Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Miért az óriást hiszi mindenki a legjobb fajnak????? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=329)

Synkel 03-16-2006 19:02

Hát, nemtom, te miféle óriásokkal cimborálsz:)
Gondolom, a te kedvedért eltekintenek a sziesztától, merthogy az azért egyáltalán nem tökmindegy, hogy van-e vagy nincs:)

Az óriás nagy előnye egybne a hátránya is. Nem kell neki toli, mert felesleges, sőt alacsony hekin tolik még csak komoly kárt se tudnak neki okozni. Helyette varikat illetve sereget tarthatnak, aztán a gyilokolós kedvűt szépen lehet mérgezni és mészárolni:)

Dragi 03-16-2006 19:22

Hmm köszönöm ezekre vagyok kiváncsi:) amikor valaki meg is tudja magyarázni!:)

Dragi 03-16-2006 19:23

Hát tudod van egy közös óriás ismerősünk hát ő is beugrott már:p na jó őt nem loptam le de nagyon sok másikat húztam már le de nagyon:D:cool:
És nem csak kezdők voltak köztük!!!!!!!!!

Láma 03-16-2006 19:33

Óriást nem lehet nagyon lehúzni ez csak valami vicc lehet:D

Dragi 03-16-2006 19:44

Hát pedig nem szoktam viccelni:p főleg ilyesmikben!:D

director 03-16-2006 19:47

Quote:

Originally Posted by Láma
Óriást nem lehet nagyon lehúzni ez csak valami vicc lehet:D

azért lehet azt zúzni.. nagyon, nagyon:D csak kicsit nehezebb mint az átlagot...

BeeLord 03-16-2006 20:00

Ki mondta hogy az óriás a legjobb?
 
Ha nem tetszik az óriás, válassz másik fajt:D Én személy szerint varis szeretek lenni, és eddig tökéletesen bevált az óriás. De tulajdonképp minden faj játszható, csak ki kell használni az előnyeit. Szerintem nincs olyan hogy legjobb faj. Egyik faj sincs cél nélkül a hódítóban(bár az élőhalott közel van hozzá:D ) Azt meg hogy miért jobb az óriás varisnak nem fejtem ki, egy másik topicban már megy erről a vita.:D

Dragi 03-16-2006 20:00

úgy van, úgy van:) csak jó szövi kell:) pl. egy tolis szövi nagyon le tudja húzni sztem vagy már egy két hadi két tolis felállás is gyilkos lehet egy óriás ellen:)

BeeLord 03-16-2006 20:03

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :))
úgy van, úgy van:) csak jó szövi kell:) pl. egy tolis szövi nagyon le tudja húzni sztem vagy már egy két hadi két tolis felállás is gyilkos lehet egy óriás ellen:)


Ez megint olyan, hogy egy óriást állítunk szembe egy egész szövetséggel. És ha mondjuk az óriás mellett van két hadis meg egy fél-elf tolvaj? Ez így nem vezet sehova:)

Dragi 03-16-2006 20:07

Quote:

Originally Posted by BeeLord
Ha nem tetszik az óriás, válassz másik fajt:D Én személy szerint varis szeretek lenni, és eddig tökéletesen bevált az óriás. De tulajdonképp minden faj játszható, csak ki kell használni az előnyeit. Szerintem nincs olyan hogy legjobb faj. Egyik faj sincs cél nélkül a hódítóban(bár az élőhalott közel van hozzá:D ) Azt meg hogy miért jobb az óriás varisnak nem fejtem ki, egy másik topicban már megy erről a vita.:D


1. Nem is játszom vele megvan a saját ínyemre való faj
2. Tény hogy nem vezet sehova de laglább lehet hogy megszeretetitek velem az óriás fajt! (bár nem sok esélyt látok rá) a többi faj kisebbségbe van az óriáshoz képest! nem így gondoljátok?

Bocs hogy egybe raktam a két üzit csak már láttam hogy írtál


All times are GMT +1. The time now is 21:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu