Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1/A fordulás könnyítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4203)

Ati 05-18-2010 22:41

Remek, tök másra szavaztok, mint amit gondoltok, hát akkor ennek kb ennyi volt az értelme.

Padlócsempe 05-18-2010 22:45

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 252774)
Remek, tök másra szavaztok, mint amit gondoltok, hát akkor ennek kb ennyi volt az értelme.

A válaszlehetőségek sarkított föltevése miatt tényleg ennyi.

Ati 05-18-2010 22:51

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 252775)
A válaszlehetőségek sarkított föltevése miatt tényleg ennyi.

Ez a 3 lehetőség lefedi az összes eddig felmerült javaslatot.

Olyan módosításra számítasz, ami nem teszi könnyebbé a fordulást, hanem nehezíti? Ez tényleg nincs benne.

Időnként nem is értem miért töröm magam...

Padlócsempe 05-18-2010 22:56

-nem szeretném, hogy könnyű legyen -- maradjon úgy, ahogy most van

De, szeretném, hogy könnyebb legyen, így ezt nem választhatom.

-legyen nagyon-nagyon könnyű új személyiséget szerezni

Ne legyen nagyon-nagyon könnyű új szemet szerezni, mert elértéktelenedik, így ezt sem választhatom.

-legyen könnyű, de akkor már tartson 2x annyi ideig

Legyen könnyebb, mint most, de ne kimondottan könnyű, és ne kelljen kétszer annyi ideig tartania.

Egyik sem jó válaszlehetőség számomra, és szerintem szándékosan lett kihagyva az a lehetőség, hogy legyen megoldva a fedezgető elfek általi topfeltolás, de ne váljon túl könnyűvé az 1/A, maradjon meg a személyiségek értéke, például olyan javaslatok által, mint amilyenek a másik topicban születtek.

Ati 05-18-2010 22:59

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 252778)
szerintem szándékosan lett kihagyva az a lehetőség, hogy legyen megoldva a fedezgető elfek általi topfeltolás, de ne váljon túl könnyűvé az 1/A, maradjon meg a személyiségek értéke, például olyan javaslatok által, mint amilyenek a másik topicban születtek.

Melyik javaslatra gondolsz? Hogy feleannyi területig kelljen csak felmenni, és ugyanannyit érjen, mint eddig? Az a "legyen nagyon-nagyon könnyű" kategória.

J.Ati 05-18-2010 23:09

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 252774)
Remek, tök másra szavaztok, mint amit gondoltok, hát akkor ennek kb ennyi volt az értelme.

Részemről jó így, ahogy most van.
Csak azért szavaztam arra, mert azt tényleg viccnek tartom.
Nem szeretném, ha csak úgy osztogatva lennének a személyiségek.

Viszont, lehet, hogy tényleg pár embernek nehéz összekaparni, de össze lehet!
Nekem van egy lassú csoportos ismerősöm, aki a saját erejéből nagy nehezen, több év alatt összehozta, és nagyon boldog volt :)
Örül a kis kettesnek, mert melózott vele egy csomót.

Ati 05-18-2010 23:19

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 252783)
Nem szeretném, ha csak úgy osztogatva lennének a személyiségek.

... de azért arra szavazol, hogy osztogatva legyenek....

Pacsi 05-19-2010 04:58

Amikor felléptem 1A ba a TOP kb 4200 hekinél volt. Most 8000 körül. Akárki akármit mond: ez nem normális dolog. Ha most lépnék fel, azzal a felállással és anyagi lehetőséggel, évekbe telhetne, (kis túlzással) hogy feljussak. A ponthatár lejjebb szállítása jó ötlet.

djibron 05-19-2010 07:40

A nálam öregebbek meg lehet még kevesebb hekivel fordulhattak, de nekem anno a 3800 heki is soknak tűnt elsőre.
A mostani meg szinte elérhetetlen, ha nincs megfelelő háttér a történethez.
Egy új játékosnak aki elsőre érkezik eléggé elrettentő, hogy a fellépő kis hekijét nem dupláznia kell hanem négyszerezni kell.
Nekem anno az a lehetőség tetszett aki nem akar az ne jöjjön az a-ba.
Forduljon a b-ből.
Szerény véleményem ennyi.

djibron 05-19-2010 07:42

Aki meg jönni akar az a-ba az tudja mire számíthat, és ezért ne legyen már sírás.:D


All times are GMT +1. The time now is 14:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu