Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Hulla tuning (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3005)

Hani 05-26-2008 15:11

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 177091)
Nah, senki nem tud értelmes érvet arra, hogy miért lenne rossz a javaslatom??:D

Ezt a kérdést Atinak is tedd fel :D

Druida 05-26-2008 16:46

eddig nagyon vezet a dupla szintenkénti hadibónusz... én is úy gondoltam ez lenne a legjobb.

Dus 05-26-2008 16:48

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 177125)
eddig nagyon vezet a dupla szintenkénti hadibónusz... én is úy gondoltam ez lenne a legjobb.

Az is elég lehet, de én még azért a +5,10,15, és 20% gyújtásrezit beraknám mellé...

Dus 05-26-2008 16:49

Quote:

Originally Posted by Hani (Post 177096)
Ezt a kérdést Atinak is tedd fel :D

Mivel a fórumra írtam a kérdést, ezért mindenkinek szól...Még Ati-nak is ;)

Druida 05-26-2008 16:49

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 177126)
Az is elég lehet, de én még azért a +5,10,15, és 20% gyújtásrezit beraknám mellé...

majd elválik melyik lesz a 2. leghíresebb a kisebb pluszok közül, és akkor azt is megkaphatja.

Tomas-bpm 06-05-2008 19:12

a hullát én is tunningolnám, mert így sajnos halott ügy :P

mivel varizni tolizni nem tud, legalább üssön nagyot, a 2xesre szavaztam, de úgy hogy akkor kapjon mellé még valami speckót :) :D

vityu 10-17-2008 02:00

Gondolkodtam kicsit a hullán.

Arra gondoltam, hogy egy egyszerű, kb 50%(csak írtam egy számot) haderőtöbbletet kaphatna. Ezt pedig kis ellensúlyozással elfogadható szintre lehetne hozni. Ami meg az, hogy a népe (ami tök normális lenne) fogyasztana kaját. A hadsereg NEM!!! Tehát tanyára lenne szüksége. Persze, hogy ne lopja át mindenki, ezért csak 1 raktárat kellene tartania, és kb 12-13% tanyát, így nem lopná minden 1kocsmás a kajáját, mert nincs sok neki benn.
50% haderőbónusszal majdnem verné az óriást és a gnómt haderőben. A-ban a hadisok sokkal több barakkot tartanak, ott a klánraktár miatt nem kellene tartson tanyát, így ezzel ott sem gyengül. (persze ott még mindig nem tud sereget engedni...)
Az 1 raktárral viszont újabb gond merül fel, hogy nem tud rendesen fegyvert termelni, csak folyamatos katonaképzés mellett, ezért háborúban minden elhulló egység után kapna 1 fegyvert (mondjuk összeszednék az elhullót :)), ami a sereg beérkezésekor érkezik meg.
Nagy vonalakban ez lenne.
Mit gondoltok? Nagyon nagy hülyeség?

KPeti999 10-17-2008 16:18

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 193877)
Gondolkodtam kicsit a hullán.

Arra gondoltam, hogy egy egyszerű, kb 50%(csak írtam egy számot) haderőtöbbletet kaphatna. Ezt pedig kis ellensúlyozással elfogadható szintre lehetne hozni. Ami meg az, hogy a népe (ami tök normális lenne) fogyasztana kaját. A hadsereg NEM!!! Tehát tanyára lenne szüksége. Persze, hogy ne lopja át mindenki, ezért csak 1 raktárat kellene tartania, és kb 12-13% tanyát, így nem lopná minden 1kocsmás a kajáját, mert nincs sok neki benn.
50% haderőbónusszal majdnem verné az óriást és a gnómt haderőben. A-ban a hadisok sokkal több barakkot tartanak, ott a klánraktár miatt nem kellene tartson tanyát, így ezzel ott sem gyengül. (persze ott még mindig nem tud sereget engedni...)
Az 1 raktárral viszont újabb gond merül fel, hogy nem tud rendesen fegyvert termelni, csak folyamatos katonaképzés mellett, ezért háborúban minden elhulló egység után kapna 1 fegyvert (mondjuk összeszednék az elhullót :)), ami a sereg beérkezésekor érkezik meg.
Nagy vonalakban ez lenne.
Mit gondoltok? Nagyon nagy hülyeség?

Nem vagyok egy nagy hulla szakértő, de sztem a hullának a haderőbonusza helyett inkább a férőhelyét kéne növelni.
Egyrészt azért mert én a hullákat inkább lomháknak és lassúaknak képzelem el, magyarul gyenge harcosoknak. Azt viszont mindenki tudja hogy sok jó hulla kis helyen is elfér, gondoljunk csak a tömegsírokra... :D
szóval sztem inkább a férőhelyet kéne növelni, közelebb áll a hullához mint fajhoz. És szövibe is szivesebben vennék be ha ennyi katit tudnak töle elhivni.
A "civil hullák egyenek gabonát, a katonák pedig ne" ötlet pedig sztem ellentmondásos:o

vityu 10-17-2008 18:36

Quote:

Originally Posted by KPeti999 (Post 193900)
A "civil hullák egyenek gabonát, a katonák pedig ne" ötlet pedig sztem ellentmondásos:o

Szerintem ellentmondásosabb az, hogy lopsz hullától embert, ami pedig náklad már eszik. Megszűnik hullának lenni???:eek::rolleyes: Szerintem ebben az a lényeg, hogy csak a katonák élőhalottak, és van egy nép, ami megtermeli az idióta halottaknak ami kell nekik, és ők nem hullák. Mondjuk ha igen, akkor bevezetném, hogy ha hullától lopsz embert, akkor drasztikusan csökkenjen a nép morálja, mert az üres helyeken csontvázak és zombik alszanak, és kaját se fogyasszanak. Szerintem ha kicsit bele mész, akkor sokkal értelmesebb az én ötletem.

[HTPA]GeeForce 10-17-2008 19:36

erre már merült fel ajvaslat, hogy kerüljön be egy "megtisztítás" vagy "felélesztés" vagy egyéb nevű varázslat, ami azt teszi, hogy a hullától lpopott lakosokat átváltoztatja élőkké.


All times are GMT +1. The time now is 10:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu