Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Ablakmosó (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3269)

Eke 11-23-2008 10:26

Goldy nyomjál bele egy félliter szeszt és máris megoldottad a problémát
és még jol tisztitt is

Eke 11-23-2008 10:28

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 197608)
Ok és az olajat aztán mivel szedem ki maradéktalanul? :)

Semmivel milyen jopofa lesz a szélvédö amikor folyik róla az olaj,és biztos nem fagy rá semmi:D:D:D

Ati 11-23-2008 10:30

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 197608)
A szűrőjén szerintem semmi lopó alkalmatosságot nem lehet ledugni :)

Van szűrője? :eek:

Eke 11-23-2008 10:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 197624)
Van szűrője? :eek:

Tényleg ha szürö van akkor azt tisztittani is lehet,tehát ki lehet venni.:D

Cassandra 11-23-2008 10:38

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 197625)
Tényleg ha szürö van akkor azt tisztittani is lehet,tehát ki lehet venni.:D

Papír szűrőt nem lehet tisztítani.:D Bár ott szerintem nincs szűrő.:)

A Teszkos fagyállóval is vigyázni kell.;)
Szélvédőmosóból jó amúgy a hipermarketes is, illetve ott is lehet jókat kapni, nem is drágán. Év elején gyakorlatban figyeltük ki, hogy az árukészlet melyik része fagyott szét a minuszokban az udvaron és melyik nem.:D :p

Ati 11-23-2008 10:43

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 197627)
A Teszkos fagyállóval is vigyázni kell.;)
Szélvédőmosóból jó amúgy a hipermarketes is, illetve ott is lehet jókat kapni, nem is drágán. Év elején gyakorlatban figyeltük ki, hogy az árukészlet melyik része fagyott szét a minuszokban az udvaron és melyik nem.:D :p

Volt többféle, de mondom mi baja lehet a tescosnak? A bogarakat nem szedi le, de az télen nem kell. Csak az kell, hogy a felcsapódó sarat valamivel lemossam. Azt nagyon elrontani nem lehet... Gondoltam én. :D A tapasztalat az, hogy el lehet... :D Azért nem semmi téli ablakmosó az, ami +2 fok alatt nem használható. :D:D:D

Ati 11-23-2008 10:45

De persze gonosz vagyok, mert lehet, hogy nem fagy ez be nulla fokban, csak az éjjeli -3 fok annyira betett neki, hogy 2 óra folyamatos autó-használat és +1 fok nem volt elég a kiolvadáshoz... De igazából a -3 fokkal lehet a baj. :D

Cassandra 11-23-2008 10:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 197628)
Volt többféle, de mondom mi baja lehet a tescosnak? A bogarakat nem szedi le, de az télen nem kell. Csak az kell, hogy a felcsapódó sarat valamivel lemossam. Azt nagyon elrontani nem lehet... Gondoltam én. :D A tapasztalat az, hogy el lehet... :D Azért nem semmi téli ablakmosó az, ami +2 fok alatt nem használható. :D:D:D

Lehet nyáron nem a télit kellene használni és télen nem a nyárit.:D :p
Amúgy viccen kívül a tescosnak sztem kb az a baja, hogy nem más mint egy "illatosított" szines lötty. Nálunka a legrosszabb szélvédőmosó is bírta -8 -10 fokig.:D Az más tészta már, hogy -19 van rá írva.:)

Ati 11-23-2008 10:54

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 197631)
Lehet nyáron nem a télit kellene használni és télen nem a nyárit.:D :p

:p

Ez direkt Hódítósoknak van kitalálva, mert a téli kék, a nyári zöld. Nem lehet összekeverni. :p:D

(Aki nem érti a hasonlatot: sokan Hódban sem azt nézik, hogy mi volt kiírva, hanem azt, hogy milyen színű háttérrel. :))

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 197631)
Amúgy viccen kívül a tescosnak sztem kb az a baja, hogy nem más mint egy "illatosított" szines lötty. Nálunka a legrosszabb szélvédőmosó is bírta -8 -10 fokig.:D Az más tészta már, hogy -19 van rá írva.:)

Hát igen, kezdem azt hinni, hogy tényleg csak valam ilyesmi... :( És tele van töltve vele... Plusz van még egy fél üveggel...

Ne tudd meg, hogy mennyire örültem, amikor a nyári végre elfogyott. :D

Egyébként nyáron kipróbáltam, hogy szó szerint veszem a leírását, és akár hiszed, akár nem, működött! Azt írja, hogy nem szabad megvárni, amíg a bogarak rászáradnak az üvegre. És tényleg működik, mert ha azonnal mosod, akkor leszedi! 10 másodperc után már nem, dehát én vagyok a hülye, hogy hagytam rászáradni a bogarat... :D Szóval nem túl takarékos vele autópályán menni például, mert folyamatosan kell folyatni az ablakra... :D:D:D

Eke 11-23-2008 10:55

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 197627)
Papír szűrőt nem lehet tisztítani.:D Bár ott szerintem nincs szűrő.:)

Ha meg papir akkor cserélhetö,akkor is ki lehet venni.


All times are GMT +1. The time now is 21:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu