Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Karaván (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3273)

Debilke 11-28-2008 19:55

Quote:

Originally Posted by Zoli (Post 198160)
Ezt már nem csak elvárjuk, az erdő igenis beköltözött a WC-kbe, a nappaliba, az autóba is..sőt, nem csak az erdő, de az óceán, a friss jázminillat, és az eukaliptusz levelek is jönnek, ha akarjuk :)

akarjuk? mert akkor innentől kezdve akarom, hogy a pecabotomra ne nekem kelljen felfűznöm a kukacot, valami önadagolós izét kitalálhatnának, és lécci a scrables betűtartómon is legyen egy panel, ami feldobja, hogy a betűimből milyen szavakat tudok kirakni... szóval annyi kényelmi módosítást tudnék kitalálni a Hódban is, csak nem biztos, hogy jó lenne... nekem a hód egy játék, egy része az életemnek amit azért csinálok, mert nem kötelező, de nagyon élvezetes, legalább itt ne akarjon az ember FELESLEGES kényelmet keresni :)

csabi 11-28-2008 22:28

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 198162)
akarjuk? mert akkor innentől kezdve akarom, hogy a pecabotomra ne nekem kelljen felfűznöm a kukacot, valami önadagolós izét kitalálhatnának, és lécci a scrables betűtartómon is legyen egy panel, ami feldobja, hogy a betűimből milyen szavakat tudok kirakni... szóval annyi kényelmi módosítást tudnék kitalálni a Hódban is, csak nem biztos, hogy jó lenne... nekem a hód egy játék, egy része az életemnek amit azért csinálok, mert nem kötelező, de nagyon élvezetes, legalább itt ne akarjon az ember FELESLEGES kényelmet keresni :)

mért FELESLEGES? :)

zavarna a plussz 1 sor?

zavarna, ha néhányunknak könnyebb lenne a 0,2megás nettel játszani és nem kellene +2percet várni?

Remedy 11-28-2008 22:33

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 198201)
mért FELESLEGES? :)

zavarna a plussz 1 sor?

zavarna, ha néhányunknak könnyebb lenne a 0,2megás nettel játszani és nem kellene +2percet várni?

Bar nem engem kerdeztel, de itt egyetertek Orsival. Tok felesleges, csak epp mert NEKED sporolna ket kattintast. En meg szeretnem ha a fomenumben ha a lovasaimra kattintok a tamadas jojjon be a legutoljara kattintott orival, az altalam default megjelolt tamadasfajtaval, max tabornokkal, osszes pacimmal, hogy nekem mar csak az ok-t kelljen nyomnom, ne kelljen mar annyit kattingatnom! Sot, kuldje is ki kv elotti utolso masodpercben, minek az ok-ra feleslegesen kattingatnom? :) Es meg kb 40 ilyet tudnek felsorolni, ami a sajat izlesem szerint gyorsabb lenne. Csak akkor kb az egesz jatekelmeny megszunne....

Ne mindent a hod csinaljon mar meg helyetted... :)

A netet belekeverni meg tok felesleges, es nem is kapcsolodik ide... :)

csabi 11-28-2008 22:45

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 198202)
Bar nem engem kerdeztel, de itt egyetertek Orsival. Tok felesleges, csak epp mert NEKED sporolna ket kattintast. En meg szeretnem ha a fomenumben ha a lovasaimra kattintok a tamadas jojjon be a legutoljara kattintott orival, az altalam default megjelolt tamadasfajtaval, max tabornokkal, osszes pacimmal, hogy nekem mar csak az ok-t kelljen nyomnom, ne kelljen mar annyit kattingatnom! Sot, kuldje is ki kv elotti utolso masodpercben, minek az ok-ra feleslegesen kattingatnom? :) Es meg kb 40 ilyet tudnek felsorolni, ami a sajat izlesem szerint gyorsabb lenne. Csak akkor kb az egesz jatekelmeny megszunne....

Ne mindent a hod csinaljon mar meg helyetted... :)

A netet belekeverni meg tok felesleges, es nem is kapcsolodik ide... :)

nem NEKEM, hanem minden VIP tagnak.. :p :)

ha szerinted a karaván- és a seregindítás egyenértékű, akkor ezzel nem tudok mit kezdeni.. :)

a net annyiban kapcsolódik, h egy lassú vagy korlátos nettel (pl mobilinternet), egyáltalán nem mindegy, h hányszor és mire kattintasz.. :)

none 11-29-2008 11:30

részemről elfér a játékban, de ha kimarad az se zavar:)

richardka 12-04-2008 07:16

elvileg akkor jo mikor sassolom a szövimet és láttom mi kell neki és akkor zsupsz azonnal küldöm. Na de ha 3 szövim van akkor ugyis végignézem mindegyiket kell e valamelyiknek valami, innentől megette a kutya.

de szerintem felesleges:p kár ezért a hodot megpiszkálni, bár engem nem zavarna,

szavazás miért nincs ugy szavaznák valamire:D

Kutyuleee 12-07-2008 16:49

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 198122)
Ps: Ha azt nezed, hogy a Te esetedben nem kell beklikkelni kinek kuldod, akkor epp lehet egyenlo a kattintasok szama, de ez esetben sem sporolunk semmit...
Szerintem csak bonyolultabb lenne. :)

dehogynem, azt a 4kör, amit egy félre klikkeléssel várnod kell:D:D:D

Bogár 12-07-2008 17:11

Támogatom a javaslatot. És szerintem logikus is az elképzelés. Nagyon sok alkalommal úgy küldöm a karavánt, hogy először megcsekkolom, hogy mire van szüksége az illető szövimnek.

Egyébként meg nem hiszem, hogy csökkentené valakinek is a játékélményét. Ha talán mégis, akkor egyszerűen nem használja azt a funkciót. Szerintem az ehhez hasonló ellenérvek eléggé nevetségesek. :D

Quote:

Originally Posted by richardka (Post 198681)
de szerintem felesleges:p kár ezért a hodot megpiszkálni

Húú, hát erre nem is tudom, mit írjak. Úgy érzem, hogy az egész Hódító működését megzavarná, hogy egy link bekerülhessen az egyik oldalra (és véletlenül sem egyetlen copy-paste-ből állna nagyjából). :D

richardka 12-08-2008 07:16

Quote:

Originally Posted by Bogár (Post 198920)

Húú, hát erre nem is tudom, mit írjak. Úgy érzem, hogy az egész Hódító működését megzavarná, hogy egy link bekerülhessen az egyik oldalra (és véletlenül sem egyetlen copy-paste-ből állna nagyjából). :D


Bennem a hiba:D ha valami müködik és jol müködik én pl egy sort se piszkálok a programokba. Lusta vagyok

de amit irtam az még mindig fekszik, ha 3 szövid van és mindegyiket végigsassolod hogy a hatalmas nyersidet kinek lökjed, akkor ugyis végigkatintod mindegyiket, ki van jobban rászorulva, innentől meg ....

Ati 10-26-2009 21:05

Mostantól a szöviinfó oldalról is át lehet jutni a karaván oldalra, ilyenkor automatikusan az az ország kerül kiválasztásra a karaván célpontjaként, ahonnan átugorottál.


All times are GMT +1. The time now is 09:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu