Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Új élményfürdő Budapesten (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3276)

rak_loo 12-01-2008 20:51

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 198486)
Ez eddig ok, hogy betonozni készült, de a csempe hogy marad meg rajta?:eek: Ragasztót is kellett volna venni.:cool:

sziszala :D

nem éiek me ,de majd edack me mondja az oká :D

Redback 12-01-2008 20:54

Quote:

Originally Posted by rak_loo (Post 198497)
sziszala :D

nem éiek me ,de majd edack me mondja az oká :D

Nem jó a billentyűzete.Kacsastílus?:D

Reni 12-02-2008 10:08

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198450)
December 5-én nyílik Budapesten egy újabb élményfürdő, az Aquaworld. Nézegettem most az árait, és...

... bevallom, hogy még sose voltam élményfürdőben, ezért segítsetek ki légyszi. Hogy lehet a belépő árát PERC ALAPON számolni? Meg kell mondani, hogy én 177 percet szeretnék bent lenni, és amikor ez letelik, akkor kivágnak? Vagy addig nem engednek haza a végén, ameddig ki nem fizettem? :eek:


Időegységre való belépőt veszel, a legkevesebb 1 óra ( kivéve látogatói jegy) kapsz a kezedre egy óraszerűséget, amit majd kifele hozzá kell érinteni egy szenzorhoz és ha azt mondja többet voltál benn mint amire kérted a belépőt, ki kell fizetni a fennmaradó perceket utólag. Úgy nem engednek be senkit hogy nem tudom meddig maradok, majd kifele fizetek, mindenképp kell vásárolni egységet. Elég sok helyen van a fürdőben leolvasó is ami mutatja még hány perced maradt ha hozzáérinted az órád.
Az öltözőszekrények is ezzel a csuklódon lévő óraszerőséggel nyílnak, amit ha a szekrénysor végén található érzékelőhöz érinted kiírja hányas szekrény a tied és ki is nyitja a zárat pár másodpercre. Ha nem érsz oda a szerényedhez és nem tárod ki az ajtaját, automatikusan visszazáródik nagyon hamar.

Ati 12-02-2008 10:12

Idáig még oké is, de mi van, ha azt tervezem, hogy megyek 2,5 órára. Ennyi pénzt viszek is magammal, beengednek. Aztán annyira belemerülök az élménybe, hogy ottrekedek 4 órát. Esetleg elalszom a napon. :) Ilyenkor ki kéne fizetni a pluszt, no de ha nincs miből? :D

Étteremben is utólag fizetsz, de ott az étlapról már előre ki tudod számolni, hogy mit rendelhetsz. Egy idő alapú rendszernél utólag fizetve azért látok benne rizikót...

Reni 12-02-2008 10:19

Biztos megvan erre is a kidolgozott stratégiájuk, fogalmam sincs mi lehet az. Még nem láttam mit tesznek ilyenkor. Kb olyan lehet mint mikor a buszon potyázol. Lehet rendőrt hívnak és jegyzőkönyvet vesznek fel ha nem tudtok megegyezni.

Betelgeuse 12-02-2008 10:30

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198527)
Idáig még oké is, de mi van, ha azt tervezem, hogy megyek 2,5 órára. Ennyi pénzt viszek is magammal, beengednek. Aztán annyira belemerülök az élménybe, hogy ottrekedek 4 órát. Esetleg elalszom a napon. :) Ilyenkor ki kéne fizetni a pluszt, no de ha nincs miből? :D

Étteremben is utólag fizetsz, de ott az étlapról már előre ki tudod számolni, hogy mit rendelhetsz. Egy idő alapú rendszernél utólag fizetve azért látok benne rizikót...

Taxi, billiárdterem, kocsma és még sorolhatnám hol kell utólag fizetni. Egy felnőtt embernek szerintem ez nem okozhat akkora problémát kiszámolni...

Ati 12-02-2008 10:35

Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 198531)
Taxi, billiárdterem, kocsma és még sorolhatnám hol kell utólag fizetni. Egy felnőtt embernek szerintem ez nem okozhat akkora problémát kiszámolni...

A taxisokat le is szokták szúrni, a kocsmában tömegverekedést tartanak, hogy eliszkolhassanak. Ez mind oké, de egy strandon? :D

tdomo 12-02-2008 14:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198532)
A taxisokat le is szokták szúrni, a kocsmában tömegverekedést tartanak, hogy eliszkolhassanak. Ez mind oké, de egy strandon? :D

A tömegverekedés ott is bejöhet.:D

rak_loo 12-02-2008 19:47

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 198498)
Nem jó a billentyűzete.Kacsastílus?:D

mi az a kacsasílus?:D

vityu 12-02-2008 20:13

Quote:

Originally Posted by rak_loo (Post 198586)
mi az a kacsasílus?:D

háp-háp :D És közbe futni kell, meg repülni próbálni :)


All times are GMT +1. The time now is 18:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu