally Posted by Ati
Légyszi olyan témát válasszatok, amiből lehet tudni, hogy miről szól az üzenet. Abból, hogy "Két kérdés" számomra az égvilágon semmi nem derül például ki. Köszönöm.

Ok. Teljesen igazad van. Most is csak azért írtam így, mert nem jutott semmi frappáns az eszembe. Ezentúl odafigyelek.

Ati 01-31-2006 13:56

Quote:

Originally Posted by Makariosz
Ok. Teljesen igazad van. Most is csak azért írtam így, mert nem jutott semmi frappáns az eszembe. Ezentúl odafigyelek.

A mostanit is át tudod írni (a kezdő beírást szerkeszted, és ott átírod a témát), hidd el, hogy többen fognak ránézni, ha olyan téma van megjelölve, ami nem egy teljesen általános, semmitmondó valami. (No meg én is jobban válaszolok olyan témákban. :))

Makariosz 01-31-2006 13:57

Meg tudnátok mondani, hogy a hullától szerzett betegség következtében mennyien halnak meg az embereim közül körönként, mondjuk akkor, amikor még 200 egységnyi a betegség. Még arra is kíváncsi lennék, hogy a betegség egyformán sújtja-e a civileket és a katonákat?

Makariosz 01-31-2006 14:07

Quote:

Originally Posted by Ati
A mostanit is át tudod írni (a kezdő beírást szerkeszted, és ott átírod a témát), hidd el, hogy többen fognak ránézni, ha olyan téma van megjelölve, ami nem egy teljesen általános, semmitmondó valami. (No meg én is jobban válaszolok olyan témákban. :))

Lehet, hogy nagyon béna vagyok, de nem sikerült a téma címét átírni.
Módosítottam a kezdő üzenetet, de csak a címet engedte változtatni, a téma nevét nem. :(

Mike zoostorm 02-01-2006 21:05

Quote:

Originally Posted by Makariosz
Meg tudnátok mondani, hogy a hullától szerzett betegség következtében mennyien halnak meg az embereim közül körönként, mondjuk akkor, amikor még 200 egységnyi a betegség. Még arra is kíváncsi lennék, hogy a betegség egyformán sújtja-e a civileket és a katonákat?

A betegsegtol csak civilek halnak meg a katonaid, tolijaid varik, nem.
Hogy hanyan halnak meg azt nem tom konkretan megmondani, 200 hekin kb.3100 as nepessegel az elejen lyan 18-20 ember...
Ha hulyeseget mondok bocsi...:)


All times are GMT +1. The time now is 11:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu