Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   érdekes háború! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1797)

laci 05-13-2007 08:16

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95677)
...Aztán kapott egy olyan infót x4,hogy ez a külsős ori támadás valami olyan csel amivel ki lehet tiltatni az ellen szövetség tagjait...

Jó lett volna csak simán A és B, ezek a kódok öszezavarnak :o

Egy ötletem van, mi lehet a trükk: elkezdenek mindenkivel harcolni, aztán jksz-t jelentenek, mert mindenki őket üti.
De ez bukta lesz, mert ha ők kezdenek ki mindenkivel, annak nyoma marad ;)

Rod 05-13-2007 20:32

Én arra gondolok hogy azt akarják hogy egyszerre több sereg menjen rájuk és összeakadjanak...

Bogár 05-13-2007 20:43

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 95832)
Lehet neked van igazad:)
Amúgy én nem beszéltem semmilyen szöviről és semmi nevet nem említettem szóval nem is tudom elképzelni ,hogy te melyik szövire gondolsz most:confused: :) (x3,y4)
Minden esetre jobb félni,mint megilyedni:rolleyes:
Azért remélem igazad van és csak fölösleges aggodalomról van szó!

nem nehéz kitalálni, hogy melyik 2 szöviről van szó. :p
elég, ha csak rápillantasz a teljesre az adott csopiban. ;)

Reni 05-13-2007 23:01

... és miből derül ki, hogy melyik csoportban van?

Smooth Scroller 05-14-2007 00:19

es honnan tudjatok hogy eleve ugy van ahogy attila elmondta? nekem eleg santitosan hangzik a tema...

1szeruen lehet, hogy felnek az anarchtol es majd a forumra mutogatnak, hogy lam mi mar elore mondtuk, hogy nem jkszrol vagy ellehetetlenitesrol van szo.

en nem hallottam a masik felet. es meg1szer: elegge felemasnak tunik az egesz. en a helyukben abbahagynam a tamadasokat mielott atrepulnenek.


megjegyzem, nem rolam van szo. semmi kozom az egeszhez. csak olyan gyanusan hangzik az egesz. ennyi.

Kutyuleee 05-14-2007 00:36

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 96052)
es honnan tudjatok hogy eleve ugy van ahogy attila elmondta? nekem eleg santitosan hangzik a tema...

1szeruen lehet, hogy felnek az anarchtol es majd a forumra mutogatnak, hogy lam mi mar elore mondtuk, hogy nem jkszrol vagy ellehetetlenitesrol van szo.

en nem hallottam a masik felet. es meg1szer: elegge felemasnak tunik az egesz. en a helyukben abbahagynam a tamadasokat mielott atrepulnenek.


megjegyzem, nem rolam van szo. semmi kozom az egeszhez. csak olyan gyanusan hangzik az egesz. ennyi.

Erről nekem a törlésig ütés topicból jut eszembe egy siránkozó ember... a végére kiderült hogy haveromék ütötték és furcsa mód a másik fél meséje picit hihetöbb volt (pl nem volt egy hszben legalább 3 ellentmondás:D)

J.Ati 05-14-2007 01:45

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 96052)
es honnan tudjatok hogy eleve ugy van ahogy attila elmondta? nekem eleg santitosan hangzik a tema...

Mi ebben a sántitós?
Nem igazán értem miből szűrted ezt le,de elég csavaros az észjárásod!:D
Különben meg megoldódott a probléma ,mert a 11. mészár után elhúztak szabira így véget ért a háború!
Szóval fölösleges aggodalom volt részünkről...

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 96052)
1szeruen lehet, hogy felnek az anarchtol es majd a forumra mutogatnak, hogy lam mi mar elore mondtuk, hogy nem jkszrol vagy ellehetetlenitesrol van szo.

Képzeld jksz-eltünk:D :D
Megkértük az ellenfelet,hogy támadjon ki idegen orikra!!
Még1-szer nem értem ,hogy te mit olvastál és hogyan,de Gratulálok neked:p


Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 96052)
en nem hallottam a masik felet. es meg1szer: elegge felemasnak tunik az egesz. en a helyukben abbahagynam a tamadasokat mielott atrepulnenek.

A 4 tagból 1 maradt játékban ,de már őt se ütjük!
Szóval abbahagytuk a háborút.
Lehet,hogy te vagy az a tag:confused: :confused:


Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 96052)
megjegyzem, nem rolam van szo. semmi kozom az egeszhez. csak olyan gyanusan hangzik az egesz. ennyi.

Kezdesz olyan lenni ,mint Columbo...gyanús dolgokat keresel..!
Azért köszi a hsz.-od igazán sokra mentem vele:(
Ja és jegyezd meg nem rólad van szó:)

J.Ati 05-14-2007 01:46

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 96032)
... és miből derül ki, hogy melyik csoportban van?

Bogár jó helyről szedi az infókat.
Ezért tud mindent:)

richardka 05-19-2007 18:23

anno engem egy ilyenért tettek anarchba

Azota 3x is megnézem mielőtt ütök valakit hogy háboruzgat e vagy sem mással:))
illetve ha valaki belepofátlankodik a háboruba akkor nyitom a másik frontot is feléje

nagyon vigyázzni kell. A tapasztalatom azt mondja sajnos van ilyen:(

Reni 05-19-2007 20:44

nem tudom elképzelni, hogy amiatt, hogy valakivel bajszot akasztottál, aki épp egy másik szövivel is hadakozik átraknának, hacsak nincs mögötte valami susmus tényleg ... mivel ezt a játékot kettőnél többen játszák az ilyesmi gyakran előfordulhat, nem ütközik a játék szabályaiba, hogy egyszerre több valaki támadja ugyanazt az országot...

ha meg valami folytán átraktak, és úgy érzed nem jogosan, írsz a supportra és egyénileg kivizsgálják...de az esetek többségében kiderül, hogy jogos volt az átrakás, csak az illető nem volt tisztában vele, hogy azt nem szabad csinálni ami miatt áttették..


All times are GMT +1. The time now is 01:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu