Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Milyen faj jól használható az 1/A-ban? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3596)

Pepa 07-15-2009 08:34

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 219137)
ha nincs tartalék, akkor vagy elf, vagy törpe 500 kör kőkemény pénzgyártás, majd újrázás után el lehet indulni felfelé... a mostanában aktuális piaci árak mellett mondjuk 1500ról 3000 hekire felmenni földfoglalással és piacról való építkezéssel, szabad helyek feltöltésével mondjuk bele kerül 1 milliárdba, és jó ha van ez mellett 1,5 milliárd forgótőke a seregcserékre... meg lehet csinálni 3-4 nap alatt, de akkor full kiélezett ork kell, és kellő aktivitás!
szóval 2 milliárd alatt nem érdemes elindulni felfele, mert úgyis megállsz a cél előtt félúton, illetve, ha elfogy a pénz, akkor meg szanaszét ütnek...

Én senkinek nem javasolnék orkot, aki eddig nem volt azzal, nincsen pénze és ideje és idegrendszere. Mert hiába áll meg bárhol az ork arra mindenképp figyelni kell. Elf, vagy gnóm. Miért kellene újrázni? A pénz amivel fellépnek valószínű megmarad, ha termelni állnának be, csak vesztenének 500 kör.

Dave 07-15-2009 08:44

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 219140)
Én senkinek nem javasolnék orkot, aki eddig nem volt azzal, nincsen pénze és ideje és idegrendszere. Mert hiába áll meg bárhol az ork arra mindenképp figyelni kell. Elf, vagy gnóm. Miért kellene újrázni? A pénz amivel fellépnek valószínű megmarad, ha termelni állnának be, csak vesztenének 500 kör.

ő írta, hogy nincs tartalék. pénz nélkül nehéz haladni...
Én személyszerint. 2-szer szenvedtem - szó szerint - végig az 1/A-t elffel...
Most amióta ork vagyok, maga a felüdülés...
Az első 1/A-s "látogatásom" 11000 körig tartott... Orkkal 300 kör alatt 3700 hektárnál jártam. Van különbség. És A-ban egyáltalán nem hátrány, ha kevesebb a tolim, varim, főleg ha orkkal vagyok. 7 kör alatt visszaépítek, a piacon minden olcsó.
Én azt mondom, hogy bármelyik faj jó lehet, ha van zsé a zsebben...

BigPi2 07-15-2009 14:06

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 219141)
ő írta, hogy nincs tartalék. pénz nélkül nehéz haladni...
Én személyszerint. 2-szer szenvedtem - szó szerint - végig az 1/A-t elffel...
Most amióta ork vagyok, maga a felüdülés...
Az első 1/A-s "látogatásom" 11000 körig tartott... Orkkal 300 kör alatt 3700 hektárnál jártam. Van különbség. És A-ban egyáltalán nem hátrány, ha kevesebb a tolim, varim, főleg ha orkkal vagyok. 7 kör alatt visszaépítek, a piacon minden olcsó.
Én azt mondom, hogy bármelyik faj jó lehet, ha van zsé a zsebben...

Elffel szenvedés?

Hát, akkor mit mondasz a törpére?


Mivel négyen lennének, ezért én a három elf egy törpe felállást javasolnám nekik. Ilyen kis tagú szövetségbe még véletlenül sem vennék be egy élősködő orkot.

Dragi 07-15-2009 17:18

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 219167)
Elffel szenvedés?

Hát, akkor mit mondasz a törpére?


Mivel négyen lennének, ezért én a három elf egy törpe felállást javasolnám nekik. Ilyen kis tagú szövetségbe még véletlenül sem vennék be egy élősködő orkot.

éljen a marha uncsi eldeffelős klán

Killer 07-15-2009 18:03

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 219167)
Elffel szenvedés?

Hát, akkor mit mondasz a törpére?


Mivel négyen lennének, ezért én a három elf egy törpe felállást javasolnám nekik. Ilyen kis tagú szövetségbe még véletlenül sem vennék be egy élősködő orkot.

hatalmas játékélmény lesz:eek:

Dragi 07-15-2009 18:04

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 219181)
hatalmas játékélmény lesz:eek:

ha megakarom unni az 1/A-t tuti megfogadom BigPi tanácsát :)))

Pepa 07-15-2009 18:29

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 219141)
ő írta, hogy nincs tartalék. pénz nélkül nehéz haladni...
Én személyszerint. 2-szer szenvedtem - szó szerint - végig az 1/A-t elffel...
Most amióta ork vagyok, maga a felüdülés...
Az első 1/A-s "látogatásom" 11000 körig tartott... Orkkal 300 kör alatt 3700 hektárnál jártam. Van különbség. És A-ban egyáltalán nem hátrány, ha kevesebb a tolim, varim, főleg ha orkkal vagyok. 7 kör alatt visszaépítek, a piacon minden olcsó.
Én azt mondom, hogy bármelyik faj jó lehet, ha van zsé a zsebben...

Vannak élőhalott próbálkozások, de azok élők halott próbálkozásai. Ember, fél-elf semmire se jó, óriásnak se sok. Az elmúlt 3 hétben teszteltem, de csak holnap teszem közzé az eredményt, a megfelelő helyen. Kiváncsi vagyok ahhoz mit szólsz majd.

Ez nem feltétlenül igaz
Ha nincs tolid, akkor van éplista, van nincs varid, akkor van gömb és lehet nem mennek fel a védővarik, vagy a távol sem.
Minden mással 9 kör

Pepa 07-15-2009 18:31

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 219179)
éljen a marha uncsi eldeffelős klán

Csak vígyázz, mindketten tudjuk, hogy a marha uncsi eldeffelő elf klánok is tudnak, ha akarnak.

Talán 10-17-2009 20:08

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 219187)
Vannak élőhalott próbálkozások, de azok élők halott próbálkozásai. Ember, fél-elf semmire se jó, óriásnak se sok. Az elmúlt 3 hétben teszteltem, de csak holnap teszem közzé az eredményt, a megfelelő helyen. Kiváncsi vagyok ahhoz mit szólsz majd.

Ez nem feltétlenül igaz
Ha nincs tolid, akkor van éplista, van nincs varid, akkor van gömb és lehet nem mennek fel a védővarik, vagy a távol sem.
Minden mással 9 kör

Óriással nem jó?Hát kérlek vagy 4-5-ször végigmentem már vele!Többet nem is árulok el,hogy hogyan miként...stb!De az egyik legjobb szerintem,tapasztaltam!

none 10-18-2009 18:32

Quote:

Originally Posted by Talán (Post 225982)
Óriással nem jó?Hát kérlek vagy 4-5-ször végigmentem már vele!Többet nem is árulok el,hogy hogyan miként...stb!De az egyik legjobb szerintem,tapasztaltam!

kifejtenéd miben több az óriás egyéb fajoknál 1/Aban?
pl miben jobb mint egy gnóm, ork?


All times are GMT +1. The time now is 12:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu