Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   2/B csoport (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4384)

Pool 10-12-2010 13:23

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 266760)
Eppen ezert kerdezem.

akkor majd látni fogod

Ildee 10-12-2010 13:24

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 266762)
akkor majd látni fogod

Azert nem fogom 0ra adni az orimat. Azert szeretnem tudni, mert szeretnek majd a legaljara lepni.

Pool 10-12-2010 13:25

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 266764)
Azert nem fogom 0ra adni az orimat. Azert szeretnem tudni, mert szeretnek majd a legaljara lepni.

Sztem 200 hekivel is lehetsz B-ben alja nép...

none 10-12-2010 19:16

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 266746)
Nem tudja valaki, hogya B csoport legaljan kb hany hekin vannak az orik?

15.301 ennyi ponton van a legalsó szabis, nem szabis 28,5k-n

Tsobi 10-12-2010 19:22

Quote:

Originally Posted by none (Post 266915)
15.301 ennyi ponton van a legalsó szabis, nem szabis 28,5k-n

hehe, Te aztán tudod.. :D

none 10-12-2010 19:25

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 266916)
hehe, Te aztán tudod.. :D

persze, hogy tudom.. de ebbe mi a vicces? :)

Hex 10-12-2010 19:26

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 266766)
Sztem 200 hekivel is lehetsz B-ben alja nép...

nem kell ahhoz B-be lépnie :P

Tsobi 10-13-2010 18:52

Quote:

Originally Posted by none (Post 266917)
persze, hogy tudom.. de ebbe mi a vicces? :)

A kérdés jogos, hisz önmagán ritkán nevet az ember.. :)

Worr 10-21-2010 12:45

Sziasztok!

Engem ugyan nem a topicot megnyitó téma foglalkoztat, ám két a B csoporttal kapcsolatos kérdésem van, így talán nem baj, ha itt teszem fel őket! (a topic címe úgyis általánosságban a B csoport :D )

Tehát az első kérdésem:
- A B-ben még sosem játszottam, de tervbe van véve az odajutás régi barátokkal, viszont a majdani szövi felállást illetőleg akad pár kérdés. Az egyik legfontosabb, hogy az óriást mint fajt nagyon kedvelem, de nem tudom, hogy ebbe a csoportba érdemes-e óriást választani tisztán hadi orinak? Amennyiben igen, melyik lenne számára a legkedvezőbb első személyiségnek? Inkább az erejét/támadóképességeit érdemes fokozni és ezért tudóst, vagy harcost választani, vagy tegyük még ellenállóbbá és legyen egy túlélő?
A másik hadi óriással kapcsolatos kérdésem az, hogy ezen a szinten körülbelül mennyi kocsmát érdemes tartania? (példaként mondjuk 1k hekin?) Itt is elég egy szélsőségesen alacsony kocsma szám, vagy itt már gondot okozhat a dolog?

- A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a B-ben érdemes tolis orit is tartani, vagy ezzel többet veszítünk, mint nyerünk és inkább játszunk 3 hadissal és 1 infószerző orival - amely lehetne tisztán varis, esetleg hadivari, vagy tolis-varis és akkor még tolvajokkal is tudnánk némi infohoz jutni, ahol a vari nem lenne elég?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Rob 10-21-2010 13:17

Quote:

Originally Posted by Worr (Post 268000)
Sziasztok!

Engem ugyan nem a topicot megnyitó téma foglalkoztat, ám két a B csoporttal kapcsolatos kérdésem van, így talán nem baj, ha itt teszem fel őket! (a topic címe úgyis általánosságban a B csoport :D )

Tehát az első kérdésem:
- A B-ben még sosem játszottam, de tervbe van véve az odajutás régi barátokkal, viszont a majdani szövi felállást illetőleg akad pár kérdés. Az egyik legfontosabb, hogy az óriást mint fajt nagyon kedvelem, de nem tudom, hogy ebbe a csoportba érdemes-e óriást választani tisztán hadi orinak? Amennyiben igen, melyik lenne számára a legkedvezőbb első személyiségnek? Inkább az erejét/támadóképességeit érdemes fokozni és ezért tudóst, vagy harcost választani, vagy tegyük még ellenállóbbá és legyen egy túlélő?
A másik hadi óriással kapcsolatos kérdésem az, hogy ezen a szinten körülbelül mennyi kocsmát érdemes tartania? (példaként mondjuk 1k hekin?) Itt is elég egy szélsőségesen alacsony kocsma szám, vagy itt már gondot okozhat a dolog?

- A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a B-ben érdemes tolis orit is tartani, vagy ezzel többet veszítünk, mint nyerünk és inkább játszunk 3 hadissal és 1 infószerző orival - amely lehetne tisztán varis, esetleg hadivari, vagy tolis-varis és akkor még tolvajokkal is tudnánk némi infohoz jutni, ahol a vari nem lenne elég?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

a fenti leírásból hiányzik, hogy milyen aktivitással vagytok ill. mik a céljaitok. lötyögve a top30-ba jutni bármivel sikerülni fog, akár még óriás hadisokkal is:)
amúgy nagy általánosságban elmondható, hogy az óriás kiesett a népszerű hadis fajok kategóriájából. amit tartanak inkább csak varázslásra való, némi sereggel a támadók megsegítésére.
tolizni meg igazából sehol nem éri meg. információszerzásre bőven elég valamelyik támadó kicsit tolisodva vagy a szövi törpéje.


All times are GMT +1. The time now is 09:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu