Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Anarchba való fordulás megváltoztatása! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2709)

Hóhér 01-29-2008 14:14

Én elolvasom :)

Anarchból lehet normál csopiba fordulni?

:D:D

ha nem, akkor teljesen mindegy, hogy milyen feltételekkel szerez anarchba több személyiségű országot, pláne hogy attól IS függhet , hogy tud e fordulni, hogy mennyi vippet küld másnak, aranyért...

az anarch teljesen más játék mint a normál, főleg az érvényesül, akinek minél több országa, vagy ismerettsége van...

így szerintem teljesen értelmetlen összehasonlítani a normál csoportos többszemélyiségű országokkal, ergo teljesen mindegy az ilyen irányú változtatás,a normál csoportosokkal szemben, hiszen a személyiségek megszerzése eleve most is teljesen különböző feltételekkel működik.

Stoky(Gárdi) NEXUS 01-29-2008 14:16

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 155228)
Technikai oka nincsen. Elvi oka annál több.

Kedves normál csoportban játszók: szeretnétek-e, hogy a normál csoporttal ellentétben a forduláshoz az anarchista csoportban ne 4, hanem csak 3 csoportban kelljen a többszemélyiség nehezített feltételeit teljesíteni? Ezáltal a normál csoporthoz képest sokkal egyszerűbbé váljon a fordulás, a saját országok segítségével való feljebbjutáson túl annyival is, hogy a nehezített feltételeknek összességében csak a háromnegyedét kell teljesíteni.

Erre itt nyilván nem fogunk érdemi választ kapni, hiszen a témacím miatt leginkább anarchista csoportosok jönnek ide, de remélem, hogy ezzel sikerült az elvi problémát érzékeltetni.

légyszíves nyiss egy szavazást erről hogy a normált játszó emberek is tudjanak szavazni és feltünjön nekik hogy rájuk is vonatkozik nem csak az anarchra!

én nem tudom h kell szavazást csinálni:(

Ati 01-29-2008 14:17

Quote:

Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS (Post 155230)
ha valaki A ba visz egy orit ő fordulhat B ből és ott 2000 kört kell L tölteni szóval olyan mintha normál 4 szintes lenne

Ilyenkor nem a top30%-ot kell csak teljesítenie, hanem a személyiségének megfelelő nehezített feltételeket! Akárcsak anarchban.

Stoky(Gárdi) NEXUS 01-29-2008 14:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 155234)
Ilyenkor nem a top30%-ot kell csak teljesítenie, hanem a személyiségének megfelelő nehezített feltételeket! Akárcsak anarchban.

tudom:)

Hóhérnek igaza vn:)

aki normálos és nem játszik anarchban annak mindegy h hogy fordulunk de ha lehet kéne nyitni róla egy szavazást!:)

Ati 01-29-2008 14:25

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 155231)
A-ban 172k ponton kezdődik a top30, D-ben 592k ponton.
G-ben ill B-ben egy kék kettes orinak bőven elég lépéshatárra menni, h pörögjön a top, H-ban kb a lépési határ földjének kb 3szorosa kell ehhez.
A-ban vígan felüti magát az ember a top30%-ba, D-ben örül, ha 100 oriból 10 nem szabis.
valóban könnyebbnek tekintitek ezt a fordulást az anarchban? ha igen, szeretettel várunk minden kedves játékost a leendő könnyű anarch játékba :)

A-ban, B-ben, G-ben jó esetben nincsenek ott a saját országaid, amiket megtámadva külső országok bevonása nélkül fel tudsz menni.

Azt remélem nem állítja senki, hogy egy országgal ugyanolyan könnyű feljutni X pontra, mint 8-10-20 saját országgal, akiket visszatámadás veszélye nélkül lehet ütni.

Arden 01-29-2008 14:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 155238)
A-ban, B-ben, G-ben jó esetben nincsenek ott a saját országaid, amiket megtámadva külső országok bevonása nélkül fel tudsz menni.

Azt remélem nem állítja senki, hogy egy országgal ugyanolyan könnyű feljutni X pontra, mint 8-10-20 saját országgal, akiket visszatámadás veszélye nélkül lehet ütni.

nem ezt mondtam Ati, Te is tudod :)
csak arra próbáltam volna rámutatni, h nehéz dolga van az embernek, ha fel akar jutni. saját tapasztalatomból kiindulva G-ben és B-ben nincs ilyen nehéz dolga az embernek, ha fel akar jutni.
(de ez nem tartozik a témához, szóval off vége)

Stoky(Gárdi) NEXUS 01-29-2008 14:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 155238)
A-ban, B-ben, G-ben jó esetben nincsenek ott a saját országaid, amiket megtámadva külső országok bevonása nélkül fel tudsz menni.

Azt remélem nem állítja senki, hogy egy országgal ugyanolyan könnyű feljutni X pontra, mint 8-10-20 saját országgal, akiket visszatámadás veszélye nélkül lehet ütni.

Ati én egy országgal mentem fel pár nap alatt 250k pontról 450k ra ugy hogy nem volt még a közelébe se orim másik...

és 1-2* vissza is jöttek és beütöttek

szóval 1 orival is jol lehet haladni de tovább nem tudok menni az orimmal mert nincs kit üssek...

Ati 01-29-2008 14:29

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 155241)
csak arra próbáltam volna rámutatni, h nehéz dolga van az embernek, ha fel akar jutni. saját tapasztalatomból kiindulva G-ben és B-ben nincs ilyen nehéz dolga az embernek, ha fel akar jutni.
(de ez nem tartozik a témához, szóval off vége)

Mi az OKA annak, hogy nehéz dolga van az embernak, ha fordulni akar D-ből?

Szerintem a jelenleg ottlevő giga méretű országok.

Nem játszom anarch D-ben, úgyhogy javítsatok ki, ha rosszul látom a helyzetet.

Totya&Törpe 01-29-2008 14:30

én is egyetértek Gárdival.. 2 személyiséggel még talán tudsz fordulni de 3-mal már szinte lehettelen..
Ati, sztem nem sok ember viszi úgy fel az orijait anarchba hogy a saját orijait üti folyamatosan (hacsak nem akar újrázni), meg mire 4 orival is sikerülne felhuznod 1 orit (aminek több személyisége van) ott lenne a fedezési arány ami meg lehet hogy megfogni a 4 segéd oridat...:)
én egywenlőre nem látok sok kiutat ebből a helyzetből:(

Hóhér 01-29-2008 14:30

nem értem , hogy lehet a normálcsoportot az anarchoz hasonlítani...

az anarchban megfelelő mennyiségű sms küldése mellett, szinte csak a ponthatár jelenthet gondot a forgásban.

a normál nem így működik.
( amúgy a többihez nem értek, szóval sok sikert a módosításhoz, többet nem tudok szólni hozzá :) )


All times are GMT +1. The time now is 04:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu