Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Eb 2008 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3054)

Remedy 06-20-2008 15:03

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 181138)
A csoportmeccsek elején egy holland-német döntőt akartam, mert a hollandok tényleg szépen játszanak. :) De aki hülye, haljon meg :D

Ezt mire irod?

[HTPA]GeeForce 06-20-2008 15:05

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 181144)
Az olaszok, ha éppen nem találják meg a játék ritmusát, akkor három dolgot csinálnak, színészkednek, sírnak, reklamálnak. Mondja már meg valaki, hogy lehet azt megcsinálni, hogy kézbe veszem a labdát az ellenfél játékosa elől és megyek reklamálni a bíróhoz? Mert a francia-olasz találkozón ez történt.

hogy lehet a meccseket ennyire látványosan ellenük fújni? én felterjeszteném az egész eb-t ha olasz vezető lennék, mert szánalmasan nevetséges, amit műveltek velük a bírók....................................

Valezius 06-20-2008 15:06

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 181147)
Ezt mire irod?

A holland-románra, lehetőségük volt kiejteni az olaszokat. Így elég ironikus lenne, ha ők ejtenék ki őket, szerintem, röhögnék is nagyon :D

persze paradox dolog, hogy azért érdemlik meg a kiesést, mert akkor is azt játszották, amit tudtak, amikor nem kellett volna, de az én értékrendemben így van.
Nem láttam azt a meccset, értelemszerűen a másikat néztem, nem tudom mennyire voltak bénák a románok, dehát akkor is :)

Valezius 06-20-2008 15:07

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 181148)
hogy lehet a meccseket ennyire látványosan ellenük fújni? én felterjeszteném az egész eb-t ha olasz vezető lennék, mert szánalmasan nevetséges, amit műveltek velük a bírók....................................

Nem úgy van, hogy az olasz szövetség a lebonyolítást kifogásolja? (Lehet, keverem valamivel)
Ami szerintem szánalmas nevetséges.

Ha a bírók ellen sírnának az más lenne :)

Peti 06-20-2008 15:39

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 181148)
hogy lehet a meccseket ennyire látványosan ellenük fújni? én felterjeszteném az egész eb-t ha olasz vezető lennék, mert szánalmasan nevetséges, amit műveltek velük a bírók....................................

úgy lehet, hogy az olaszok a legnagyobb szinészek, s ezt a bírók is tudják, ha hozzájuk ér egy ellenfél akkor repülnek 3métert, forognak 5öt a földön, de már repülés közben a bírót nézik a s 2 kézzel kalimpálnak hogy szabálytalanok voltak velük szemben....... nem véletlen hogy a bírok azt se nagyon hiszik el amikor tényleg brutális rúgást kapnak

Steve 06-21-2008 12:42

Olaszoknak két ember szurkol: a divatmajmok (mint 9es években brazilok) meg azok akik nem szeretik a szép focit. Minden talján fan döntse el, hgy melyik kategória :)

Hollandok a szépség mellett eddig eredményes focit játszanak, tán nem törik őket derékba, mint a portugálokat. Bár nekem most a németek játélka is tetszik. Mellesleg továbbra is tartom hogy az oroszok nálam a titkos favorit, az előző meccsan az első gól sztem az eb legkombinatívabb játéka volt.

Mindenesetre hajrá szép foci, hajrá európa!

vityu 06-21-2008 13:41

Ma látni akarom, ahogy a titkos favoritod kiesik!;)
Már a 98-as VB óta a hollandoknak szurkolok, és most végre azt mutatják, amit elvártam tőlük! Bízom benne, hogy megnyerhetik a EB-t. Én személy szerint holland - spanyol döntőt szeretnék látni, kb 3-2 végeredménnyel.

BeeLord 06-21-2008 14:25

Én amondó vagyok, hogy ideje van egy spanyol győzelemnek. Bár hiányolom Raúlt, mert szerintem bőven elférne ebben a mezőnyben(és ezzel nem a mezőnyt szidom), de be kell látni, hogy a Torres-Villa duó is tud valamit.

Annak viszont kifejezetten örülök, hogy a németek kiejtették Portugáliát. Az a Cé Ronaldu borzasztóan irritál. Tehetséges játékos, sőt talán az egyik legjobb a világon, de sajnos többet fetreng a földön, mint az olasz csapat huszonakárhány játékosa egybevéve.

Viszont nem akármilyen dolog volt hallani, ahogy egy igazi sztáredző, egy igazi szakember(!) nyilatkozik a meccs szünetében. Magyar szóval ritkán hall ilyesmit az ember, hogy "annak idején én küldtem ki a szélre Ronaldot a középcsatár pozícióból, bár nagyon nem örült neki eleinte". Nem is értem, minek ültették oda Bozsikot Bölöni mellé. Kontrasztnak?!

komisz86 06-21-2008 14:45

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 181149)
A holland-románra, lehetőségük volt kiejteni az olaszokat. Így elég ironikus lenne, ha ők ejtenék ki őket, szerintem, röhögnék is nagyon :D

persze paradox dolog, hogy azért érdemlik meg a kiesést, mert akkor is azt játszották, amit tudtak, amikor nem kellett volna, de az én értékrendemben így van.
Nem láttam azt a meccset, értelemszerűen a másikat néztem, nem tudom mennyire voltak bénák a románok, dehát akkor is :)

Nem is tudom szerintem akkor csináltak volna hülyeséget, ha elbohóckodják az utolsó meccsüket, mint a portugálok. Akkor lett volna egy spanyol-román amiből kinézett volna egy sima 3:0 a spanyoloknak, így lesz egy spanyol-olasz ahonnan bárki is jut tovább tuti fáradtak lesznek a hollandok ellen...

UI. Én is spanyol-holland döntőt szerettem volna de az már a sorsoláskor eldőlt hogy ilyen nem lesz.

[HTPA]GeeForce 06-21-2008 14:45

Én is remélem kiesik Sztív titkos favoritja :D:D:D

Kitartok amellett, hogy

Németország
Olaszország
Spanyolország
Hollandia

ez a 4 ország legyen az első 4 helyezett. Szerintem ők érdemlik meg a kitüntetett helyeket.


All times are GMT +1. The time now is 09:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu