Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Faj/Személyiség váltás vip-ért cserébe :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4285)

Totya&Törpe 07-12-2010 21:52

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 258106)
Normálban ez egy nagy marhaság lenne...

Felmegyek orkkal tetőre, váltok elfre, hogy biztonságban legyek/váltok törpére, hogy termelhessek/váltok tábornokról kereskedőre, hogy termelhessek...
stb...
kár is erről beszélni...



csak 1xer lehetne váltani pl

normálba biztos felborítana mindent szóval igazat adok nektek
anarchban lehetne róla beszélni ha lehetne hogy csak ott legye ilyen 1xer ...bár lehet az már kivételezés vagy nem tom :(

J.Ati 07-12-2010 21:53

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 258109)
Amikor nagy marhaságot olvasok, akkor miért esnék túlzásba?
Csak leírtam az ellenérveimet...

Anarchban meg mi értelme, mikor lehet 1000 orid is?

Nem játszom ott, így nem tudom.
Gondolom felvitt egy orit csitrillió hekire, és szeretne fajt váltani…

Pool 07-12-2010 21:55

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 258112)
Nem játszom ott, így nem tudom.
Gondolom felvitt egy orit csitrillió hekire, és szeretne fajt váltani…

Ha fel tudott vinni 1-et, fel tud még 1-et...

Totya, mi adta az ötletet?
Elárulod?

J.Ati 07-12-2010 21:55

Quote:

Originally Posted by Totya&Törpe (Post 258111)
csak 1xer lehetne váltani pl

normálba biztos felborítana mindent szóval igazat adok nektek
anarchban lehetne róla beszélni ha lehetne hogy csak ott legye ilyen 1xer ...bár lehet az már kivételezés vagy nem tom :(

Nem lenne kivételezés, mert hoztál egy olyan példát, ami valós. Az orinév átírás.
Mondjuk lehetne 10 évente egyszer váltani fajt, de csak anarchban, és csak 10.000 vipért cserébe.

Ez csak egy ötlet, de ez még mindig nem megbeszélés :)

Totya&Törpe 07-12-2010 22:01

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 258113)
Ha fel tudott vinni 1-et, fel tud még 1-et...

Totya, mi adta az ötletet?
Elárulod?

pl onnan jött hogy y-ba is van pár ország 100k hekin nem enyimé egyik sem de pl azok között is van ork fél-elf ...és nekem is van orim D-be aminek elf a faja 200k hekinél nem én vittem fel úgy kaptam/cseréltem és mondjuk nekem megérné Törpévé tennem vagy normális személyiséget választani neki ls sztem többen lennénk anarchba akinek van ilyen orija amin szivesen véltozatna ha lenne rá lehetősége...
hidd el ha letudnám verni és másikat a helyére vinni nem lennék itt hanem csinálnám :)
tudom hüleség ekkora orik de ha már megvannak akkor egy lehetőség és csak felvettem nem kell ezt vérkomolyan venni :)

Pool 07-12-2010 22:18

Anarchban felőlem legyen, de normálban semmiképp....

Killer 07-12-2010 23:18

hűűű mekkora törpe lennék:D

Dynosaur 07-13-2010 15:38

Quote:

Originally Posted by Totya&Törpe (Post 258115)
pl onnan jött hogy y-ba is van pár ország 100k hekin nem enyimé egyik sem de pl azok között is van ork fél-elf ...és nekem is van orim D-be aminek elf a faja 200k hekinél nem én vittem fel úgy kaptam/cseréltem és mondjuk nekem megérné Törpévé tennem vagy normális személyiséget választani neki ls sztem többen lennénk anarchba akinek van ilyen orija amin szivesen véltozatna ha lenne rá lehetősége...
hidd el ha letudnám verni és másikat a helyére vinni nem lennék itt hanem csinálnám :)
tudom hüleség ekkora orik de ha már megvannak akkor egy lehetőség és csak felvettem nem kell ezt vérkomolyan venni :)

esetleg az is megoldás lehetne, hogy ha ANARCHban veszel egy orit, akkor kiválaszthatod a faját, és a személyiségét a saját szájízed szerint...

azért nem preferálom ezt a fajváltást, mert akkor felverekszi magát az ember top nemtommennyibe a legtetejére, és átvállt pl: elfre, amivel nem jutott volna odáig, vagy csak nagyon-nagyon nehezen... (ugye elf már fedezni sem tud ott).

Viszont ebben látok rációt, hogy Te mondjuk másik szemet preferálsz, mint az aki eladja az országot, ezért amikor megveszed választhatsz újra szem(ek)et bele. (akár fajt is, rajtam aztán nem múlik... :p bár akkor megint fellép az amit fentebb írtam.:))

Nem játszok anarchban, nem is tervezem. De gondoltam a véleményem azért megosztom... :)


szerk: normálban semmiképp!

Ati 07-13-2010 15:49

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 258147)
esetleg az is megoldás lehetne, hogy ha ANARCHban veszel egy orit, akkor kiválaszthatod a faját, és a személyiségét a saját szájízed szerint...

Saját magadnak is átadhatod az országot (másik láncba tenni, e-mail címet gyorsan átírni, vagy egyszerűen csak ezt a lehetőséget kihsználni), így ott vagy, hogy bármikor válthatsz fajt+személyiséget. Ez nem biztos, hogy akár még anarchban is jó dolog lenne.

Totya&Törpe 07-13-2010 19:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258148)
Saját magadnak is átadhatod az országot (másik láncba tenni, e-mail címet gyorsan átírni, vagy egyszerűen csak ezt a lehetőséget kihsználni), így ott vagy, hogy bármikor válthatsz fajt+személyiséget. Ez nem biztos, hogy akár még anarchban is jó dolog lenne.

jaja Atinak igaza van ez sem jó ...ez csak egy 1xeri dolog ha lenne bőven elég lenne és CSAK Anarchra :)


All times are GMT +1. The time now is 18:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu