Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ismerkedés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Google+ (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4587)

Vent 07-12-2011 09:20

Az értesítés viszont nem tetszik, megnézem az újakat, majd két perc múlva ismét jelzi, pedig már megnéztem.

Vent 07-12-2011 09:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290130)
És talán (TALÁN) nem mindenféle "segíts a farmomon" spamekkel lesz tele. (Igaz facebook-on ezt én is szoktam ;) Bár már ott is kezd egész kulturált lenni, és le lehet tiltani egyes alkalmazásokat. De hogy mindent egyesével, wááááááá...)

Google hagyja, hogy ezen vágyaikat az emberek Facebook-on éljék ki :D

Cassandra 07-12-2011 09:25

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290130)
És talán (TALÁN) nem mindenféle "segíts a farmomon" spamekkel lesz tele. (Igaz facebook-on ezt én is szoktam ;) Bár már ott is kezd egész kulturált lenni, és le lehet tiltani egyes alkalmazásokat. De hogy mindent egyesével, wááááááá...)

Elöbb vagy utóbb ott is lesz. A közösségi portalok velejárója.:)
Nekem ilyen problémáim amugysem szoktak lenni, havi 1-2 ilyen jön, azt ignorolom, oszt kész.:D
Viszont nem vagyok kíváncsi már a 698. közösségi izébizére. :D

Ati 07-12-2011 09:27

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 290131)
Az értesítés viszont nem tetszik, megnézem az újakat, majd két perc múlva ismét jelzi, pedig már megnéztem.

Az még nem az igazi. Nálam pont fordítva működik, egyik ablakban mutatja az értesítést, de ott nem akarok rá reagálni, a másikban meg, ahol akarnék, ott nem mutatja. :)

Vent 07-12-2011 09:31

Most a csevegést próbálgatom, valahogy úgy működik, mint Google-nál, meg köll rá hívni az ember külön.

Ati 07-12-2011 09:33

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 290133)
Elöbb vagy utóbb ott is lesz. A közösségi portalok velejárója.:)
Nekem ilyen problémáim amugysem szoktak lenni, havi 1-2 ilyen jön, azt ignorolom, oszt kész.:D
Viszont nem vagyok kíváncsi már a 698. közösségi izébizére. :D

Nem biztos, hogy a Google-nek éreke, hogy ilyenek legyenek. Persze majd kiderül, de bízom benne, hogy ilyen nem lesz.

Ati 07-12-2011 09:35

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 290135)
Most a csevegést próbálgatom, valahogy úgy működik, mint Google-nál, meg köll rá hívni az ember külön.

Ha jól látom, akkor az a sima gtalk, ami eddig is létezett. Az eddigi contactok legalábbis ott vannak nálam.

Tsobi 07-12-2011 09:38

Az index írt egy elég érdekes cikket a G+-szal kapcsolatban, érdemes elolvasni.

Ati 07-12-2011 09:40

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 290138)
Az index írt egy elég érdekes cikket a G+-szal kapcsolatban, érdemes elolvasni.

Címlapján nem látom. Be tudod linkelni, hogy melyik az? (Ugye vannak benne szóközök? Ha ebben sincsenek, akkor inkább nem idegelem magam vele. :D)

Ui: ah, közben betetted, köszi.

Vent 07-12-2011 09:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290137)
Ha jól látom, akkor az a sima gtalk, ami eddig is létezett. Az eddigi contactok legalábbis ott vannak nálam.

Már rájöttem én is :)


All times are GMT +1. The time now is 08:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu