Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Egyszerre megnyitott országok száma (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4572)

Redback 06-07-2011 07:00

Nekem csak 2 :)

kisboszi 06-07-2011 07:52

Én négyet, hogy ne kelljen folyton futkosni!:)

J.Ati 06-07-2011 08:50

Én 2 orimban lennék aktívan.

A címet olvasva kicsit másra gondoltam.

Rob 06-07-2011 09:24

eléggé eltévedt a beszélgetés, ha meg nem akkor majd most:)
nálam általában meg van nyitva 3 ori és a mozillában mindegyiknek van egy füle. nem értem miért lenne az jó, hogy egy képen látok 3 orit amiken egyfolytában gögőzhetek mert kicsi felületen vannak.
a dolog hasznossága inkább az akcióknál jelentkezne. amikor egy háborúban 5 ablakban van megnyitva ugyanaz az ország és nem kéne perceket azzal szórakozni, hogy beméretezzük manuálisan az ablakokat.

Merengő 06-07-2011 09:30

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 288370)
eléggé eltévedt a beszélgetés, ha meg nem akkor majd most:)
nálam általában meg van nyitva 3 ori és a mozillában mindegyiknek van egy füle. nem értem miért lenne az jó, hogy egy képen látok 3 orit amiken egyfolytában gögőzhetek mert kicsi felületen vannak.
a dolog hasznossága inkább az akcióknál jelentkezne. amikor egy háborúban 5 ablakban van megnyitva ugyanaz az ország és nem kéne perceket azzal szórakozni, hogy beméretezzük manuálisan az ablakokat.

én nem olvastam olyat, hogy egy ablakban látnád a 3 orit....... nem erre vonatkozik szerintem butaság is lenne és igazából a méretezést sem értem.

Rob 06-07-2011 09:39

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 288371)
én nem olvastam olyat, hogy egy ablakban látnád a 3 orit....... nem erre vonatkozik szerintem butaság is lenne és igazából a méretezést sem értem.

de ha meg nem egy képernyőn látod akkor hol a változás?:eek:

Ati 06-07-2011 09:41

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 288372)
de ha meg nem egy képernyőn látod akkor hol a változás:eek:

Ott, hogy egy böngészőben nyitod meg az országokat, nem külön böngészőkben, nem külön profilokkal, és nem csupán 3-4 ember számára érthető pluginek használatával.

Ui: ez egyelőre még csak kérdés szintjén van...

Rob 06-07-2011 09:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 288373)
Ott, hogy egy böngészőben nyitod meg az országokat, nem külön böngészőkben, nem külön profilokkal, és nem csupán 3-4 ember számára érthető pluginek használatával.

Ui: ez egyelőre még csak kérdés szintjén van...

és ha nem bántjuk a plugineket, csak egyszerűen a felhasználás praktikussága szempontjából közelítjük meg a kérdést, akkor mi változik mondjuk egy mozillához képest? ráklikkelek a mozilla gombjára és felpattan a böngésző a 3 orimmal amiket reggel nyitottam meg.

Ati 06-07-2011 09:53

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 288374)
és ha nem bántjuk a plugineket, csak egyszerűen a felhasználás praktikussága szempontjából közelítjük meg a kérdést, akkor mi változik mondjuk egy mozillához képest? ráklikkelek a mozilla gombjára és felpattan a böngésző a 3 orimmal amiket reggel nyitottam meg.

Alapból nem tudsz egyszerre egynél több országot megnyitni. Ez természetesen nem igaz, mert szinte minden böngészővel megoldható, hogy meg lehessen, de ezek a lehetőségek az átlag ember számára macerások.

Sami 06-07-2011 10:34

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 288374)
és ha nem bántjuk a plugineket, csak egyszerűen a felhasználás praktikussága szempontjából közelítjük meg a kérdést, akkor mi változik mondjuk egy mozillához képest? ráklikkelek a mozilla gombjára és felpattan a böngésző a 3 orimmal amiket reggel nyitottam meg.

Nem értem miért kell ezt túlbonyolítani...


All times are GMT +1. The time now is 22:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu