Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Mentsük meg az 1A-t a bunkerelfektől! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3899)

monro 11-09-2009 09:25

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 228478)
És újfent csak ennyit kérdezek:
A többi csoport??




Bocs de ezt a kérdést nem igazán értem. Mi van a többi csoportban ha a tornyokban lévő íjászaik "csak" 6 ponttal védenek?

Sztem csak annyi változik meg, hogy be lehet majd verni egy MF-elfet is szöviben, aki ha ott van vissza tud támadni ugy hogy be sem fértek mégegyszer amíg vissza nem ér a seregetek és közben szét tud gyujtani (mivel visszakapja a toliakcióit). De ha félreértettem a kérdésed lényegét akkor lécci írd le mi lenne szted a probléma lejjebb ha az elfet módosítanánk a fentiek szerint.

monro 11-09-2009 09:31

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 228476)
komolyan elmentek már ti, hogy minden hülyeséget kitaláltok. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, hogy a sok idővel nem rendelkező ori tulajookat szivassuk. Kicsit lasssan már komolytalannak tartom az egészet.

Kíváncsi leszek mi lesz a következő eszement ötleted:
mondjuk, hogy vegyük el az orktól a tábi bónuszt és a kitámadási bónuszt, vagy a gnómnak ne csak 10% tornyot kelljen tartania, hanem többet? Vagy esetleg az óriástól vegyük el a sziesztát? kíváncsian várom

Sajnálom ha nem érted a javaslatok lényegét. Mi köze van ennek a gazdag klánokhoz nem tudom... Lehethogy tényleg elgurult a gyógyszerem bocs érte. Sajnos kevés olyan játékos van akit érdekel, hogy jó játék legyen. Elég sokaknak hogy elküldik az sms-t és lefekszenek aludni mindenféle játékélmény nélkül. Nekem ez kevés ezért próbálok fényt gyujtani a fejekben. Látom szélmalomharc de azért amíg van írásjogom addig talán remény is van.

Reni 11-09-2009 10:08

Szavazásba olyan pontot is kellett volna tenni, hogy jó az elf ahogy most van tisztábban látszana ki van a mostani melett. Én erre szavaznék.

monro 11-09-2009 10:09

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 228489)
Szavazásba olyan pontot is kellett volna tenni, hogy jó az elf ahogy most van tisztábban látszana ki van a mostani melett. Én erre szavaznék.

Van ilyen pont.

Reni 11-09-2009 10:12

Quote:

Originally Posted by monro (Post 228490)
Van ilyen pont.

Én nem találom.

Kubbi 11-09-2009 10:32

Quote:

Originally Posted by monro (Post 228487)
Sztem csak annyi változik meg, hogy be lehet majd verni egy MF-elfet is szöviben

ez a jelenlegi rendszerben könnyen kivitelezhető
nem is értem mi itt a kín

Ati 11-09-2009 10:37

Quote:

Originally Posted by monro (Post 228490)
Van ilyen pont.

Én se látok ilyen pontot.

monro 11-09-2009 10:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 228494)
Én se látok ilyen pontot.

A 4. pont amit kerestek. Picit más szavakkal.

Ildee 11-09-2009 10:45

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 228491)
Én nem találom.

"Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni"
:D

Pool 11-09-2009 10:47

Miért nincs sima "Nem" lehetőség is a szavazásnál?

Kicsit szánalmas ez "Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni"

Én csak szimplán "Nem"-re szavazok


Esetleg lehetne egy szavazás már arról is, hogy mentsük meg az 1/A-t monro, Északföld, wand és Fegya ötleteitől :)


All times are GMT +1. The time now is 17:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu